Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

05.12.2018 | 14:44

 
 18 грудня 2018 року о 10.00 годині в приміщенні районного комунального будинку культури  імені Катерини Рубчакової відбудеться захід для дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, дітей учасників бойових дій в зоні АТО, внутрішньо переміщених сімей та дітей з особливими потребами,   присвячений Дню Святого Миколая.

more...

В УСІХ НА ВУСТАХ!

25.05.2018 | 12:08

   Субсидіантів  по осені рахують…

Уряд частенько приголомшує нас, громадян України, нововведеннями в чинному законодавстві, реформами і т. п. Й ось тепер у всіх на слуху – зміни до порядку надання субсидій… Що це – чергове затягнення тугіше пасків ачи зашморг на шиї, чи все-таки – плюс в економії коштів? Але чиїх? Субсидія – зиск чи вимушена економія?..

Спробуємо розібратися. Щоби вникнути в усі нюанси надання субсидій, за розтлумаченням ми, кореспонденти районки, звернулися до начальника Управління  соціального захисту населення Чортківської РДА Володимира ЦВЄТКОВА.

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

20.03.2018 | 11:18
more...

Інформація про план проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по Чортківському району

06.03.2018 | 15:30
 План з проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по ДП "Чортківський лісгосп" і ДП "Тернопільський лісгосп" в межах Чортківського району: more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

13 грудня 2018 року в державній установі «Чортківська установа виконання покарань (№26)» було проведено День відкритих дверей

14.12.2018 | 14:28

 В цей день до установи завітали заступник голови Чортківської РДА голова спостережної комісії  Йосифа Овод, секретар спостережної комісії при Чортківській РДА Євгенія Деренюк,  головний спеціаліст  відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації Сергій Якимишин,  голова Чортківської районної патріотичної спілки учасників Афганської війни, членом спостережної комісії при Чортківській РДА Михайло Заблоцький.                                                
          

more...

Перший заступник голови РДА Іван Заболотний взяв участь у відеонараді

14.12.2018 | 10:15

 

 Сьогодні перший заступник голови районної державної адміністрації Іван Заболотний  взяв участь у відеонараді, яку провів перший заступник голови облдержадміністрації Іван Крисак.  Від району присутніми були начальник  філії «Чортківський райавтодор» Володимир Мельник, начальник відділу з питань цивільного захисту населення та розвитку інфраструктури  райдержадміністрації Борис Гусак.  Учасники засідання заслухали питання з експлуатаційного утримання доріг.

more...

Страховий експерт з охорони праці Чортківського відділення УВД ФСС України завітав у Чортківську загальноосвітню школу I-III ст. № 6

14.12.2018 | 09:18

 З метою ознайомлення  із профілактичними заходами  щодо усунення шкідливих і небезпечних факторів під час проведення навчального процесу cтраховий експерт з охорони праці Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області  Побуринний В. побував у Чортківській загальноосвітній школі I-III ступенів № 6.
          

more...

Тиждень права у Чортківському коледжі економіки та підприємництва

14.12.2018 | 08:48

 

 На початку грудня в Україні вже традиційно проводиться Всеукраїнський тиждень права.
 У рамках відзначення такого правового заходу представники Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості разом з соціальними партнерами Чортківським місцевим центром надання безоплатної вторинної правової допомоги та Чортківського міськрайонного відділу ДВС ГТУЮ  у Тернопільській області  13 грудня 2018 року завітали у Чортківський коледж економіки та підприємництва Тернопільського ТНЕУ для надання правової освіти студентам, формування у них правової свідомості та культури .

more...

14 грудня - День ліквідатора наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14.12.2018 | 08:08

 Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС!

   Щороку 14 грудня Україна відзначає пам'ятну дату - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року. Ця пам'ятна дата була заснована указом Президента України від 10 листопада 2006 року.
Пройшло вже 32  роки з дня Чорнобильської трагедії, але в серцях людей, в їх пам'яті і досі звучить відлуння тих трагічних подій.
           Низько схиляю голову перед усіма, хто пішов тоді зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклоняюся тим, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов`язок перед рідною землею і рідним народом.
Для всіх нас ви є прикладом справжнього патріотизму, самовідданого служіння Українському народу.
            Бажаю кожному із вас міцного здоров'я, невичерпної енергії, родинного благополуччя, щастя та мирного неба над нашою Батьківщиною.
 
З повагою
ОКСАНА ЧАЙЧУК
 голова районної державної адміністрації

more...

Народний аматорський вокально-хореографічний ансамбль ,,Гаївочка” Чортківського районного комунального будинку культури імені Катерини Рубчакової вирушає до Туреччини

13.12.2018 | 10:20

 

 

 Сьогодні, 13 грудня, народний аматорський вокально-хореографічний ансамбль ,,Гаївочка” Чортківського районного комунального будинку культури імені Катерини Рубчакової вирушає до Туреччини (міста Стамбул, Мармарис, Ізмір), який на Міжнародному Фестивалі «Свято Миколая» буде представляти культуру Тернопільщини.

more...

Відбулися урочистості з нагоди відзначення 150-річчя з часу заснування культурно-освітньої організації «Просвіта»

13.12.2018 | 08:12

 12 грудня в актовій залі Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського відбулися урочистості з нагоди відзначення 150-річчя з часу заснування культурно-освітньої організації «Просвіта».
            

more...

Участь у першому обласному форумі сім'ї: «Щаслива родина - міцна Україна!»

12.12.2018 | 14:35

 Сьогодні заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод разом із директором районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Євгенією Деренюк і начальником відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Олегом Галущаком взяли участь у першому обласному форумі сім'ї: «Щаслива родина - міцна Україна!».

more...

Участь у круглому столі "Перспективи формування адміністративно-територіального устрою Тернопільщини"

12.12.2018 | 12:03


  Сьогодні голова Чортківської райдержадміністрація Оксана Чайчук бере участь у засіданні круглого столу "Перспективи формування адміністративно-територіального устрою Тернопільщини".

more...

Голова райдержадміністрації Оксана Чайчук провела виїзний прийом громадян

12.12.2018 | 11:29

 
 11 грудня голова районної державної адміністрації  Оксана Чайчук провела виїзний прийом громадян у Ягільницькій та Нагірянській сільських радах. Одним із дієвих інструментів по вивченню та вирішенню проблем жителів  Чортківського  району є проведення виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації. Метою проведення таких прийомів  є  вирішення злободенних питань життєдіяльності та надання консультативної допомоги населенню.

more...

Архів новин

  

 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема