Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Щоб уникнути подвійного оподаткування


            Згідно з пп.177.8 ст.177 ПКУ під час нарахування фізичній особі підприємцю доходу від здійсненням ним підприємницької діяльності суб»єкт господарювання або само зайнята особа, які нараховують (виплачують)такий дохід, не утримують податку на доходи у джерела виплати, якщо фізичною особою-підприємцем, яка отримує такий дохід, надано копію документу, що підтверджує її державну реєстрацію відповідно до закону як суб»єкт господарської діяльності. Порядок надання відомостей з ЄДР юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань із змінами та доповненнями.

            Відомості, що містяться в ЄДР є відкритими і загальнодоступними (крім реєстраційних номерів облікових карток платників податків та паспортних даних) та у випадках, передбачених Законом №755, за їх надання стягується плата.

            Відомості, що містяться в ЄДР, надаються , зокрема, у вигляді виписки, витягу.

            Фізичні особи підприємці на загальній системі оподаткування для уникнення подвійного оподаткування повинні надати юридичним особам та фізичним особам-підприємцям, з якими мають господарські відносини, копію документа, що підтверджує державну реєстрацію фізичної особи-підприємця (витяг або виписку з ЄДР, в яких зазначаються види діяльності).
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг