Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Фізичні особи-платники податків притягуються до відповідальності у разі не сплати узгодженої суми грошового зобов»язання відповідно до строків, визначених ПКУ.


Відповідно до п.п.266.3.2 п.266.3 ст.266 ПКУ від 02.12.2010р. №2755 зі змінами і доповненнями база оподаткування об»єктів житлової та нежитлової нерухомості, в т.ч. їх часток, які перебувають у власності фізичних осіб, обчислюється контролюючим органом на підставі даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що безоплатно надаються органами державного реєстру прав на нерухоме майно або на підставі оригіналів відповідних документів платників податків, зокрема документів на право власності.

            Обчислення суми податку з об»єктів житлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості (п.п.266.7.1 п.266.7 ст.266 ПКУ).

            Якщо сума грошового зобов»язання розраховується контролюючим органом, платник податку не несе відповідальності за своєчасність, достовірність і повноту нарахування такої суми, проте несе відповідальність за своєчасне та повне погашення нарахованого узгодженого грошового зобов»язання і має право оскаржити зазначену суму в порядку, встановленому ПКУ (п.54.5 ст.54 ПКУ).

            У разі якщо платник податку не сплачує узгоджену суму грошового зобов»язання протягом строків, визначених кодексом, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу (ст..126 ПКУ).

            Податкове зобов»язання за звітний рік з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачується фізичною особою-протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення (пп.266.10.1 п.266.10 ст.266 ПКУ).

Довідково:Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (категорія 106.08).

 

 
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг