Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Грошове забезпечення тих, хто служить в АТО, зросло до 16-19 тис грн

17.01.2017 | 08:34

 За підсумками 2016 року Тернопільщина досить вдало виконала завдання із залучення на контрактну службу до Збройних сил України. Про це під час наради в Тернопільській ОДА повідомив т.в.о. військового комісара Тернопільського ОВК полковник Олександр Скумбрій.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Степан Барна: Якщо хабарників затримують, а не "покривають" - значить, зміни є

28.03.2017 | 16:59

 Жодна посада, ранг, політична приналежність тощо не врятують посадовця у Тернопільській області, якщо він – корупціонер. І дуже добре, що Служба безпеки України та правоохоронні органи активно працюють у напрямку виявлення порушників.  На цьому наголосив голова Тернопільської ОДА під час теле-ефіру на каналі ТТБ.

more...

Відбулася нарада з працівниками апарату райдержадміністрації

28.03.2017 | 16:16

 Нараду з працівниками апарату райдержадміністрації сьогодні провела керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник.

more...

Степан Барна представив Стратегію розвитку Тернопільщини на Європейському Конгресі

28.03.2017 | 14:25

 У м.Краків (Республіка Польща) 27-29 березня відбувається ІІІ-й Європейський Конгрес Місцевого Самоврядування. Участь бере делегація з Тернопільщини на чолі з головою Тернопільської ОДА Степаном Барною та головою обласної ради Віктором Овчаруком, також у її складі представники місцевого самоврядування та бізнес-істеблішменту області.
Виступаючи спікером у панельній дискусії «Як збудувати стратегію розвитку регіону і ефективно її впроваджувати», голова Тернопільської ОДА Степан Барна звернув увагу, що стратегічною метою побудови нової Тернопільщини є формування конкурентоспроможної економіки та підвищення стандартів життя жителів області.

more...

Хто може бути опікуном, піклувальником дитини, яка набуває статусу дитини – сироти, або дитини позбавленої батьківського піклування, або такою дитиною, яка має статус але втратила опікуна

28.03.2017 | 09:49

 Опікуном, піклувальником призначається переважно особа, яка перебуває у сімейних, родинних відносинах з підопічним, з урахуванням особистих стосунків між ними, можливості особи виконувати обов’язки опікуна чи піклувальника. Згідно статті 244 Сімейного кодексу України, опікуном, піклувальником дитини може бути за її згодою повнолітня дієздатна особа.

more...

До 150-річчя від Дня народження блаженного епископа Григорія Хомишина

28.03.2017 | 09:37

 У суботу, 25 березня, у приміщенні районного комунального будинку культури ім.Катерини Рубчакової відбулась духовна академія з відзначення 150-ліття з дня народження Блаженного священномученика Григорія Хомишина.

more...

Представники влади та громадських організацій підписали меморандум про підготовку загонів територіальної оборони

27.03.2017 | 15:09

 Підготовка загонів Територіальної оборони – це спільне завдання, переконані на Тернопільщині. Ті, хто у разі наступу агресора, готовий стати на захист області, повинні мати достатньо високий рівень як теоретичної так і практичної підготовки. Тому, щоб обороноздатність краю була максимальною, Тернопільська обласна державна адміністрація, обласна рада, міська рада та майже два десятки громадських організацій підписали 24 березня Меморандум про співпрацю.

more...

Не зривайте первоцвіти та не купуйте їх

27.03.2017 | 12:17

 Щороку з середини лютого до кінця травня на вулицях і ринках Чортківського району здійснюється торгівля рідкісними видами ранньоквітучих, реліктових, ендемічних і таких, що знаходяться під загрозою зникнення, рослин, а також рослин, занесених до Червоної книги України. Серед них підсніжник білий, шафран Гейфелів, білоцвіт весняний, цибуля ведмежа, конвалія травнева тощо.

more...

Відзначення Всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу у Чортківській установі виконання покарань (№26)

27.03.2017 | 11:10

 24 березня 2017 року фельдшером пункту охорони здоровя Чортківської УВП (№26) Назаром Коцюком для неповнолітніх ув’язнених та засуджених господарської обслуги була прочитана лекція приурочена до Всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу. 

more...

У відеонараді взяли участь керівники району

27.03.2017 | 10:19

 Сьогодні голова районної державної адміністрації Михайло Сташків взяв участь у щотижневій відеонараді, яку провів перший заступник голови обласної державної адміністрації Іван Крисак з керівниками районних державних адміністрацій.

more...

Представники обласної прокуратури відвідали неповнолітніх у Чортківській установі виконання покарань (№26)

27.03.2017 | 09:29

 24 лютого 2017 року  державну установу «Чортківська установа виконання покарань  (№26)» з робочим візитом відвідали заступник прокурора  Тернопільської області старший радник юстиції Галицький Олег Васильович,  начальник відділу ювенальної юстиції прокуратури  Тернопільської  області старший радник юстиції Чудопалова Марина Юріївна.  
Метою візиту було відвідування неповнолітніх, що утримуються в Чортківській УВП (№26), перевірка умов утримання, та стан дотримання їхніх конституційних прав.        
            

more...

Архів новин

  

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                                                                                                                                

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема