Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Більшість заявників цікавляться контрольно-перевірочною роботою


Впродовж січня-червня 2019 року до органів Головного управління ДФС у Тернопільській області надійшло 53 письмових звернень від 64 осіб (у т.ч. три колективних звернення), що на 12 менше, ніж у першому півріччі минулого року.
Письмово до органів ДФС області звернулися 57 громадян, соціальний стан яких не визначено, три пенсіонери по два підприємці безробітних.
За тематикою найбільше звернень надійшло щодо контрольно-перевірочної роботи – 25 звернень (47,1%), про ухилення від сплати податків інформували 9 заявників (17%). Цікавились заявники особливостями надання відмови при отриманні реєстраційних номерів облікової картки платника податків – 4 звернень (7,4%). По дві заяви надійшло щодо адміністрування єдиного внеску, сплати акцизного податку, реєстрації та обліку платників.
У своїх зверненнях заявники порушували питання щодо митного оформлення (ввезення, вивезення) товарів та транспортних засобів, подання податкової звітності, ліцензування певних видів господарської діяльності, нарахування та сплати податку на доходи фізичних осіб тощо.
Із отриманих письмових звернень вже розглянуто 46 заяв, ще 7 - на виконанні, оскільки термін розгляду не настав.
Розглянувши письмові звернення, фахівцями територіальних органів ДФС в області надали роз’яснення на 21 заяву (39,6%), вирішили позитивно 18 звернень (34%). Крім цього, три звернення не підлягають розгляду, відповідно до ст.8 і 17 ЗУ „Про звернення громадян” ще дві заяви перенаправили за належністю, відповідно до ст.7 ЗУ„Про звернення громадян” (3,8%), стільком же відмовили у задоволенні, решта - 7 звернень, перебувають на розгляді.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг