Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

17.08.2017 | 08:03
  more...

Грошове забезпечення тих, хто служить в АТО, зросло до 16-19 тис грн

17.01.2017 | 08:34

 За підсумками 2016 року Тернопільщина досить вдало виконала завдання із залучення на контрактну службу до Збройних сил України. Про це під час наради в Тернопільській ОДА повідомив т.в.о. військового комісара Тернопільського ОВК полковник Олександр Скумбрій.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

На Тернопільщині провели військовий вишкіл для оргядра та керівного складу усіх загонів тероборони (відео)

19.08.2017 | 12:15

 У Тернопільській області завершилися триденні військові інструкторсько-методичні навчання.Посилена військова підготовка в тому числі і держслужбовців, у певній мірі обумовлена тим, що з 14 до 20 вересня у Білорусі будуть відбуватися військові навчання Російської Федерації, так званий «Захід-2017», про це повідомив голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Особливістю останніх військових зборів стало те, що навчання провели для організаційного ядра та керівного складу усіх 18 загонів тероборони області. Це дало можливість відпрацювати командну злагодженість, яка буде вкрай необхідною в умовах особливого періоду.

more...

Робоча зустріч з приводу реконструкції ділянки дороги Нагірянка-Стара Ягільниця

19.08.2017 | 10:22

 18 серпня відбулась робоча зустріч під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного з головами: Шульганівської сільської ради (Ігор Біловус), Староягільницької сільської ради (Петро Ревуцький) з приводу реконструкції ділянки дороги Нагірянка-Стара Ягільниця. Присутніми також були начальник філії Чортківський «Райавтодор» Володимир Мельник, начальник відділу з питань цивільного захисту населення та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Борис Гусак,  головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту населення та розвитку інфраструктури райдержадміністрації  Петро Баб`як, головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства райдержадміністрації Ігор Ревега.

more...

Шановні жителі Чортківщини!

19.08.2017 | 07:59

   Від щирого серця вітаю Вас із великим християнським святом Преображення Господнього, яке в Україні з давніх давен більш знане, як Яблучний Спас. Це одне з найважливіших свят всіх православних християн, встановлене на честь явлення божественної сили Ісуса Христа його учням. Цього дня прийнято святити перші плоди, серед яких — яблука, груші, мед, колосся пшениці та жита.
      

more...

В районі проходитиме Всеукраїнський профілактичний захід «Урок»

18.08.2017 | 14:28

 З 21.08.2017-30.10.2017 року в населених пунктах району буде проводитись Всеукраїнський профілактичний захід «Урок» з метою надання дітям з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, адресної допомоги у підготовці до нового навчального року та виявлення дітей шкільного віку, котрі не приступили до навчання.

more...

Відбулося спільне позачергове засідання місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

18.08.2017 | 11:26

 16 серпня у малій залі засідань адмінбудинку відбулося спільне позачергове засідання місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Чортківській районній державній адміністрації та при Чортківській міській раді під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного та голови Чортківської міської ради Володимира Шматька.

more...

З 25 серпня курсуватиме дизельний потяг Тернопіль – Гусятин

18.08.2017 | 08:37

 Договір щодо компенсації витрат за пільгове перевезення пасажирів залізничним транспортом підписаний 16 серпня керівництвом Гусятинської райдержадміністрації з представниками ПАТ «Укрзалізниця». З 25 серпня курсуватиме дизельний потяг Тернопіль – Гусятин
Для налагодження залізничного сполучення, запуск руху дизельного потяга Тернопіль – Гусятин, що курсуватиме через Копичинці та Чортків, відбудеться  за ініціативи голови районної державної адміністрації Віталія Батога та підтримки депутатського корпусу районної ради рішення про відшкодування витрат пільговикам.

more...

Михайло Сташків взяв участь у I-у пленарному засіданні XII сесії Чортківської районної ради

17.08.2017 | 16:56

 Сьогодні, 17 серпня, голова райдержадміністрації Михайло Сташків взяв участь у I-у пленарному засіданні XII сесії Чортківської районної ради сьомого скликання під головуванням голови районної ради Віктора Шепети та за участі Народного депутата України  Олега Барни.

more...

Сергій Савчук: За I півріччя 2017 року понад 500 домогосподарств перейшли на електроенергію з енергії сонця

17.08.2017 | 14:45

 Попит населення на сонячні панелі продовжує зростати. Впродовж II кварталу цього року ще 326 сімей віддали перевагу «сонячній» електроенергії. Це на 25% більше порівняно з I кварталом цього року, коли 200 сімей перейшли на «чисту» енергію. Також, у II кварталі загальна встановлена потужність сонячних станцій приватних домогосподарств зросла на 24% та склала майже 25 МВт.

more...

За результатами відеонаради дано відповідні доручення

17.08.2017 | 12:04

 Сьогодні, 17 серпня 2017 року, відбулася чергова відеонарада під керівництвом голови  облдержадміністрації Степана Барни.  Від району до роботи долучилися перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, заступник голови райдержадміністрації Петро Пушкар, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації,  представники об`єднаних територіальних громад району та інші зацікавлені особи.

more...

Степан Барна: Потрібно зробити все, щоб кошти, виділені на проекти ДФРР, були освоєні у повній мірі

17.08.2017 | 11:34

   Голова Тернопільської ОДА Степан Барна наголошує, що освоєння коштів з Фонду регіонального розвитку та субвенції з Держбюджету територіальним громадам переходять у площину прямої відповідальності керівників районів та голів ОТГ.

more...

Архів новин

  

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема