Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Змінено порядок обміну електронними документами з контролюючими органами


 

            15 листопада 2017 р. набрав чинності наказ Мінфіну від 06.06.17р. №557 «Про затвердження Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами» зареєстрований в Міністерстві юстиції України 03.08.17р. №959/30827, згідно з яким втратив чинність наказ ДПА України від 10.04.2008р. №233 «Про подання електронної податкової звітності».

            Порядок обміну електронними документами з контролюючими органами, затверджений наказом №557 (далі Порядок), розроблений відповідно до Податкового кодексу України, Цивільного кодексу України, Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг, «Про електронний цифровий підпис», «Про інформацію», «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах», «Про телекомунікації» визначає основні організаційно-правові засади обміну електронними документами між суб»єктами електронного документообігу.

            Зокрема, Порядком визначено, що електронний документообіг-це сукупність процесів створення, подання, приймання, ідентифікації, оброблення, зберігання, використання електронних документів, які виконуються із застосуванням перевірки цілісності та (у разі необхідності) з підтвердження факту одержання таких документів.

            Електронний документообіг здійснюється відповідно до законодавства та на підставі договору про визнання електронних документів, що визначає взаємовідносини суб»єктів електронного документообігу.

            Крім цього, Порядком передбачено нові форми:

Заяви про приєднання до договору про визнання електронних документів повідомлення про надання інформації, щодо електронного цифрового підпису;

Заяви про припинення дії договору про визнання електронних документів, повідомлення про припинення дії договору про визнання електронних документів;

Договори про визнання електронних документів, що на день набрання чинності Наказом №557 є чинними, продовжують діяти до виникнення підстав, визначених п.14 розділу III Порядку.

            З текстом наказу №577 можна ознайомитись скориставшись розділом «Нормативні та інформаційні документи» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (http://zir.sts.gov.ua).
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг