Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Грошове забезпечення тих, хто служить в АТО, зросло до 16-19 тис грн

17.01.2017 | 08:34

 За підсумками 2016 року Тернопільщина досить вдало виконала завдання із залучення на контрактну службу до Збройних сил України. Про це під час наради в Тернопільській ОДА повідомив т.в.о. військового комісара Тернопільського ОВК полковник Олександр Скумбрій.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Про захист дітей від жорстокого поводження, у тому числі кіберзлочинів

11.12.2017 | 16:19

    Нова гра "Червона сова", яка працює за принципом сумнозвісного "Синього кита», де діти-підлітки психологічно страждають від інтернет –залежності. 
                                                                         

more...

Відбувся районний фестиваль

11.12.2017 | 16:07

     За сприянням Чортківської райдержадміністрації та районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбувся районний фестиваль для дітей з обмеженими можливостями «Повір у себе».

more...

Провідна литовська компанія у сонячній енергетиці зацікавлена започаткувати виробництво сонячних модулів в Україні

11.12.2017 | 14:52

   У рамках візиту до Литви Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів переговори з Головою правління литовської компанії «Global BOD Group» (http://www.globalbodgroup.com) Відмантасом Янулєвічюсом. Компанія об’єднує низку підприємств у сонячній енергетиці та сфері високих технологій.

more...

Створено Державну службу якості освіти України – рішення Уряду

11.12.2017 | 14:34

    Створено орган, що централізовано відповідатиме за дотримання якості освіти та освітніх стандартів, – Державну службу якості освіти України (ДСЯО). Відповідне рішення було прийнято КМУ 6 грудня, під час засідання Уряду.

more...

Володимир Гройсман: Ми ухвалили бюджет і впевнено входимо в 2018 рік

11.12.2017 | 14:30

  Вчасне ухвалення  закону про Державний бюджет на 2018 рік дозволить підготуватися до всіх фінансових новацій і впевнено розпочати новий рік. Про це в ефірі телеканалу 112.ua сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

more...

Відзначення Міжнародного Дня прав людини у державній установі «Чортківська установа виконання покарань (№26)

11.12.2017 | 09:48

  У далекому 1950 році Генеральна Асамблея ООН запропонувала усім державам святкувати 10 грудня як День прав людини, бо саме в цей день в 1948 році цією ж організацією було прийнято Загальну декларацію прав  людини.
              

more...

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності

11.12.2017 | 09:40

 Візьміть участь у 12-тій міжнародній виставці-ярмароку «FEBAK»
 
У м.Бамако (Малі) відбудеться 12-а міжнародна виставка-ярмарок «FEBAK»
 У м.Бамако (Малі) з 16 грудня 2017 року до 2 січня 2018 року відбудеться 12-а міжнародна виставка-ярмарок «FEBAK». Захід проводиться під патронажем Президента Республіки Малі.
Міжнародна виставка-ярмарок в Бамако, організована два рази в рік за різними напрямками, є найважливішою серед подібних великих подій в Малі. Як очікується, в ній візьмуть участь більше 600 компаній у сфері торгівлі, промисловості, сільського господарства і сфери послуг переважно з країн Африки, Європи та Азії. Виставку-ярмарок протягом 18 днів відвідає близько 300 тисяч чоловік. На її полях будуть організовані бізнес-форуми та переговори у форматі «b2b». Почесним гостем стане Алжирська Народна Демократична Республіка.

more...

Представники Чортківського органу державної реєстрації актів цивільного стану відвідали державну установу «Чортківська установа виконання покарань (№26)

11.12.2017 | 09:11

   09 грудня  2017  року керівник  Чортківського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Ольга Брунарська та   спеціаліст відділу  Тетяна Воробель у рамках відзначення Всеукраїнського тижня права відвідали Чортківську УВП (№26).
            

more...

Представники Чортківського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Тернопільській області відвідали державну установу «Чортківська установа виконання покарань (№26)

11.12.2017 | 09:02

    08 грудня  2017  року   директор Чортківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марія Гамбаль та   начальник відділу право просвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Чортківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олена Овсинська  у рамках відзначення Всеукраїнського тижня права відвідали Чортківську УВП (№26).
           

more...

Відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

11.12.2017 | 08:59

   8 вересня у районному будинку культури ім. К. Рубчакової відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування.  На святі були присутні люди, які представляють інтереси жителів району у вирішенні найскладніших життєвих питань, а саме:  перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, заступник голови райдержадміністрації Іван Віват, голова районної ради Віктор Шепета, заступник голова районної ради Петро Пушкар, депутати району, посадові особи органів місцевого самоврядування, всечесні отці, небайдужі  краяни та представники ЗМІ.

more...

Архів новин

  

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема