Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Яку воду можна використати без податку


Відповідно до п.255.1 ст.255 ПКУ платники рентної плати за спец використання води є водокористування суб»єктом господарювання незалежно від форми власності: юридичні особи,їх філії, відділення, представники інших відокремлених підрозділів без утворення юридичної особи (крім бюджетних установ), постійні представництва нерезидентів, а також фізичні особи підприємці, які використовують воду, отриману шляхом забору води з водних об»єктів (первинні водокористувачі)та/або від первинних або інших водокористувачів (вторинні водокористувачі), та використовують воду для потреб гідроенергетики, водного транспорту і рибництва.

            Пунктом 255.2 ст.255 ПКУ визначено, що не є платниками рентної плати за спец використання води, водокористувачі, які використовують воду виключно для задоволення питних і санітарно-гігієнічних потреб населення у т.ч. для задоволення виключно власних питних і санітарно-гігієнічних потреб юридичними особами, фізичними особами-підприємцями та платниками єдиного податку.

            Під терміном «санітарно-гігієнічні потреби» слід розуміти використання води в туалетах, душових, ванних комнатах і умивальниках та використання для утримання приміщень у належному санітарно-гігієнічному стані.

 
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг