Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Тернопільська митниця ДФС:складено 140 адмінпротоколів про порушення митних правил на понад 5,1 млн.грн.


            Протягом 9 місяців цього року фахівці Тернопільської митниці ДФС склали 140 адмінпротоколів про порушення митних правил на загальну суму 5 млн.129,3 тис.гривень. Вилучено предмети правопорушення у 9 справах попередньою вартістю 160,3 тис.грн. Серед порушень-переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, недоставляння товарів, транспортних засобів комерційного призначення та документів до органу доходів і зборів; призначення, видача їх без дозволу органу доходів і зборів або втрата; дії, спрямовані на неправомірне звільнення від сплати митних платежів чи зменшення їх розміру, а також інші протиправні дії, спрямовані на ухилення від сплати митних платежів чи зменшення їх розміру, а також інші протиправні дії, спрямовані на ухилення від сплати митних платежів.

            Митницею розглянуто 98 справ про порушення митних правил і винесено постанови про притягнення до відповідальності винних осіб із застосуванням штрафів на загальну суму 2 млн. 477 тис.грн.

            За результатами роботи митниці в правоохоронному напрямку у січні-вересні від сплати штрафів у справах про порушення митних правил за постановами митниці до бюджету перераховано 442,3 тис.грн.

            До суду передано 40 справ на 5 млн.62,3 тис.грн. Судом винесено 18 постанов про накладення стягнення на суму 2 млн.968,5тис.грн. в т.ч. із застосуванням конфіскації товарів.    

 

 
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг