Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Платники Тернопільщини отримали 337 млн.грн. заявленого до відшкодування ПДВ


 

            У січні-жовтні цього року 67 суб»єктів господарювання Тернопільської області заявили бюджетне відшкодування ПДВ на розрахунковий рахунок в сумі 343,0 млн.грн.. Торік ця сума за відповідний період становила 258 млн.гривень.

            Станом на початок листопада цього року платникам податків області вже відшкодовано з держбюджету грошовими коштами на розрахунковий рахунок 337 млн.грн. ПДВ, тоді як минулого року ця сума становила 189 млн.грн. За результатами проведених перевірок з початку року упереджено 0,2 млн.грн. заявленого до відшкодування ПДВ.

            Загальний залишок невідшкодованого на розрахунковий рахунок ПДВ становить 47 млн.грн., з них 31 млн.грн. перебувають в стадії перевірок та процедурі бюджетного відшкодування згідно з вимогами ПКУ і відповідної нормативної документації; на 16 млн.грн. – в стадії судового та адміністративного розгляду. Станом на початок минулорічного листопада невідшкодований залишок ПДВ на розрахунковий рахунок становив 95 млн.гривень.

            Варто нагадати, що з 1 квітня 2017 року впроваджено Електронний реєстр автоматичного відшкодування ПДВ.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг