Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Торгівля продукцією власного виробництва не потребує застосування РРО


            Інколи виробники продукції вирішують самостійно реалізовувати власну продукцію. Виникає питання:чи потрібно в такому випадку використовувати реєстратори розрахункових операцій (РРО)?  Кременецька ОДПІ нагадує таким платникам, що правові засади застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг визначено Законом Украпїни від 06.07.1995 р. №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» дія якого поширюється на усіх суб”єктів господарювання, їх господарські одиниці та представників (уповноважених осіб) суб”єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі.

            Відповідно до ст.9 Закону №265 реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки не застосовуються при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва.Тож, для підприємств, установ і організацій усіх форм власності при здійсненні торгівлі виключно власної продукції, за умови проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ і організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку, використання РРО не є необхідним. Слід зауважити що це не поширюється на продаж технічно-складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту та на підприємства торгівлі і громадського харчування.

 
Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг