Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Миколай завітав до особливих діток Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру.


День Святого Миколая-одне із найсвітліших та найрадісніших християнських свят, яке сповнене теплом, увагою та любов»ю, пов»язане з милосердям, співчуттям і щедрістю. Святого Миколая здавна вважають покровителем тих, хто найбільше потребує любові та турботи.

Цьогоріч у переддень улюбленого малечею свята до Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру, де навчаються дітки з вадами слуху та з порушенням мовлення, вкотре із подарунками завітала заступник начальника ГУ ДФС у Тернопільській області Надія Лопатинська та голова профспілкової організації працівників ДФС Оксана Наконечна.

«Цих особливих та дуже талановитих дітей об»єднає одне – особлива віра в диво. Подарунки, які ми привезли сьогодні-це те найбільше, що ми дорослі, зобов»язані робити у справі виховання таких дітей,- зауважила Надія Михайлівна.

Теплий та гостинний прийом, чудовий святковий концерт справив неабияке враження на керівництво служби. Зокрема, голова профспілкової організації працівників ДФС Оксана Наконечна зазначила, що ці діти заслуговують найкращих подарунків.

Надія Михайлівна подякувала усім, хто долучився до такої важливої справи. Особливу подяку висловила директору центру Марії Кацан та вихователям.

Ці відвідини стали ще одним кроком назустріч тим, кому особливо потрібна людська чуйність, увага і турбота-дітям з особливими потребами.    
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг