Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Алгоритм дій у випадку диверсійно – терористичної загрози

15.09.2020 | 08:54

   Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Здебільшого причиною вибухів є порушення вимог безпеки під час поводження із легкозаймистими та вибуховими речовинами на об'єктах підвищеної небезпеки, в місцях з масовим перебуванням людей, адміністративних та житлових будинках тощо. У той же час існують загрози вибухів, спричинених терористичною діяльністю.

more...

Увага! Працюють «гарячі лінії» для жителів Тернопільщини

03.04.2020 | 16:01

 

 У Тернопільській області працюють гарячі телефонні лінії для  звернень громадян з питань профілактики поширення коронавірусу та щодо отримання медичної допомоги у випадку появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19:
- «103» та (0352) 25-10-71 (в робочі дні з 8:00 до 17:15 год.)
- цілодобова «гаряча лінія» у м. Тернопіль: 098 441 59 81

more...

03.04.2020 | 15:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

29.10.2020 | 11:51

  Сьогодні під головуванням заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного за участі членів комісії, до складу якої входять керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління соціального захисту населення, відділу освіти, юридичного відділу та інших відомств відбулося чергове засідання постійно діючої комісії з питань захисту прав дитини Чортківської районної державної адміністрації - основною метою якої є захист прав дитини.

more...

Відбудеться пряма телефонна лінія

29.10.2020 | 11:19

  В п'ятницю, 30 жовтня  2020 року, з 11 до 12 год. в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області для жителів Борщівського, Чортківського, Збаразького та Бучацького районів працюватиме пряма телефонна лінія щодо питань пенсійного забезпечення.

more...

На ділянці траси М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече наносять розмітку

29.10.2020 | 09:50

  Дорожники наносять розмітку на ремонтованих ділянках траси М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече. Відтак, 38,8 км траси уже з розміткою.

more...

Спортивний майданчик Чортківського державного медичного коледжу

28.10.2020 | 12:55

  Уся поверхня спланована з відповідними повздовжніми і поперечними ухилами. Вони забезпечують безпечне пересування по території  людей на інвалідних візках, з милицями, тощо.

more...

Відвідано Підоблікового за місцем проживання

28.10.2020 | 12:42

  28 жовтня 2020 року з метою здійснення нагляду за засудженими особами, міра покарання яких не пов’язана із позбавленням волі, старшим інспектором Чортківського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Тернопільській області Петром Гевком та інспектором сектору Богданом Письменним  відвідано під- облікового  за місцем  проживання.

more...

Відбулося засідання постійної комісії районної ради сьомого скликання з питань бюджету

28.10.2020 | 08:00

  27 жовтня  відбулося засідання постійної комісії районної ради сьомого скликання з питань бюджету у якій взяв участь голова районної державної адміністрації Арсен  Марчишак. Голова комісії – Рудик С.М.

more...

Зняття арешту з майна у виконавчому провадженні

27.10.2020 | 13:02

  Арешт майна чи коштів  боржника – це тимчасове накладення заборони на право вчиняти будь-які дії щодо власного майна, наприклад, укладати договір купівлі-продажу, міни чи дарування та ін. Це означає, що навіть якщо боржнику не відома інформація про те, що його майно арештовано, то продати його або подарувати іншій особі він не зможе. 
 

more...

Як особа з інвалідністю відстояла право на отримання соціальної допомоги за час проживання на окупованій території України

27.10.2020 | 12:57

 Життя чоловіка склалося так, що він у зв’язку з окупацією, разом із матір’ю  покинув своє місце проживання у м. Макіївка Донецької області. Складність його життєвої ситуації полягає ще й в тому, що він є особою з інвалідністю з дитинства 1 групи. Згідно законодавства, чоловік перебував на обліку в Управлінні праці та соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання та отримував державну соціальну  допомогу як особа з інвалідністю.

more...

Пенсіонерка відстояла своє право на земельну ділянку

27.10.2020 | 12:53
  Дуже часто особи похилого віку є беззахисними та вразливими, особливо, коли потрібно захищати свої права у суді. Так, в історії пенсіонерки, жительки одного із сіл Чортківського району, здавалося б незначна помилка у документі (у написанні прізвища) призвела  до неможливості реалізації права на земельну ділянку.
more...

Конвенція ООН про права дитини

27.10.2020 | 10:54

  Діти – це окрема, самостійна частина суспільства, якій притаманні особливі правила поведінки, своєрідні життєві погляди, що забезпечують її розвиток і становлення та перетворення в дорослу частину суспільства.

more...

Архів новин

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема