Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

За порушення у сфері роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами платникам Тернопільщини анульовано 522 ліцензії.


            Відповідно до чинного законодавства  роздрібна торгівля алкогольними напоями і тютюновими виробами передбачає у суб»єктів підприємницької діяльності наявність відповідних ліцензій.

            Загалом у Тернопільській області кількість діючих ліцензій становить 4640, в т.ч. 2565 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями і 2075 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

            Водночас за порушення у сфері роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами з початку року анульовано 292 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 230 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами. Зокрема, за порушення вимог статті 15-3 Закону України від 19.12.1995 року №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» в частині продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, анульовано 21 ліцензію за продаж алкогольних напоїв особам, які не досягли 18 років, та 8-за продаж неповнолітнім тютюнових виробів.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг