Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Внесено зміни до регламенту Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС


 

            Для удосконалення процедур ідентифікації та автентифікації клієнтів Акредитованого центру сертифікації ключів інформаційно-довідковим департаментом ДФС (АЦСК ІДД ДФС) під час надання послуг електронного цифрового підпису внесено зміни до регламенту АЦСК ІДД ДФС.

            Ознайомившись зі змінами до регламенту АЦСК ІДД ДФС можна на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД ДФС у розділі регламент роботи:http://acskidd.gov.ua/reglament.

            Зміни до регламенту набудуть чинності через 10 календарних днів з дня їх розміщення на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД ДФС,  після чого інформаційне наповнення ресурсу буде проведено у відповідності до цих змін. Крім цього, повідомляємо, що наказом інформаційно-довідкового департаменту ДФС від 29.11.2017р. №150 «Про затвердження форм реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису» затверджено нові форми реєстраційних документів: 

Договір про надання послуг електронного цифрового підпису;

Реєстраційна картка (для фізичних осіб);

Реєстраційна картка (для юридичних осіб);

Додаток до Реєстраційної картки;

Заява про зміну статусу посиленого сертифікату відкритого ключа;

Додаток до заяви про зміну статусу посиленого сертифіката відкритого ключа.

Нові форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису набувають чинності з 11 грудня 2017 року.

Форми реєстраційних документів попереднього зразка будуть прийматися віддаленими пунктами реєстраційних користувачів АЦСК ІДД ДФС до 08 грудня 2017 року включно. Переглянути та завантажити актуальні форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису можна на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД ДФС у розділі «Реєстрація користувачів».
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг