Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Щоб отримати довідку про доходи – подайте декларацію


            Відповідно до п.296.8 ст.296 Податкового кодексу України платники єдиного податку мають право для отримання довідки про доходи подавати до контролюючого органу податкову декларацію за інший, ніж квартальний (річний)податковий (звітний) період, що не звільняє такого платника податку від обов»язку подання податкової декларації у строк, встановлений для квартального (річного)податкового (звітного)періоду.

            Така податкова декларація складається з урахуванням норм пп.296.5 і 296.6 ст.296 ПКУ, та не є підставою для нарахування або сплати податкового зобов»язання.

            Нагадаємо, що податкова декларація платника єдиного податку-фізичної особи-підприємця (далі декларація)затверджена наказом Мінфіну від 19.06.2015 року №578.

            Для отримання фізичною особою-підприємцем платником єдиного податку довідки про доходи за інший, ніж квартальний (річний)податковий (звітний) період, нею подається декларація з позначкою «Довідково» у полі 01 заголовної частини декларації.

            При цьому у полі 02 заголовної частини декларації заповнюється показник «місяць»(вказується номер календарного місяця, за який подається декларація з позначкою «Довідково»).

            Розділ V»Визначення податкових зобов»язань по єдиному податку» декларації не заповнюється фізичною особою-підприємцем-платником єдиного податку, що подає декларації з позначкою «Довідково».
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг