Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Заборгованість з ЄСВ:заходи впливу та стягнення


            Кременецька ОДПІ повідомляє, що сума ЄСВ своєчасно не нарахована або не сплачена у встановлені строки, є недоїмкою. До платників, які не виконали обов»язки щодо сплати ЄСВ, застосовуються такі заходи впливу на стягнення:

-         якщо платник має на кінець календарного місяця недоїмку зі сплати ЄВ або борги зі сплати фінансових санкцій та пені, йому надсилається вимога про сплату боргу (недоїмки).

Вимога формується на підставі даних інформаційних систем на суму боргу, що перевищує 10 гривень.

Вимога про сплату боргу (недоїмки)є виконавчим документом. Протягом 10 календарних днів з дня одержання вимоги платник зобов»язаний сплатити зазначені у вимозі суми недоїмки, штрафів та пені.

Якщо платник ЄСВ протягом 10 календарних днів з дня отримання вимоги не сплатив зазначених у вимозі сум недоїмки та штрафів з нарахованою пенею, орган ДФС надсилає вимогу до органів державної виконавчої служби, яка примусово стягує дану заборгованість шляхом арешту майна та рахунків боржника. А якщо боржник є бюджетною установою та одержувачем бюджетних коштів, а також підприємством, установою та організацією, рахунки яких відкриті в органах Казначейства, - до органів Казначейської служби.

За рахунок сум, що надходять від платника ЄВ або від державної виконавчої служби, погашаються на суму недоїмки, штрафних санкцій та пені у порядку календарної черговості їх виникнення.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг