Шумська районна державна адміністрація
47100, м.Шумськ, вул.Українська, 59
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

На головну

Понад 2,3 млрд грн податкових платежів надійшло до місцевих скарбниць Тернопілля


Надходження місцевих бюджетів Тернопільщини за сім місяців цього року склали 2 млрд 315,4 млн грн, а це плюс 158,7 млн грн до очікуваного. Порівняно з січнем-липнем 2018 року приріст надходжень місцевих скарбниць склав 409,7 млн грн або на 21,5 відсотка більше.
Лідерами серед платежів, які складають значну частку цих бюджетів, залишаються податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок на плата за землю. Так, до місцевих скарбниць перерахували 1 млрд 579,4 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 306 млн грн більше, ніж у січні-липні минулого року. Суб'єкти малого і середнього підприємництва сплатили 349,3 млн грн єдиного податку, приріст цього платежу до відповідного періоду минулого року склав 53,2 млн гривень. 
Податкові надходження від плати за землю склали 204,9 млн грн, місцеві громади додатково отримали 36,6 млн гривень. Порівняно з минулим роком рівень сплати зріс на 35,1 млн грн або на 20,7 відсотка.
Крім того, місцеві бюджети отримали 67,2 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та 56,3 млн грн акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції.
На території Тернопільщини діють 52 об’єднані територіальні громади, які зацікавлені у наповненні місцевих скарбниць у повному обсязі. Тому фіскальна служба тісно співпрацює з органами місцевого самоврядування задля пошуку резервів та розширення бази оподаткування місцевих платежів.
Інформаційні послуги

 

 

  

Актуальна тема

Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг