Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Податкова знижка-можливість повернути частину сплаченого податку


Податковим кодексом України ст.166, закріплене право кожного громадянина на отримання компенсації з бюджету раніше сплаченого ПДФО. Оформити податкову знижку можна упродовж всього року, до 31 грудня. Тобто, у громадян ще є час, аби звернутися до органів фіскальної служби за місцем реєстрації та подати декларацію. Адже витрати, понесені у звітному році, на наступний рік не переносяться.

Перелік витрат для оформлення податкової знижки визначається законодавством. Зокрема, це:

відсотки, сплачені за користування іпотечним житловим кредитом;

витрати на благодійність;

сплата навчання у вищих навчальних закладах платником податків та/або члена його сім»ї першого ступення споріднення;

страхові платежі і пенсійні внески, сплачені страховикові-резидентові, недержавному пенсійному фонду, банківській установі за договорами довгострокового страхування життя і недержавного пенсійного забезпечення;

також витрати за переобладнання власного транспортного засобу;

вартість державних послуг і державного мита, повязаних з усиновленням дитини, оплату допоміжних репродуктивних технологій.

Для оформлення податкової знижки необхідно подати декларацію та додати копії платіжних і розрахункових документів:квитанції, фіскальні або товарні чеки, прибуткові касові ордери, копії договорів, які ідентифікують продавця товарів, робіт чи послуг і їх покупця.

Податкова знижка може бути надана виключно резиденту, який має реєстраційний номер облікової картки платника податків і так само резиденту-фізичній особі, яка через свої релігійні переконання відмовилась від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомила про це відповідальний контролюючий орган і має про це відмітку у паспорті.

Загальна сума податкової знижки, нарахована платнику податків в звітному податковому році, не може перевищувати суму річного загального оподатковуваного доходу платника податку, нарахованого як заробітна плата, зменшена з урахуванням положень п.164.6 ст.164 ПКУ.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг