Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Субсидії-2019: монетизація, нові правила виплат і підрахунок доходів НБУ

21.01.2019 | 12:08

 Уряд затвердив нові правила виплати субсидій. З січня 2019 року почнеться монетизація – виплата субсидій у грошовій формі. За останній рік це третє рішення про зміну роботи системи субсидій. Мета – зробити їх більш адресними.
На фоні зростання тарифів населення надчутливо реагує на зміну правил оформлення субсидій. У людей накопичився чималий перелік запитань до управління соцзахисту: як працюватиме монетизація; чи вистачить коштів у бюджеті на субсидії? що робити у випадку виникнення суперечливих ситуацій? Відповіді на ці та інші запитання роз’яснює (як-то кажуть, на пальцях) начальник управління соціального захисту населення Чортківської РДА Володимир ЦВЄТКОВ.

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Участь у відеонараді

25.03.2019 | 10:05

 

 Сьогодні голова районної державної адміністрації Оксана Чайчук взяла участь у відеонараді, яку провів  голова облдержадміністрації Степан Барна  з керівниками районних державних адміністрацій. Присутніми були перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, голова районної ради Віктор Шепета, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій і установ та інші зацікавлені особи.

more...

25 березня – День Служби безпеки України!

25.03.2019 | 09:00

 Шановні працівники Служби безпеки Чортківщини!


Вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників Служби безпеки України!
Служба безпеки стоїть на сторожі законних інтересів держави та прав громадян, захищаючи суверенітет, конституційний лад, територіальну цілісність України, її економічний та оборонний потенціал. Високим професіоналізмом, працездатністю, мужністю і відвагою ви заслужили визнання і пошану. Окремі слова подяки і пошани ветеранам СБУ, що віддали багато сил і здоров`я нелегкій праці по захисту України.
Високо ціную ваше вірне служіння рідному народові, активний і послідовний внесок у справу утвердження авторитету Закону.
З нагоди професійного свята бажаю всім працівникам Служби безпеки України міцного здоров`я, благополуччя, наснаги, людської шани та нових професійних успіхів.


З повагою
Оксана Чайчук
Голова Чортківської районної державної адміністрації

more...

Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації як дороговказ практичного застосування норм реєстраційного законодавства

25.03.2019 | 08:25

 

 На початку 2016 року було запроваджено дворівневу процедуру адміністративного оскарження рішень, дій та бездіяльності державних реєстраторів шляхом звернення до Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації, які створені при територіальних управліннях юстиції та Міністерстві юстиції України.

more...

Відбулися збори громадян Колиндянської ОТГ

24.03.2019 | 20:44

 

 Сьогодні голова райдержадміністрації Оксана Чайчук завітала до Колиндянської об’єднаної територіальної громади, де відбулися збори громадян. У зібранні взяли участь депутат Тернопільської обласної ради Володимир Заліщук, голова Колиндянської ОТГ Роман Клапків та активні мешканці громади. Зустріч відбулась з метою обговорення актуальних та проблемних питань ОТГ.

more...

Зустріч пасічників із аграріями району

24.03.2019 | 19:50

 

 Сьогодні, 24 березня, в приміщенні адмінбудинку відбулося засідання громадської організації «Об`єднання пасічників Чортківщини» у якому взяли участь аграрії району. У зібранні із представниками пасічників та аграріїв району зустрілися голова райдержадміністрації Оксана Чайчук, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, депутати Тернопільської обласної ради Василь Градовий та Василь Вислоцький. Метою зустрічі було обговорення питання, що стосується співпраці бджолярів та агровиробників району.

more...

Перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний взяв участь у відеонараді

22.03.2019 | 15:05

 

 22  березня перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний взяв участь у відеонараді, яку провів перший заступник голови облдержадміністрації Іван Крисак.  Від району присутніми були начальник відділу з питань цивільного захисту населення та розвитку інфраструктури  райдержадміністрації Борис Гусак. Учасники засідання заслухали питання  з питань експлуатаційного утримання доріг
 

more...

Бесіда з сім’єю, яка опинилася в складних життєвих обставинах

22.03.2019 | 14:14

 

 22 березня в райдержадміністрації начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Василем Корнаком та директором Чортківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Євгенією Деренюк проведено бесіду з сім’єю, яка опинилася в складних життєвих обставинах. Звернуто увагу на умови виховання, навчання та утримання дітей в сім’ї та попередження негативних явищ.

more...

На Чортківщині активно підтримують щорічну всеукраїнську акцію «За чисте довкілля»

22.03.2019 | 09:24

 

 Вплив людини на довкілля стає все більш активним. Сьогодні вже ні в кого не виникає сумнів в тому, що забруднення оточуючого довкілля веде до втрати нашого здоров’я. Тож, на Чортківщині триває щорічна всеукраїнська акція «За чисте довкілля».
Відтак, голова райдержадміністрації Оксана Чайчук, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник, працівники апарату, структурних підрозділів Чортківської райдержадміністрації, районних установ та організацій в рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» вийшли на прибирання засмічених зелених зон та здійснили благоустрій територій району.

more...

Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам,які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі

21.03.2019 | 14:47

    

 21 березня 2019 року працювала мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.  Заступником голови райдержадміністрації Йосифою Овод, начальником служби у справах дітей  райдержадміністрації Василем Корнаком, директором Чортківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Євгенії Деренюк проведено бесіду з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах та  потребують сторонньої допомоги.
      Надана  соціально-педагогічна допомога 5 сім’ям  – жителям с. Кривеньке.
     

more...

Сергій Савчук: Для учнів Малої академії наук України представили переваги генерації «зеленої» електроенергії із вітчизняної біомаси

21.03.2019 | 11:15

 

 У м. Корюківка на Чернігівщині Голова Держенергоефективності Сергій Савчук разом із керівництвом компанії «Кліар Енерджі», журналістами та учнями Малої академії наук України здійснили візит на успішно діючу ТЕС на біомасі з електричною потужністю 3,5 МВт.

more...

Архів новин

  

ІНТЕРВ'Ю голови Чортківської райдержадміністрації Оксани Чайчук для газети Чортківського району "Голос народу"

28.02.2019 | 15:24

 

 Керівник виконавчої гілки влади Чортківщини Оксана Чайчук – єдина жінка на чолі району за всю історію його існування. Через тиждень на черговій сесії районної ради вона буде звітувати про виконання програми розвитку Чортківщини за минулий рік. Тоді ж мають затвердити програму на 2019-й. В інтерв’ю Чортків.City голова райдержадміністрації розповіла про ремонт доріг, хід реформ, пошуки інвестора та інше.

 

 

 

 

 

 

 

Фото Ореста Лижечки

more...

Архів привітань

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема