Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Платники податків можуть отримати безоплатну правову допомогу з питань реалізації захисту прав людини


 

            Платники податків можуть скористатись своїм правом на безоплатну правову допомогу, зокрема, консультацію-роз»яснення юристів територіальних органів ДФС у Тернопільській області щодо застосування норм чинного законодавства у сфері оподаткування.

            Щоб скористатись своїм правом на безоплатну правову допомогу варто записатися на особистий прийом.

            Разом з тим, кожен платник податків, зокрема  у випадку неоднозначного трактування законодавчих норм, має ефективний та дієвий спосіб отримати індивідуальну податкову консультацію відповідно до ст.52 ПКУ. Варто врахувати, що отримана від органів ДФС консультація має індивідуальний характер, тобто нею може скористатися лише той платник, якому вона надається.

            Нагадаємо, що з метою підвищення рівня обізнаності громадян з їх правами та обов»язками в Україні щорічно проводиться Всеукраїнський тиждень права. Окрім більш активного інформування платників податків про гарантії дотримання прав і свобод, громадянам пропонуються безоплатні правові консультації.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг