Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Оподаткування податком на додану вартість послуг у сфері культури


            Кременецька ОДПІ звертає увагу на те, що п.п.»б» п.185.1 ст.185 ПКУ від 02.12.2010р. №2755 зі змінами і доповненнями визначено: об»єктом оподаткування ПДВ є операції платників податку з постачання послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до ст.186 ПКУ.  Місцем постачання послуг є місце фактичного надання послуг у сфері культури, мистецтва, освіти, науки,спорту,розваг або інших подібних послуг, включаючи послуги організаторів діяльності в зазначених сферах та послуги, що надаються для влаштування платних виставок, конференцій, навчальних семінарів та інших заходів.

            Отже, у разі, якщо постачання послуг у сфері культури, у т.ч. мистецтва, освіти, науки, спорту, розваг або інших подібних послуг, включаючи послуги організаційної діяльності в зазначених сферах та послуги, що надаються для влаштування платних виставок, організаційного облаштування та обслуговування експозиційних стендів, конференцій, навчальних семінарів та інших подібних заходів здійснюється на митній території України, та такі послуги підлягають оподаткуванню за основною ставкою. У разі постачання  вищевказаних послуг за межами митної території України – такі послуги не підпадають під об»єкт оподаткування ПДВ.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг