Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Товари в наборі:заповнюємо графи 6 та 7 податкових накладних


            Платник податку на дату виникнення податкових зобов»язань зобов»язаний скласти податкову накладну в електронній формі та зареєструвати її в ЄРПН у встановлений ПКУ термін.

            У податковій накладній в окремих рядках зазначаються обов»язкові реквізити, зокрема, код товару згідно з УКТЗЕД, для послуг-кодж послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг; платники податків крім випадків постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, мають право зазначати код товару згідно з УКТЗЕД або код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг неповністю, але не менше ніж чотири перших цифри відповідного коду.

            При складанні податкової накладної код товару згідно з УКТЗЕД слід зазначати в гр.3.1табличної частини податкової накладної. При цьому код товару згідно УКТЗЕД зазначається на всіх етапах постачання товарів від виробника чи імпортера до кінцевого споживача та не залежно від дати придбання чи виготовлення такого товару:

-         для підакцизних імпортних товарів – 10 знаків;

-         для інших товарів- не менше 4 знаків.

У випадку постачання товару, ввезеного на митну територію України у графі 3.2 податкової накладної, проставляється позначка «Х». Номенклатура товарів продавця має відповідати формулюванню у первинних документах, якими супроводжується постачання таких товарів.

Для цілей класифікації товарів використовується Український класифікатор товарів зовнішньоекономічної діяльності, що є товарною номенклатурою митного тарифу України.

У свю чергу, Митний тариф містить Основні правила інтерпретації УКТЗЕД, примітки, додаткові примітки до розділів, груп і товарних під позицій.

Визначення коду УКТЗЕД набору товарів, який містить декілька видів однієї товарної позиції та один (чи декілька)видів іншої товарної позиції, здійснюється з урахуванням правила 3. Операція з постачання набору товарів, який містить декілька видів однієї товарної позиції, в податковій накладній відображається одним рядком.

Графи 6 та 7 податкової накладної щодо кількості та ціни постачання одиниці товару заповнюються у встановленому порядку(ціна одиниці набору (комплекту товарів) та кількість таких наборів (комплектів).
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг