Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Платники Тернопільщини надіслали 41 інформаційний запит


            Впродовж 9-ти місяців ц.р. до територіальних органів ДФС Тернопільської області надійшов 41 інформаційний запит. Це на 48 інформаційних запитів менше, аніж у січні-вересні минулого року.

            Із загальної кількості отриманих інформаційних запитів до ГУ ДФС в області надійшло 24 запити (58,5%), Тернопільської об»єднаної ДПІ (13 запитів), Кременецької ОДПІ (3 запити), до Чортківської ОДПІ (1 запит).

            Поштою надійшло 24 запити, а 17 – засобами електронного зв»язку. Серед запитувачів-23 громадян, 13 юридичних осіб, 2 об»єднання громадян без статусу юридичної особи та 3 запити від представників засобів масової інформації.

            У своїх запитах на інформацію запитувачі насамперед цікавилися доходами та сплаченими сумами податків інших громадян, кількістю створених Центрів обслуговування платників та наданих ними адмінпослуг, інформацією про проведені перевірки суб»єктів господарювання.

            За результатами розгляду фахівці органів ДФС області надали вичерпні відповідді на 26 запитів, по 12-ти відмовили у наданні інформації, а ще три запити надіслали належним розпорядникам інформації.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг