Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Ігор Комендат: Понад 2,5 млрд грн отримали у своє розпорядження місцеві громади Тернопільщини від сплати податків і зборів


Доходи місцевих бюджетів Тернопільської області за січень-вересень цього року склали 2 млрд 532,8 млн грн податкових платежів. Як зазначив начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат, це на 143,4 млн грн більше від очікуваного, прогнозний показник виконано на 106%. Порівняно з минулорічними дев’ятьма місяцями забезпечено приріст надходжень на 503,2 млн грн або на 24,8%. Зокрема, у вересні до місцевих бюджетів платники податків спрямували 289 млн грн, індикативний показник виконано на 105,7%. Порівняно з відповідним періодом минулого року забезпечено приріст надходжень на 49,4 млн грн або на 20,6%.

Найбільші суми з початку року забезпечені від сплати податку на доходи фізичних осіб – понад 1,7 млрд грн, представники малого і середнього підприємництва сплатили 372,9 млн грн, а від роздрібної реалізації суб'єктами господарювання підакцизних товарів місцеві скарбниці отримали 82 млн грн акцизного податку.

«На збільшення надходжень до місцевих бюджетів, особливо податку на доходи фізичних осіб, вплинули кілька факторів, серед яких проведені заходи з детінізації ринку праці, підвищення мінімальних зарплат, спільний контроль органів виконавчої влади і місцевого самоврядування за своєчасністю виплати заробітних плат на рівні не менше встановленого законодавством, – підкреслив Ігор Комендат. – Ми й надалі працюватимемо в цьому напрямку, адже боротьба з «тіньовою» зайнятістю та виплатою заробітної плати без оподаткування сьогодні є серед пріоритетів роботи Державної фіскальної служби України. Відомо ж, що від надходжень до бюджетів за рахунок оподаткування доходів, які отримують громадяни, залежить вчасне фінансування закладів освіти, охорони здоров’я, оборони, безпеки, культури, забезпечення надання грошової допомоги багатосімейним і малозабезпеченим громадянам та інших виплат соціального спрямування».




Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг