Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Екскурсія в ГУ ДФС:весело, гамірно і пізнавально


      Кожен з дитинства мріє про заможне та безтурботне життя, якісну освіту, цікаву та високооплачувану роботу, щасливе дитинство та майбутнє. Проте, мабуть, далеко не кожен замислюється, що заможною країна може бути тільки при сумлінному виконанні її громадянами конституційного обов»язку зі сплати податків. Тому так важливо саме з дитинства виховувати у майбутніх платників податкову культуру, що сприятиме формуванню в суспільстві ідеології добровільної сплати податків. Таким вихованням займаються і у Тернопільській спеціалізованій загальноосвітній школі 1 ступеня з поглибленим вивченням основ економіки.

Вчора майже 70 маленьких та допитливих школярів із трьох четвертих класів цієї школи разом зі своїми вчителями поринули в історію виникнення податків та становлення податкової системи під час відвідин ГУ ДФС у Тернопільській області.

Кожен клас мав нагоду відвідати Музей податкової служби Тернопільщини, зал засідання колегії, у якому відбуваються робочіц наради та зустрічі керівництва відомства. Галерею робіт учасників конкурсу «Податки очима дітей», а також Центр обслуговування платників.

У музеї працівник ДФС-екскурсовод ознайомила присутніх з експозиціями та стендами музею, які охоплюють історію виникнення податків від Стародавньої Русі і до наших днів. Тут-численні документи, матеріали, фотографії, різноманітні ілюстрації, газетні матеріали, монети та паперові гроші.

Далі-зал засідання колегії, де учні приміряли собі керівні місця і, що найцікавіше для дітей, переглядали анімаційний фільм під назвою «Місто мрії» у якому доступно розповідається про податки, необхідність їх сплати.

А які ж захоплені очі були у маленьких гостей, коли вони відвідали Галерею робіт учасників Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей». Адже серед авторів оригінальних картин на податкову тематику є ровесники теперішніх четвертокласників.

У Центрі обслуговування платників учні побачили, як відвідувачі подають звітність, консультуються, отримують облікові картки платника податків та інші адміністративні послуги.

Екскурсія справила на маленьких гостей незабутнє враження.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг