Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Увага! Працюють «гарячі лінії» для жителів Тернопільщини

03.04.2020 | 16:01

 

 У Тернопільській області працюють гарячі телефонні лінії для  звернень громадян з питань профілактики поширення коронавірусу та щодо отримання медичної допомоги у випадку появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19:
- «103» та (0352) 25-10-71 (в робочі дні з 8:00 до 17:15 год.)
- цілодобова «гаряча лінія» у м. Тернопіль: 098 441 59 81

more...

До уваги жителів Чортківського району!

03.04.2020 | 15:44
 
 В умовах режиму надзвичайної ситуації, пов’язаної з поширенням коронавірусу та оголошеним карантином до 11.05.2020 року, в управлінні соціального захисту населення Чортківської районної державної адміністрації працює телефонна «гаряча» лінія за номером: 2-34-88 для надання роз’яснень громадянам Чортківського району more...

03.04.2020 | 15:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Міграційна служба Тернопільщини послаблює карантинні заходи

25.05.2020 | 12:25

 

 Відповідно до рішення Уряду, з 25 травня Державна міграційна служба України послаблює обмеження, встановлені у зв’язку із запровадженням в Україні карантину.

more...

791 особа на Тернопільщині видужала від COVID-19

25.05.2020 | 11:10

 

 За останню добу на Тернопільщині вперше підтверджено 6 випадків зараження вірусом COVID-19.  Про це повідомляють в ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України».

more...

Як організувати роботу дитячих садків на період карантину

25.05.2020 | 10:50

 

 До дитсадків не впускатимуть дітей та працівників із температурою вище 37,2 0С, приміщення необхідно дезінфікувати та провітрювати, а з дітьми варто проводити більше часу на свіжому повітрі. Про це йдеться у тимчасових рекомендаціях щодо організації роботи дитячих садків на період карантину через COVID-19. Рекомендації підписано Головним державним санітарним лікарем та опубліковано на сайті МОЗ.

more...

23 травня – День Героїв України!

23.05.2020 | 08:10

 

 День Героїв – це свято величі духу українських вояків-борців за волю України, лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, Січових Стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН, символ незборимості Української Нації. Борці за волю України, які гинули в боротьбі з ворогом, залишилися нескореними, їх гаслом було: "Здобудеш Українську державу або загинеш у боротьбі за неї".

У нинішніх українських реаліях це свято – не лише данина пам’яті героям минувшини, а й день шани героїв новітніх, які сьогодні віддають свої життя за соборність та незалежність нашої Батьківщини.

Цей день є символом незборимості української нації, свідченням твердої волі українського народу йти накресленим Героями шляхом боротьби до найвищої мети – незалежності, розквіту і слави Української Самостійної Соборної Держави.

Маємо пом’янути їх душі та взяти за взірець їхнє самовіддане служіння в ім’я Вітчизни.
Слава Україні! Героям Слава!

З повагою,
Іван ЗАБОЛОТНИЙ

Перший заступник голови Чортківської районної державної адміністрації

more...

Співчуття з приводу смерті голови Кременецької районної ради Володимира Стефанського

22.05.2020 | 21:09

 

 Чортківська районна державна адміністрація висловлює щирі співчуття родині, близьким, друзям та колегам з приводу передчасної смерті голови Кременецької районної ради – Володимира Стефанського.

more...

У Чортківському районі послабили карантинні заходи

22.05.2020 | 19:23

 

 Тернопільщина увійшла у перелік областей, яким дозволено послабити карантинні заходи. Тому сьогодні відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Чортківській районній державній адміністрації під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного за участі заступника голови облдержадміністрації Арсена Марчишака. В ході засідання присутні заслухали питання порядку денного, зокрема, про стан епідемічної ситуації, спричиненої гострою респіраторною хворобою COVID-19 у Чортківському районі, забезпечення медичних працівників засобами індивідуального захисту та закладів охорони здоров’я медичним обладнанням; про продовження карантину на території району у зв’язку із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».

more...

У Тернопільській області послабили карантинні заходи

22.05.2020 | 18:15

 

 Тернопільщина увійшла у перелік областей, яким дозволено послабити карантинні заходи. На позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській обласній державній адміністрації розглянули питання відновлення роботи громадського транспорту, дошкільних закладів, готелів, спортивних залів. Рішення приймалися на основі ситуації, що склалася зокрема у кожному районі.

more...

196 медиків на Тернопільщині видужало від COVID-19

22.05.2020 | 14:58

 

 На Тернопільщині 720 осіб видужало від COVID-19. З них – 196 медиків. Про це повідомила головна санітарна лікарка Тернопільської області Оксана Чайчук під час регіональної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській обласній державній адміністрації.

more...

«Відновлення роботи дитсадків залежить від органів місцевого самоврядування», - Ольга Хома (відео)

22.05.2020 | 14:56

 

 На Тернопільщині значна частина батьків повернулась на роботу після послаблення карантину і з нетерпінням очікує відновлення роботи дошкільних навчальних закладів. Проте, коли відновлять роботу дитячі садки, вирішуватимуть органи місцевого самоврядування. На цьому наголосила начальниця управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Ольга Хома.

more...

Чортківщина вшанувала Героїв України, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність нашої держави

22.05.2020 | 12:48

 

 В Україні щорічно 23 травня відзначається День Героїв. Це свято встановлено на честь українських вояків - борців за волю України, передовсім, лицарів Київської Русі, козаків, повстанців, українських Січових Стрільців, вояків армії УНР, УПА та діячів ОУН.
  Цьогоріч в Україні не заплановано масових заходів у зв’язку з карантинними обмеженнями. Утім, сьогодні, 22 травня, напередодні Дня Героїв та у 159-ту річницю перепоховання Тараса Григоровича Шевченка, заступниця голови райдержадміністрації Йосифа Овод, депутат Тернопільської обласної ради Василь Вислоцький, заступник голови районної ради Василь Градовий, начальниця відділу культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації Галина Чайківська, представники Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу ім.О.Барвінського та активні просвітянки Чортківщини вшанували Героїв України, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність нашої держави. Так представники влади поклали квіти до пам’ятників Тарасу Шевченку, Петру Хамчуку та Борцям за волю України.

more...

Архів новин

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема