Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Сплата податків і зборів – тема, яку часто порушують запитувачі публічної інформації


До територіальних органів ДФС у Тернопільській області надійшло 35 інформаційних запити у січні-червні 2019 року. Це на 6 менше, ніж у відповідному періоді минулого року.
Більшість заяв надійшли електронкою – 18, поштою ж - 17. Значна частина запитів – звернення від громадян - 22 заяви, від юридичних осіб надійшло 11 запитів, по одному від представників засобів масової інформації та об'єднання громадян без статусу юридичної особи.
У своїх запитах на інформацію заявники насамперед цікавилися сплатою внесків до фондів соцстрахування, доходами та сплаченими сумами податків суб’єктів господарювання, особливостями сплати екологічного податку, акцизного збору, наявністю податкового боргу, розміром отриманого доходу від дивідендів та його оподаткуванням, порушували кадрові питання, запитували про діяльність митної служби.
За результатами розгляду запитів фахівці органів ДФС області надали вичерпні відповіді на 21 заяву, на 10 запитів надали відмови у наданні інформації, ще 4 заяви надіслали належному розпоряднику інформації.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг