Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Грошове забезпечення тих, хто служить в АТО, зросло до 16-19 тис грн

17.01.2017 | 08:34

 За підсумками 2016 року Тернопільщина досить вдало виконала завдання із залучення на контрактну службу до Збройних сил України. Про це під час наради в Тернопільській ОДА повідомив т.в.о. військового комісара Тернопільського ОВК полковник Олександр Скумбрій.

more...

Сьогодні питання енергетичної незалежності – це питання національної безпеки

30.05.2016 | 09:52

Вперше за багато років Держава запропонувала суспільству європейські підходи до реалізації проектів з енергозбереження.
Урядом запроваджено програму з утеплення житла, за якою держава відшкодовує частину суми кредиту на енергоефективне обладнання та матеріали для населення, ОСББ та ЖБК (від 20% до 70%).

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відзначення Дня вшанування пам’яті Небесної Сотні у Чортківській установі виконання покарань (№26)

20.02.2017 | 17:02

 20    лютого 2017 року працівниками соціально – виховної та психологічної служби установи проведено ряд заходів по відзначенню Дня вшанування пам’яті загиблих на майдані Небесної Сотні:  
           

more...

Голова Чортківської РДА Михайло Сташків взяв участь у засіданні комісії з питань земельних відносин, екологічної політики, природокористування та сталого розвитку

20.02.2017 | 16:16

 20 лютого у малому залі засідань районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин, екологічної політики, природокористування та сталого розвитку. Участь у комісії   взяли голова райдержадміністрації  Михайло Сташків, перший заступник голови райдержадміністрації   Іван Заболотний,  голова районної ради Віктор Шепета, заступник голови районної ради Петро Пушкар та керуючий справами районної ради Тетяна Яблонь.

more...

Завдання уряду - трансформувати економічне зростання у підвищення

20.02.2017 | 13:06

 Як уряд виконує соціальний контракт
6,7 млн сімей  - забезпечено адресними субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг 335,7 тис. малозабезпечених сімей -  отримувало в 2016 р державну соціальну допомогу.

more...

Участь керівництва Чортківського району в презентація виставки «Люди свободи – гаранти незалежності»

20.02.2017 | 12:54

 17 лютого (п’ятниця) у Чортківському РКБК ім. К. Рубчакової відбулося урочисте відкриття виставки "Люди Свободи – гаранти незалежності», яка створена Українським інститутом національної пам’яті. Її стенди інформують про життя і діяльність двадцяти шести визначних українців, які своєю діяльністю боролися за незалежність України, які віддали життя за власну державу. На відкриття завітали голова райдержадміністрації Михайло Сташків, заступник голови райдержадміністрації Іван Віват, керуючий справами районної ради Тетяна Яблонь, представники районного відділу культури, святіші отці, активні громадські діячі, митці, небайдужі жителі району та учні школи.

more...

Голова РДА Михайло Сташків взяв участь у відеонараді

20.02.2017 | 11:25

 Сьогодні голова районної державної адміністрації Михайло Сташків взяв участь у щотижневій відеонараді, яку провів  голова обласної державної адміністрації Степан Барна з керівниками районних державних адміністрацій.

more...

Відбулася колегія відділу освіти райдержадміністрації

20.02.2017 | 08:31

 16 лютого відбулася колегія відділу освіти райдержадміністрації у якій взяли участь голова райдержадміністрації Михайло Сташків спільно із заступником голови райдержадміністрації Іваном Віватом. У ході засідання розглянуто наступний перелік питань: про діяльність органів самоврядування дітей та учнівської молоді. (Доповідає: Госович І.І., методист РМК.); про функціонування психолого-медико-педагогічної консультації в системі освіти Чортківського району.

more...

Участь у засіданні постійної комісії з гуманітарних питань

20.02.2017 | 08:28

 17 лютого в малому залі засідань адмінбудинку під керівництвом голови комісії Романа Чортківського за участі голови райдержадміністрації Михайла Сташківа, заступника голови районної ради Петра Пушкара, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Тетяни Яблонь, начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Володимира Цвєткова, начальника відділу охорони здоров'я райдержадміністрації Ігора Швидюка відбулося засідання постійної комісії районної ради з гуманітарних питань.

more...

Сергій Савчук: Інвестиції населення в енергоефективні заходи активізують роботу українських виробників енергоефективних матеріалів та обладнання

17.02.2017 | 12:44

 Урядова програма з енергоефективності, якою за два роки скористалося більше 215 тисяч родин, дозволила залучити близько 2,7 млрд грн. в економіку країни та стимулювала розвиток малого та середнього бізнесу в Україні. Про це повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук у ході спільної прес-конференції з Головою правління ПриватБанку Олександром Шлапаком, яка відбулася 16 лютого 2017 року у Будинку Уряду.

more...

Сергій Савчук: Участь ПриватБанку у програмі «теплих» кредитів – додаткова можливість для громадян залучити дешевші кошти на утеплення

17.02.2017 | 12:36

 16 лютого 2017 року Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та Голова правління ПриватБанку Олександр Шлапак підписали Договір про взаємодію в рамках Урядової програми «теплих» кредитів. Таким чином, цьогоріч українці зможуть залучати дешеві кошти по програмі на впровадження енергоефективних заходів у своїх будинках у 4-ох державних банках: ПриватБанку, Укргазбанку, Укрексімбанку та Ощадбанку. Держава та місцева влада, як і в попередні роки, відшкодує населенню частину цих коштів.

more...

Заборонені предмети не потрапили до ув’язнених Чортківської установи виконання покарань (№ 26)

17.02.2017 | 10:26

 Бажання громадян любою ціною передати для своїх рідних, близьких та друзів  заборонені предмети набирає нових обертів. Збираючи посилки для осіб взятих під варту та засуджених, вони разом із продуктами харчування  намагаються із хитрощами  передати речі які є забороненими.

more...

Архів новин

  

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                                                                                                                                

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема