Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Громадяни написали на адресу ГУ ДФС Тернопільщини 104 звернення


           Протягом дев»яти місяців ц.р.до органів ДФС у Тернопільській області  надійшло 104 письмових звернення. Серед листів – 100 заяв та 4 скарги, колективних звернень не надходило.

            Із загальної кількості отриманих письмових звернень найбільше(а це 52)надійшло ГУ ДФС в області; Тернопільську ОДПІ -38 звернення; решта Кременецьку і Бучацьку ОДПІ (відповідно 9 та 5 звернень).

            Серед авторів письмових звернень є семеро пенсіонерів, підприємець, працівник бюджетної сфери, робітник, дві фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, а по 92 громадянах соціальний стан авторів звернень не визначено.

            За тематикою 33 звернення (31,7%) стосувалися інформування про ухилення від сплати податків; адміністрування загальнодержавних податків-19 звернень(18,2%); контрольно-перевірочної роботи – 26 звернень (25%).

            Із усіх отриманих письмових звернень розглянуто у встановлений законом термін 103 звернення, ще одне звернення перебуває на виконанні, термін розгляду якого не настав. За результатами розгляду 51 звернення вирішено позитивно; надано роз»яснення по 14 зверненнях, 11 перенаправлено за належністю, 22 звернення не підлягали розгляду, ще два звернення повернуто авторам, а по 3-х надано відмову.

 
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг