Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Майже 2,1 млрд.грн. ЄСВ сплатили страхувальники Тернопільщини


 

            З початку року до бюджету платники Тернопільщини забезпечили 2 млрд.078,3 млн.грн. єдиного внеску на загальнообов»язкове державне соціальне страхування. Це на 347,4 млн.грн. більще за очікуваний показник. Виконання бюджетного призначення становить 120,1%. Порівняно з січнем-жовтнем минулого року забезпечено приріст надходжень на 726,6 млн.грн. або на 53,8%.

            Зокрема, за підсумками жовтня поточного року на соціальні гарантії направлено 229,4 млн.грн. ЄСВ, що порівняно з минулорічним періодом надходження зросли на 84,0 млн.грн. або на 57,8%. Індикативний показник виконано на 112,5%, додатково надійшло 25,5 млн.грн.

            Така позитивна динаміка свідчить про те, що серед пріоритетів роботи фіскальної служби залишається вжиття заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення.

            ГУ ДФС у Тернопільській області звертаються до тих роботодавців регіону, які ще виплачують своїм працівникам неофіційну заробітну плату, забезпечити офіційне працевлаштування людям, а відтак своєчасно і в повному обсязі сплачувати відрахування з реальних заробітків працівників.

Адже офіційне працевлаштування дасть змогу громадянам легально працювати і мати соціальні гарантії, а відповідно теперішня сплата ЄВ на загальнообов»язкове державне соціальне страхування – це майбутня пенсія.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг