Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Щороку – на прощу до Зарваниці


Уже традиційною на початку липня стала щорічна професійна проща працівників Державної фіскальної служби у Марійському духовному центрі Зарваниця. Цьогоріч участь у паломництві взяли службовці та ветерани органів фіскальної служби Тернопільської та Івано-Франківської областей.

Розпочалося проща спільною молитвою у Соборі Зарваницької Матері Божої. Прочани взяли участь в Архиєрейській Літургії, яку очолив єпископ-помічник Київської архиєпархії УГКЦ Йосиф Мілян. Після Богослужіння владика Йосиф привітав усіх працівників та наголосив, що своїм служінням вони можуть змінювати світ і примножувати добро.

Від імені архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського УГКЦ Василія Семенюка адміністратор Собору Зарваницької Матері Божої о. м. Дмитро Квич подякував за численність та жертовність працівників фіскальної служби, які прибули до чудотворного місця. Опісля відбулося освячення води, паломники молилися на Хресній дорозі та відвідали храми Марійського духовного центру.
Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг