Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Без ПДВ: розповсюдження через мережу кіосків, магазинів, відділень поштового зв»язку періодичних видань, книжок, тощо


 

            Відповідно до п.п.197.1.25 п.197.1 ст.197 ПКУ від оподаткування ПДВ звільняються операції з постачання (передплати) та доставки періодичних видань друкованих засобів масової інформації (крім видань еротичного характеру) вітчизняного виробництва, підготовлення (літературне, наукове і технічне редагування, коригування, дизайн та верстка), виготовлення (друк на папері чи запис на електронному носієві), розповсюдження книжок, у т.ч. електронного  контенту(крім видань еротичного характеру)вітчизняного виробництва, учнівських зошитів, підручників та навчальних посібників, словників українсько-іноземної або іноземно-української мови вітчизняного виробництва на митній території України.

            Підпунктами «а» і «б» п.185.1 ст.185 ПКУ визначено, що об»єктом оподаткування ПДВ є операції платників податку з постачання товарів, послуг, місце постачання яких згідно зі ст..186 ПКУ розташоване на митній території України.

            Режим звільнення від оподаткування ПДВ, визначений п.п.197.1.25 п.197.1 ст.197 ПКУ, поширюється на операції, зокрема, з постачання (передплати) та доставки періодичних видань друкованих засобів масової інформації вітчизняного виробництва та розповсюдження книжок, у т.ч. електронного контенту (крім видань еротичного характеру)вітчизняного виробництва, учнівських зошитів, підручників та навчальних посібників і словників українсько-іноземної або іноземно-української мови вітчизняного виробництва.

            При цьому такий режим звільнення від оподаткування ПДВ для вказаних операцій застосовується платниками ПДВ на усіх етапах постачання (розповсюдження)зазначеної вище видавничої продукції, а саме від виробників такої продукції до кінцевого споживача.

            Під поняттям розповсюдження видавничої продукції розуміється доведення видавничої продукції до споживача через торговельну мережу або в інший спосіб.

            Враховуючи зазначене, операції з розповсюдження через мережу кіосків, магазинів, відділень поштового зв»язку періодичних видань та книжок, учнівських зошитів, підручників, словників звільняються від оподаткування ПДВ.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг