Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Договір про визнання електронних документів розривати контролерами заборонено


Подання документів засобами електронного зв»язку в електронній формі платник здійснює на підставі договору про визнання електронних документів, що укладається відповідно до норм ЗУ від 22.05.2003 року №851-IV»Про електронні документи та електронний документообіг», ЗУ від 22.05.2003р. №852-IV»Про електронний цифровий підпис» та наказу Мінфіну України від 06.06.2017р. №557 «Порядок обміну електронними документами з контролюючими органами»

Договори та пов»язані з ними повідомлення про надання інформації щодо електронного цифрового підпису, які станом на день набрання чинності Наказом є чинними, продовжують діяти до виникнення визначених Порядком підстав.

Для надання права підпису електронних документів іншим особам, яким делеговано право підпису, платник повідомляє про таких осіб контролюючий орган шляхом направлення повідомлення про надання інформації щодо ЕЦП в електронному вигляді.

Згідно з абзацами третім-червертим п.49.4 ст.49 ПКУ при припиненні договору про визнання електронних документів з підстав, визначених законом, платник податків має право до складення нового договору подавати податкову звітність у спосіб, визначений підпунктами «а»(особисто платником податків або уповноваженою на це особою) і «б» (надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення) п.49.3 ст.49 ПКУ.

Контролюючим органам забороняється в односторонньому порядку розривати договір про визнання електронних документів.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг