Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

У зону АТО вирушили працівники податкової міліції Тернопільщини


Нещодавно в зону проведення АТО внаслідок чергової ротації вирушили п»ятеро співробітників податкової міліції ГУ ДФС у Тернопільській області. Вони замінили там своїх колег, що несли службу протягом попередніх чотирьох місяців.

            Загалом від початку воєнних дій на сході країни у зоні проведення Антитерористичної операції пройшли службу 34 співробітники податкової міліції ГУ ДФС в області.

            У непростих умовах вони виконували свої службові обов»язки у складі мобільних груп, патрулюючи лінію розмежування. На контрольних пунктах в»їзду/виїзду вони перешкоджали незаконному переміщенню через умовний кордон на сході країни товарів та готівки, яку використовують для фінансування терористичної діяльності.

            Співробітники податкової міліції області неодноразово брали участь у резонансних затриманнях крупних партій товарів, наркотичних препаратів та готівки при спробі їх перевезення через лінію розмежування
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг