Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Тернопільщина:власники елітних автівок торік поповнили бюджет на 4 млн.грн.


            Річні надходження транспортного податку від автовласників Тернопільщини склали 4 млн.грн. Сплачена сума на 1 млн.грн. перевищує показник 2016 року.

            Усього у Тернопільській області перебуває на обліку 203 власники елітних автооб»єктів оподаткування, серед яких 87 – юридичних осіб та 116 фізичних осіб (станом на 31.12.2017).

            Із загальних надходжень найбільше транспортного податку надійшло в обласному центрі – 1 млн.340 тис.грн., Тернопільському районі – 320 тис.грн.

            Нагадаємо, транспортний податок, ставка якого складає 25,0 тис.грн. на рік, сплачується за легкові автомобілі з датою випуску до п»яти років та середньо ринковою вартістю понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати. У 2018 році – це 1 млн.396 тис.125 грн. (3723х375).

            Юридичні особи повинні самостійно обчислювати суму платежу до 20 лютого         подавати декларацію та щоквартально сплачувати податок.

            Громадянам платіж нараховує фіскальна служба та до 01 липня надсилає податкові повідомлення-рішення за місцем реєстрації.
Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг