Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Податкові міліціонери Тернопільщини ліквідували схему незаконного ввезення та продажу техніки відомих торгових марок


В рамках проведення операцій «Мережа», «Рубіж-2018» співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Тернопільській області ліквідували схему незаконного ввезення та продажу техніки відомих торгових марок.

З’ясувалося, що ряд приватних підприємців купували за кордоном мобільні телефони, планшети, ноутбуки, навушники, годинники, які доставлялись на митну територію України подрібненими партіями через міжнародні поштові відправлення. Реалізація товару здійснювалась через власні торгові заклади та мережу Інтернет. Замовлення ж від клієнтів приймались через спеціалізовані сайти, акаунти у соціальних мережах та акаунти на платформі онлайн-оголошень.

Звісно, що операції із реалізації техніки в бухгалтерському та податковому обліку відображались не у повному обсязі. Внаслідок цього до бюджету не надійшло понад мільйон гривень податків. До того ж, при оформленні магазинів незаконно, без дозволу власника, використовувався торговий знак виробника техніки.

На підставі ухвал суду проведені обшуки. В результаті вжитих заходів вилучено техніки на суму понад 5,7 млн грн, а також 82 тис. грн готівкою, чорнові записи та бухгалтерські документи.

Триває досудове розслідування.
Інформаційні послуги

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг