Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

На Тернопільщині майже кожен другий відвідувач ЦОП звернувся за видачею картки платника податків


Впродовж десяти місяців цього року Центри обслуговування платників при об’єднаних державних інспекціях і їх відділеннях відвідали 347 772 платники податків Тернопільщини, яким надано 122 529 адміністративних послуг. Порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість відвідувачів ЦОП хоч і зменшилася, проте кількість наданих послуг збільшилася на 58 131.

Із загальної кількості 36,8%, а це 45 114 адміністративних послуг, надано Тернопільською ОДПІ, Бучацькою ОДПІ – 24 830 (20,2%), Кременецькою ОДПІ – 15 873 (12,9%), Чортківською ОДПІ – 31 549 (25,7%), ГУ ДФС в області – 5 163 (4,2%).

У структурі наданих адміністративних послуг найбільшу питому вагу займає послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків, яка була надана 51 624 фізичним особам або 42,1% від загальної кількості наданих адміністративних послуг. Також значну кількість послуг було надано з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків – 25 120 (20,5%), видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про джерела виплачених доходів та утриманих податків – 9 437 (7,7%), надання витягів з реєстру платників єдиного податку – 6 928 (5,6%).

За безкоштовними посиленими сертифікатами відкритих ключів електронного цифрового підпису для юридичних осіб, фізосіб-підприємців та громадян з початку року до працівників сектору реєстрації користувачів управління (центру) сертифікації ключів ІДД ДФС України звернулися 6 448 платників податків.

У залі обслуговування платників Тернопільської ОДПІ виділене окреме місце з надання електронного сервісу «Інспектор-онлайн». У вівторок та четвер проводяться сеанси скайп-зв’язку з платниками податків з надання консультацій. Такою послугою у січні-жовтні скористалися 103 платники податків.

 
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг