Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Грошове забезпечення тих, хто служить в АТО, зросло до 16-19 тис грн

17.01.2017 | 08:34

 За підсумками 2016 року Тернопільщина досить вдало виконала завдання із залучення на контрактну службу до Збройних сил України. Про це під час наради в Тернопільській ОДА повідомив т.в.о. військового комісара Тернопільського ОВК полковник Олександр Скумбрій.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулося засідання з питань розвитку малого та середнього підприємництва при Чортківській районній державній адміністрації

20.10.2017 | 15:23

  Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного  відбулось засідання з питань розвитку підприємництва, в якому взяли участь  керівники структурних підрозділів РДА, районних установ, представники бізнесу. Розпочинаючи засідання, Іван Ярославович наголосив, що найбільш ефективною для вирішення тих чи інших питань здійснення підприємницької діяльності в районі є практика ведення конструктивного діалогу та формування злагодженого співробітництва між місцевою владою і представниками бізнесових структур. На порядок денний було винесено наступні питання: про здійснення державного контролю за додержанням  законодавства про працю; про дотримання Податкового кодексу суб’єктами підприємницької діяльності; про Пенсійне забезпечення для суб’єктів підприємницької діяльності та про дотримання Закону України «Про зайнятість населення».

more...

Про початок опалювального сезону 2017-2018 року в Чортківському районі

20.10.2017 | 12:40

   Керуючись Законом України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядженням голови Чортківської райдержадміністрації від 19 жовтня 2017 року № 339-од та враховуючи метеорологічну ситуацію із пониження середньодобової температури навколишнього середовища на території Чортківського району:

more...

5 важливих змін у нарахуванні ЄСВ у зв'язку з пенсійною реформою

20.10.2017 | 09:06

     Законом від 03.10.2017 р. №2148-УІІІ  “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” внесено зміни до системи пенсійного страхування та до Законів «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» та «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування».

more...

Медична реформа передбачає чіткий перелік медпослуг, які оплачує держава

20.10.2017 | 09:00

   Верховна Рада поточного тижня розглядатиме урядовий законопроект щодо медичної реформи. Його ухвалення призведе до системних змін в охороні здоров’я та забезпечить надання кожному громадянину країни якісних медичних послуг. Вже наступного року розпочнеться перший етап реформи з первинної ланки медичної допомоги – сімейних лікарів, педіатрів, терапевтів. На інших рівнях реформу буде впроваджено до 2020 року.

more...

Під час наради з головами РДА обговорили основні питання соціально-економічного розвитку територій (фото)

20.10.2017 | 08:57

   У четвер, 19 жовтня, в Тернопільській обласній державній адміністрації під головуванням очільника краю Степана Барни відбулася зустріч з головами райдержадміністрацій. На зустрічі також були присутні заступники голови ОДА та керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації.

more...

Права молоді в соціальному суспільстві

19.10.2017 | 16:19

   18 жовтня 2017 року в Чортківському районному центрі зайнятості відбулося чергове засідання клубу для молоді “Шлях до успіху” для студентів 3 курсу Чортківського педагогічного коледжу ім.О.Барвінського за спеціальністю “Соціальна педагогіка” за участю інтегратора Чортківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олени Овсинської.

more...

Щодо участі у Програмі Fit for partnership with Germany

19.10.2017 | 15:56

   В рамках діяльності Тернопільського регіонального Центру підтримки підприємництва 21-22 листопада 2017 року в приміщенні облдержадміністрації (м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8, каб. 825) заплановано проведення зустрічі бізнесу з представниками німецького Товариства з міжнародного співробітницта GIZ GmbH (Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit) щодо можливості стажування менеджерів експортно- та імпортно-орієнтованих підприємств шляхом проведення бізнес-сесій у Німеччині.
                     

more...

Стань успішним підприємцем! Увага! Оголошено конкурс на участь в бізнес-інкубаторі!

19.10.2017 | 08:43

  Громадяни, які хочуть спробувати себе у бізнесі мають унікальну можливість заручитися підтримкою команди професіоналів.
За ініціативи Тернопільської обласної державної адміністрації, при Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості незабаром розпочне роботу перший в області бізнес -інкубатор.

more...

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

19.10.2017 | 08:22

         20 жовтня 2017 року о 10 год у великому залі засідань районної ради відбудеться чергове засідання ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва при райдержадміністрації. Засідання відбудеться у форматі семінару - навчання для суб’єктів підприємницької діяльності. На даний захід запрошено представників: управління Держпраці у Тернопільській області, Чортківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Тернопільської області для надання консультацій з питань додержання законодавства про працю, пенсійного законодавства.

more...

Чортківський район відвідали волонтери нідерландської благодійної організації "Допомога Східній Європі"

18.10.2017 | 16:03

 Сьогодні Чортківський район відвідали волонтери нідерландської благодійної організації "Допомога Східній Європі". Ця організація третій рік поспіль допомагає зміцнювати матеріально-технічну базу закладів нашого краю. Волонтерів зустріли заступник голови райдержадміністрації Іван Віват, міський голова Володимир Шматько та голова районної організації Товариства Червоного Хреста України Ірина Соляник.

more...

Архів новин

  

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема