Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

20.09.2019 | 14:58

 

 14 жовтня 2019 року в селі Шманьківці відбудеться обласний фестиваль української патріотичної пісні «Червона калина» приурочений 77-ій річниці створення Української Повстанської Армії, до свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дню Українського козацтва, Дню захисника України.

more...

Субсидії-2019: монетизація, нові правила виплат з 01 травня 2019 року

01.05.2019 | 09:08

 Уряд затвердив нові правила виплати субсидій, з 01 травня 2019 року. Мета – зробити їх більш адресними.
На фоні зростання тарифів населення надчутливо реагує на зміну правил оформлення субсидій. У людей накопичився чималий перелік запитань до управління соцзахисту: як працюватиме монетизація; чи вистачить коштів у бюджеті на субсидії? що робити у випадку виникнення суперечливих ситуацій? Відповіді на ці та інші запитання роз’яснює (як-то кажуть, на пальцях) начальник управління соціального захисту населення Чортківської РДА Володимир ЦВЄТКОВ.

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

22 вересня –День машинобудівника в Україні

20.09.2019 | 15:57

             Шановні працівники машинобудівної  галузі !
 Від імені районної державної адміністрації та районної ради сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем машинобудівника.

Ми завжди мали досягнення у цій високотехнологічній галузі, яка потребує спільних зусиль вчених, конструкторів, інженерів та робітників.

Прийміть щиру вдячність, шановні трудівники і ветерани машинобудування, за сумлінну працю, терпіння і наполегливість у вашій роботі.

Щиро бажаємо вам міцного здоров`я, щастя, добра вам і вашим родинам, добробуту, благополуччя, успіхів у праці, впевненості у завтрашньому дні!

З повагою,

Іван ЗАБОЛОТНИЙ
Перший заступник голови Чортківської районної державної адміністрації

more...

Перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний взяв участь в роботі сесії районної ради

20.09.2019 | 14:43

 

 Сьогодні відбулося засідання XXІ сесії Чортківської районної ради сьомого скликання в роботі якої взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник, керівники структурних підрозділів, відділів та управлінь райдержадміністрації, районних установ та організацій. Перш ніж розпочати засідання голова районної ради Віктор Шепета запросив присутніх взяти участь в обласному фестивалі української патріотичної пісні «Червона калина» приурочений 77-ій річниці створення Української Повстанської Армії, до свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дню Українського козацтва, Дню захисника України, який відбудеться 14 жовтня 2019 року в селі Шманьківці.
Відповідно до порядку денного, депутати розглянули важливі питання життєдіяльності району, зокрема:

more...

ОСББ – учасники програми «теплих кредитів» заощаджують від 30% до 70% на комунальних послугах

20.09.2019 | 14:03

 

 Під час інтерв’ю телеканалу «ICTV» Голова Держенергоефективності Сергій Савчук представив переваги комплексної термомодернізації будинків у рамках програми «теплих кредитів».

more...

Як допомогти дитині, яка стала жертвою булінгу?

20.09.2019 | 11:35

 

 Інколи діти, які піддаються булінгу, соромляться про це говорити, відчувають себе безпорадними або вважають, що з ними щось не так. Якщо ви, по поведінці та настрою дитини, помітили ознаки того, що вона стала жертвою цькувань:

more...

Майже 90 млн грн відшкодовано населенню та ОСББ у рамках програми «теплих кредитів» у вересні цього року

20.09.2019 | 11:07

  

 Майже 90 млн грн відшкодовано населенню та ОСББ у рамках програми «теплих кредитів» у вересні цього року, зокрема:

more...

Участь заступника голови райдержадміністрації Йосифи Овод у засіданні постійної комісії районної ради з гуманітарних питань

20.09.2019 | 10:21

 

 20 вересня під керівництвом голови комісії Романа Чортківського за участі заступника голови райдержадміністрації Йосифи Овод та членів комісії відбулося засідання постійної комісії районної ради з гуманітарних питань.
На порядку денному було розглянуто наступний перелік питань:

more...

Відомий журналіст, краєзнавець Петро Федоришин презентував історичну книгу «Світло і тіні Чортківських замків»

19.09.2019 | 20:43

 

 Сьогодні, 19 вересня, у районному комунальному будинку культури ім. К. Рубчакової було велелюдно. Цього дня відбулася презентація історичної книги відомого журналіста, краєзнавця Петра Федоришина «Світло і тіні Чортківських замків».
Участь у заході взяли: заступник голови районної державної адміністрації Йосифа Овод, міський голова Володимир Шматько, Преосвященний Владика Димитрій Григорак – Єпископ Бучацький, духовенство, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, творча інтелігенція Чортківщини, учні місцевих шкіл та студенти коледжів, почесні гості міста Чорткова, представники громадськості та засобів масової інформації.

more...

В Тернопільській облдержадміністрації відбулася зустріч з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ

19.09.2019 | 16:56

 

 19 вересня директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадим Боярський спільно із заступником начальника управління – начальником відділу міжнародних зв’язків та фандрайзингу управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу облдержадміністрації Наталією Зарицькою зустрілися з представниками Івано-Франківського відділення Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні (з мандатом роботи на територіях Івано-Франківської, закарпатської та Тернопільської областей) Лешеком Кочаком та Пер-Еріком Стафансоном.

more...

У проекті бюджету на 2020 рік закладено достатньо коштів для всіх отримувачів субсидій, – Юлія Соколовська

19.09.2019 | 12:54

 

 У проекті бюджету на 2020 рік закладено 47 628,6 млн грн на виплату пільг та субсидій. Цієї суми вистачить для задоволення потреб усіх категорій населення, які потребуватимуть державної допомоги з оплатою комунальних послуг.

more...

Відбулися урочистості з нагоди Дня Рятівника та 120-тої річниці пожежної охорони Чортківського району

18.09.2019 | 16:18

 

 Сьогодні на подвір’ї Чортківського РВ Управління ДСНС України у Тернопільській області зібралася велика дружня родина рятувальників району та області, щоб відзначити професійне свято - День рятівника та 120-ту річницю пожежної охорони Чортківського району. На урочистому заході були присутні не лише працівники ДСНС, а й ветерани та чимало гостей. Серед них -  начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод, голова районної ради Віктор Шепета, заступник голови районної ради Петро Пушкар, міський голова Володимир Шматько.

more...

Архів новин

  

ІНТЕРВ'Ю голови Чортківської райдержадміністрації Оксани Чайчук для газети Чортківського району "Голос народу"

28.02.2019 | 15:24

 

 Керівник виконавчої гілки влади Чортківщини Оксана Чайчук – єдина жінка на чолі району за всю історію його існування. Через тиждень на черговій сесії районної ради вона буде звітувати про виконання програми розвитку Чортківщини за минулий рік. Тоді ж мають затвердити програму на 2019-й. В інтерв’ю Чортків.City голова райдержадміністрації розповіла про ремонт доріг, хід реформ, пошуки інвестора та інше.

 

 

 

 

 

 

 

Фото Ореста Лижечки

more...

Архів привітань

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема