Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Своєчасна сплата ЄСВ – обов»язок платників


 

            Відповідно до ч.2 ст.6 Закону України від 08.07.2010р. №2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов»язкове соціальне страхування» платник ЄСВ зобов»язаний своєчасно та в повному обсязі нараховувати, обчислювати і сплачувати ЄСВ.

            При цьому, ЄСВ підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. У разі несвоєчасної або не в повному обсязі сплати ЄСВ до платника застосовуються фінансові санкції, передбачені ст.25 Закону №2464, зокрема:

-         за несплату або несвоєчасну сплату ЄСВ накладається штраф у розмірі 20% своєчасно не сплачених сум;

-         за донарахування фіскальним органом або платником своєчасно не нарахованого ЄВ накладається штраф у розмірі 10% зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого ЄСВ;

-         за несплату, неповну сплату або несвоєчасну сплату сум ЄСВ одночасно з видачею сум виплат, на які нараховано ЄСВ (авансових платежів), накладається штраф у розмірі 10% таких несплачених або несвоєчасно сплачених сум.

Поряд з цим, посадові особи, винні в порушенні законодавства про збір та ведення обліку ЄСВ, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг