Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

З гостинцями від Святого Миколая до своїх підопічних завітали працівники Тернопільської митниці ДФС


Свято Миколая-одне з найулюбленіших дитячих свят, яке символізує втілення мрій та віру в диво. У цей день заступник начальника Тернопільської митниці ДФС Андрій Саварин та начальник митьного посту «Чортків»Ама Гломба привітали своїх підопічних.

Так дітлахам з багатодітної сім»ї Дручок-Пласконіс, якою багато років поспіль опікується профком Тернопільської митниці ДФС, Андрій Саварин вручив гостинці, серед яких іграшки та засоби гігієни, і побажав їм рости здоровими, слухняними добре вчитися та писати листи Миколаю, адже бажання дітей повинні здійснюватись.

Не оминули своєю увагою і сім»ю загиблого в АТО військовослужбовця-старшого оператора гранатомета 3-го батальйону 51-ї окремої механізованої бригади Дениса Громового.

Чоловік загинув 26 серпня 2014 в бою під Іловайськом під час виходу з оточення. Вдовою залишилася дружина, без батька – двоє малолітніх синів.

Так, начальник митного поста «Чортків» Тернопільської митниці ДФС Ама Гломба передала хлопчикам від імені Святого Миколая подарунки – книги, ігри, цукерки, фрукти, продукти харчування тощо.

Цього року Святий Миколай не залишив без уваги та любові жодну дитину. Саме зараз, коли кожен з нас не повинен залишатись байдужим до тих, хто поруч, це надзвичайно важливо, адже дарує віру та залишає в дитячому серці вогник добра
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг