Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Ігор Комендат:Завдяки спільним діям органів влади підприємства Тернопільщини погасили зарплатні борги і збільшили рівень оплати праці


            Минулого року працівниками ГУ ДФС у Тернопільській області з метою вжиття заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення на спільних з органами місцевої влади засіданнях комісій заслухали керівників 56 підприємств, які допустили заборгованість із виплати заробітної плати, податку на доходи фізичних осіб (далі ПДФО) та єдиного соціального внеску (далі ЄСВ). «За наслідками проведеної роботи 55 підприємств ліквідували заборгованість із заробітної плати в сумі майже 11 млн.грн., з ПДФО – в сумі майже 1,7 млн.грн., з ЄСВ – в сумі понад 1,7 млн.грн.,-зазначив начальник ГУ ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат.

            Також проведено індивідуальну роз»яснювальну роботу із керівниками 153 підприємств, за наслідками якої 152 підприємства погасили заборгованість із заробітної плати в сумі понад 5 млн.грн., сплатили майже 2,9 млн.грн. з ПДФО та понад 12,6 млн.грн. ЄСВ. Крім цього, працівники органів ДФС Тернопільщини спільно з органами місцевої влади здійснюють контроль за додержанням платниками податків чинного законодавства про оплату праці. Торік на засіданнях комісій заслухано керівників 409 підприємств та організацій, де заробітна плата виплачувалась у мінімальному чи нижче розмірі. За наслідками проведеної роботи на 392 підприємствах підвищено рівень виплати заробітної плати. Як наслідок, до бюджету надійшло понад 2,8 млн.грн. ПДФО та майже 3,3 млн.грн. ЄСВ.

            «Спільна робота усіх гілок влади у напрямку детінізації ринку праці залишається пріоритетом фіскальної служби й цього року. Адже прогнозувати стабільні надходження ПДФО, які без жодного перебільшення значною мірою забезпечують фінансову самостійність та стабільність громад, можна лише за умови безумовного дотримання суб»єктами господарювання вимог щодо легальної та повної оплати праці, - наголосив керівник ГУ ДФС Тернопільщини І.Комендат.
Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг