Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Майно без власника: реалізація фіскальним органом


            Реалізація безхазяйного майна та майна, що перейшло у власність держави, здійснюється відповідно до вимог Порядку обліку, зберігання, оцінки конфіскованого та іншого майна, що переходить у власність держави, і розпорядження ним, затверджених постановою КМУ від 25.08.1998р. №1340 та Порядку взаємодії між підрозділами органу доходів і зборів під час роботи з безхазяйними речами та майном, що переходить у власність держави, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 10.10.2013р. №570.

            Майно передається для подальшого розпорядження ним на підставі акта опису, оцінки та передачі майна, в т.ч. реалізується через торговельні підприємства, аукціони, біржі.

            Складання акта опису і попередньої оцінки безхазяйного майна та попередня оцінка безхазяйного майна проводяться комісією чисельністю не менше трьох осіб у складі представників фіскального органу з обов»язковим залучення працівника, на якого покладено обов»язки по роботі з безхазяйним майном органу (організації), що зберігає це майно на дату складання акта, та суб»єкта господарювання, якому безхазяйне майно передається на зберігання.

            Попередня оцінка безхазяйного майна проводиться комісією відповідно до вимог Порядку №1340. При виникненні розбіжностей в оцінці безхазяйного майна між представниками комісії, а також у випадках, передбачених законодавством оцінка проводиться суб»єктом оціночної діяльності суб»єкта господарювання представник якого включається до складу комісії (за згодою).

            Безхазяйне майно, яке підлягає реалізації, передається суб»єкту господарювання, включеному до єдиного реєстру суб»єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна, сформованого відповідно до Порядку №1340, та на підставі угод.

Коли вартість безхазяйного майна, що передається на реалізацію, становить тисячу гривень і більше, державними податковими інспекціями надсилається територіальним органом доходів і зборів, а ними – до ДФС України повідомлення про безхазяйне майно, яке пропонується передати на реалізацію, за формою згідно з додатком 6 до Порядку №570 для розгляду та оприлюднення на офіційній сторінці ДФС в мережі Інтернет.

            Кошти, одержані від реалізації майна, продуктів його переробки, утилізації перераховуються до відповідного бюджету або в установленому законом випадках на рахунки у строк, що становить не більш як сім банківських днів від дня продажу(передачі).
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг