Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

На Тернопільщині роботодавці віддали людям заборговану зарплатню


 

            Працівники ГУ ДФС у Тернопільській області з початку року з метою забезпечення контролю за суб»єктами господарювання, вжиття заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення на спільних з органами місцевої влади засіданнях комісій заслухали керівників 42 підприємств, що допустили заборгованість із виплати заробітної плати, ПДФО та ЄСВ.

            За наслідками проведеної роботи по 40 підприємствах ліквідована заборгованість із заробітної плати в сумі майже 4,2 млн.грн., з ПДФО – в сумі 877,7 тис.грн., з ЄСВ – в сумі 970,3 тис.грн.

            Також проведено індивідуальну роз»яснювальну роботу із керівниками 107 підприємств, за наслідками якої 105 підприємств погасили заборгованість із заробітної плати в сумі 3 млн.389,6 тис.грн., з ПДФО – в сумі 1 млн.844,1 тис.грн. та майже 3,1 млн. грн. ЄСВ.

            Крім цього, працівники органів ДФС Тернопільщини спільно з органами  місцевої влади здійснюють контроль за додержанням платниками податків чинного законодавства про оплату праці. У січні-вересні ц.р. на засіданнях комісій заслухано керівників 274 підприємств, де заробітна плата виплачувалась у мінімальному чи нижче мінімального розміру.

            За наслідками проведеної роботи 258 підприємств  підвищили рівень виплати заробітної плати, як наслідок, до бюджету надійшло 595,9 тис.грн. ПДФО та 760,2 тис.грн. ЄСВ.

            Крім того, проведена роз»яснювальна робота з аналогічних питань по 694 підприємствах та організаціях області. За наслідками проведеної роботи 663 підприємства підвищили рівень виплати заробітної плати, відтак до бюджету надійшло 2 млн.280,4 тис.грн. ПДФО та 2 млн.916,5 тис.грн. ЄСВ.

 
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг