Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Майже 3,7 млн гривень – результат співпраці Тернопільської митниці із зарубіжними колегами


Оскільки Тернопільська митниця ДФС є внутрішньою митницею, тому основні правопорушення виявляються за результатами проведеної аналітично-пошукової роботи та отриманих відповідей від уповноважених органів іноземних держав.

За десять місяців 2017 року Тернопільською митницею ДФС до митних органів іноземних держав надіслано 7 запитів щодо перевірки законності здійснення зовнішньоекономічних операцій, які провадилися суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності в зоні діяльності Тернопільської митниці ДФС.

Водночас отримано 10 відповідей від митних органів іноземних держав на запити, що надсилались у попередні періоди. За результатами опрацювання отриманих відповідей працівники митниці склали 49 протоколів про порушення митних правил на суму 3 млн 679,3 тис. гривень.

Суть правопорушень – переміщення через митний кордон України товару з приховуванням від митного контролю, шляхом подання органу доходів і зборів, як підстави для переміщення товару, документів, що містять неправдиві відомості щодо відправника, одержувача та вартості товару, а також вчинення дій, направлених на неправомірне зменшення розміру митних платежів.

 

 
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг