Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Тимчасова втрата працездатності, пов»язана з нещасним випадком на виробництві чи нараховується ЄСВ на суму допомоги


 

            Кременецька ОДПІ повідомляє, що відповідно до п.2 ст.15 Закону України від 23.09.1999р. №1105 «Про загальнообов»язкове державне соціальне страхування» зі змінами і доповненнями роботодавець зобов»язаний зокрема, надавати та оплачувати застрахованим особам у разі настання страхового випадку відповідний вид матеріального забезпечення ; страхових виплат та соціальних послуг згідно із Законом №1105.

            Відповідно до абзацу 7 п.1 частини 1 ст.4 Закону України від 08.07.2010р. №2464»Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов»язкове державне соціальне страхування» зі змінами і доповненнями, платниками єдиного внеску (ЄВ) є роботодавці (страхувальники)- підприємства, установи, організації, фізичні особи, які використовують найману працю, військові частини та органи, які виплачують допомогу по тимчасовій непрацездатності особам, які отримують допомогу по тимчасовій непрацездатності.

            Нормами частини 5 ст.8 Закону №2464 визначено, що ЄВ для всіх платників ЄВ(крім пільгових категорій )встановлюється у розмірі 22 відсотки до визначеної ст..7 закону №2464 бази нарахування ЄВ.

            Базою нарахування ЄВ для платників, зазначених в абзаці 7 п.1 частини 1 ст.4 Закону №2464, є, зокрема сума оплати перших п»яти днів тимчасової непрацездатності, що здійснюється за рахунок коштів роботодавця, та допомоги по тимчасовій непрацездатності (абзац 2 п.1 частини 1 ст.7 Закону №2464).

            Отже, сума допомоги у зв»язку з тимчасовою втрати працездатності, пов»язаною з несчасним випадком на виробництві, є базою нарахування ЄВ.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг