Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Грошове забезпечення тих, хто служить в АТО, зросло до 16-19 тис грн

17.01.2017 | 08:34

 За підсумками 2016 року Тернопільщина досить вдало виконала завдання із залучення на контрактну службу до Збройних сил України. Про це під час наради в Тернопільській ОДА повідомив т.в.о. військового комісара Тернопільського ОВК полковник Олександр Скумбрій.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Уряд підвищує увагу до підготовки спеціалістів робітничих професій

21.02.2018 | 17:56

    Уряд розширив перелік робітничих професій, підготовка за якими здійснюється за державний кошт. Перелік професій доповнено шістьма позиціями: зварник; машиніст дорожньо-будівельних машин; монтажник систем утеплення будівель; слюсар з механоскладальних робіт; слюсар-інстументальник; слюсар-ремонтник. Рішення уряду дозволить забезпечити підготовку спеціалістів робітничих професій, які в дефіциті на ринку праці в Україні.

more...

Усі школярі навчатимуться в інтерактивних класах

21.02.2018 | 16:53

     

Уряд схвалив новий державний стандарт початкової освіти, який буде запроваджено в школах з вересня 2018 року. Українські діти повинні отримувати якісну та конкурентну освіту, що дозволить їм бути успішними. Нинішньої осені першачки підуть в якісно нову школу.

more...

Відзначення Міжнародного Дня рідної у Чортківській установі виконання покарань (№26)

21.02.2018 | 15:33
               В ній мудрість і пам’ять тисячоліть. У ній щирість, радощі й печаль народу, його труд  і піт, кров і сміх. Запашна, співуча, гнучка, сповнена музики і квіткових пахощів, вона встала з колін, як піднялася й наша Україна. Проголошення незалежності дало право зайняти українській культурі належне їй місце. А основою, джерелом культури є  мова. І той, хто не знає української мови або цурається її, прирікає себе на злиденність душі. У всі віки, у всі часи, на всіх перехрестях історії українська мова була тим скарбом народу, який нічим не можна замінити. Українська мова – це серце нації, а нація має своє обличчя, свій характер,свою культуру, мораль, честь і гідність, свої святощі, своє минуле, теперішнє і майбутнє.
  more...

20 лютого чортківчани приєдналися до всієї держави, вшановуючи пам’ять Героїв Небесної Сотні

21.02.2018 | 09:00

   У лютому 2014 року вся Україна і весь світ стали свідками жорстокості попереднього політичного режиму і нестримної, відчайдушної боротьби простих українців, відданих патріотів за європейський вектор розвитку української держави, за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь. У Києві тими днями масово пролилася кров невинно убитих патріотів, які разом із мільйонами українців хотіли, аби купка можновладців не відібрала в України прагнення європейського вибору та гідного майбутнього і ціною власного життя відстоювали право на демократію і свободу. 
 

more...

Право на реабілітаційне лікування за рахунок коштів Фонду соціального страхування України має кожна працевлаштована особа

21.02.2018 | 08:45

    З 01 січня 2018 року набув чинності Порядок відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затверджений постановою правління Фонду від 13.07.2017 № 39 та погоджений Міністерством охорони здоров’я України 23.08.2017 № 3.14-19/1146-17/22760, в основу якого покладено принцип «гроші ходять за людиною». 
  

more...

Відзначення Дня вшанування пам’яті Небесної Сотні у Чортківській установі виконання покарань (№26)

21.02.2018 | 08:00

   20    лютого 2018 року працівниками соціально – виховної та психологічної служби установи проведено ряд заходів по відзначенню Дня вшанування пам’яті загиблих на майдані Небесної Сотні:  
           

more...

Відбулося засідання позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Чортківській районній державній адміністрації

20.02.2018 | 08:00

    19 лютого в райдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного відбулося засідання позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Чортківській районній державній адміністрації. Серед запрошених на засіданні були головний лікар Чортківської ЦКРЛ Роман Чортківський та члени штабу. В ході засідання присутні заслухали питання порядку денного, зокрема, про виділення вакцини Індіраб із місцевого матеріального резерву Чортківського району.

more...

За несплату аліментів тепер забиратимуть водійські права та не пускатимуть за кордон

19.02.2018 | 14:00

    Насамперед визнаємо, батько і мати зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття. Проте життя складається не завжди так як ми цього хочемо і часто бувають випадки, що батьки розлучаються і одному із батьків потрібно сплачувати аліменти. Насамперед маємо визначити, що говорячи про ” аліменти – 2018 ” маємо на увазі мінімальний розмір аліментів, які будуть виплачуватись у 2018 році.

more...

Чергова відео нарада під керівництвом керівника області

19.02.2018 | 10:08

    Сьогодні відбулась відео нарада під керівництвом голови облдержадміністрації Степана Барни, у якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, голова районної ради  Віктор Шепета, заступник голови райдержадміністрації Іван  Віват, в.о. керівника апарату райдержадміністрації Наталія Заяць, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій і установ, представники об`єднаних територіальних громад району та інші зацікавлені особи.

more...

Консультує Міністр юстиції

19.02.2018 | 08:00

   Доброго дня, пане міністр! Я все життя прожила у батьківській хаті. Вони її самі будували. Тоді про всілякі документи не дуже думали. Просто сільська рада виділила землю, там і побудували. Батьки давно померли і жодних документів не залишили. Чи можу я якось оформити цю землю й хату на себе без заповіту. Куди і як мені звернутися? Хочу зазначити, що я єдина дочка, тому жодних конфліктів тут бути не може.

more...

Архів новин

  

 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема