Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

З 5 січня 2018 року діє нове Положення про ведення касових операцій


 

            Кременецька ОДПІ повідомляє, що з 5 січня 2018 року набрало чинності затверджене постановою Національного банку України від 29.12.2017 №148. Одночасно втратила чинність постанова Правління НБУ «Про затвердження Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні» від 15.12.2004р. №637.

            НБУ, зокрема, виклав у новій редакції пункт про обмеження розрахунків готівкою:

Так, відповідно до п.6 розділу II Положення суб»єкти господарювання мають право здійснювати розрахунки готівкою протягом одного дня за одним або кількома платіжними документами:

Між собою – у розмірі до 10000 (десяти тисяч)гривень уключно;

З фізичними особами – у розмірі до 50000 (п»ятдесяти тисяч)гривень уключно.

Платежі понад установлені граничні суми проводяться через банки або небанківські фінансові установи, які в установленому законодавством порядку отримали ліцензію на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунку, шляхом переказу коштів із поточного рахунку на поточний рахунок або внесення коштів до банку чи небанківської фінансової  установи для подальшого їх переказу на поточні рахунки в банку. Кількість суб»єктів господарювання та фізичних осіб, з якими здійснюються готівкові розрахунки, протягом дня не обмежуються.

Одночасно п.3 розділу 1 Положення НБУ визначив поняття «готівкові кошти»:

Готівкові розрахунки-платежі готівкою суб»єктів господарювання і фізичних осіб за реалізовану продукцію (товари, виконані роботи, надані послуги), а також за операціями, які безпосередньо не пов»язані з реалізацією продукції (товарів, робіт, послуг)та іншого майна.
Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг