Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Запитати можна й через Skype


 

            Відеоконсультація, яку проводили тернопільські подавці нещодавно в режимі он-лайн, цього разу почалась зі спілкування з-за кордону. На зв»язок вийшла наша співгромадянка, пані Оксана, яка тепер проживає у Німеччині, однак залишається громадянкою України.

            Як зазначила додзвонювач, вона уважно слідкує за новинами вітчизняного законодавства, в т.ч. й у сфері оподаткування. З різноманітною податковою інформацією знайомиться давно, відвідуючи інтернет-видання.

            Однак на скап-зв»язок з державною установою вийшла вперше. Дуже просто та зручно,-зазначила Ольга. Зароблені кошти за кордоном вона планує вкласти в Україні в альтернативні джерела енергії (на власному обійсті встановити сонячні батареї), та продавати залишки енергії державі. Тож її і зацікавило, чи буде такий дохід оподатковуватись, за якими ставками, і чи обов»язково потрібно реєструватись підприємцем.

ЇЇ спілкування з головним державним інспектором Тернопільської ОДПІ Галиною Оленин було досить тривалим та змістовним, однак це не завадило іншим додзвонювачам, тепер уже тернополянам, поставити свої запитання податківцям стосовно податкової знижки, нових форм податкової звітності, розміру мінімальної заробітної плати та режиму роботи Центру обслуговування платників.

            Тому відведені дві години для спілкування пройшли цікаво та змістовно. Але попереду – нові діалоги, адже консультування в режимі он-лайн – це систематичний сервіс Тернопільської ОДПІ, який корисний як платникам, так і податківцям.  
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг