Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

В УСІХ НА ВУСТАХ!

25.05.2018 | 12:08

   Субсидіантів  по осені рахують…

Уряд частенько приголомшує нас, громадян України, нововведеннями в чинному законодавстві, реформами і т. п. Й ось тепер у всіх на слуху – зміни до порядку надання субсидій… Що це – чергове затягнення тугіше пасків ачи зашморг на шиї, чи все-таки – плюс в економії коштів? Але чиїх? Субсидія – зиск чи вимушена економія?..

Спробуємо розібратися. Щоби вникнути в усі нюанси надання субсидій, за розтлумаченням ми, кореспонденти районки, звернулися до начальника Управління  соціального захисту населення Чортківської РДА Володимира ЦВЄТКОВА.

more...

27.04.2018 | 17:12

 

more...

20.03.2018 | 11:18
more...

Інформація про план проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по Чортківському району

06.03.2018 | 15:30
 План з проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по ДП "Чортківський лісгосп" і ДП "Тернопільський лісгосп" в межах Чортківського району: more...

Грошове забезпечення тих, хто служить в АТО, зросло до 16-19 тис грн

17.01.2017 | 08:34

 За підсумками 2016 року Тернопільщина досить вдало виконала завдання із залучення на контрактну службу до Збройних сил України. Про це під час наради в Тернопільській ОДА повідомив т.в.о. військового комісара Тернопільського ОВК полковник Олександр Скумбрій.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Голова райдержадміністрації Оксана Чайчук взяла участь у візиті Першої леді України Марини Порошенко на Тернопільщину

19.06.2018 | 17:11

 Сьогодні на Тернопіллі з робочим візитом перебуває Перша леді України Марина Порошенко,  яка разом з послом США Марі Йованович взяла участь у церемонії  відкритті Дзеркальної зали Вишнівецького палацу.  Дзеркальну залу та підпірну стінку палацу відреставрували за кошти Посольського фонду США зі збереження культурної спадщини.

more...

Про ведення бізнесу у сільській місцевості йшлося під час робочої поїздки

19.06.2018 | 15:36

 Сьогодні, 19 червня, відбулася робоча поїздка першого заступника райдержадміністрації Івана Заболотного, працівників районного центру підтримки підприємництва  спільно з першим заступником голови  ради з питань  розвитку малого і середнього підприємництва Володимиром Морозом, а також членами ради по проблемних  питаннях ведення бізнесу на території сільських  рад сіл: Шманьківчики, Шманьківці, Залісся. Під час поїздки були  висвітлені проблемні питання і шляхи їх вирішення.

more...

Із робочої зустрічі

19.06.2018 | 14:02

 18 червня голова районної державної адміністрації Оксана Чайчук спільно з головою районної ради Віктором Шепетою провели зустріч з інвестором, який має намір встановити на території району сонячні батареї, що дасть додаткові надходження до районного бюджету та створить нові робочі місця.

more...

До уваги пенсіонерів!

19.06.2018 | 12:19

 Чортківське об'єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської   області повідомляє: 20 червня 2018 року з 14.00 год. до 15.00 год. буде працювати  «гаряча телефонна лінія» 2 18 60.

more...

Новий Закон про національну безпеку буде планом нашої співпраці з країнами НАТО – Президент

19.06.2018 | 11:15

14 Президент Петро Порошенко не виключає, що наступного тижня у Верховній Раді буде проголосований не лише Закон про започаткування антикорупційного суду, але й Закон про національну безпеку. Про це Глава держави сказав в інтерв’ю українським телеканалам.

more...

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

19.06.2018 | 09:48

 Доброго дня! Мій чоловік зовсім забув про свою дитину – вже 10 років не приймає жодної участі у її житті. Підкажіть чи можна його позбавити батьківських прав і як це зробити?
                                                                                                                             Олена Михайлок

Інститут позбавлення батьківських прав залишається виключним, крайнім заходом впливу на батьків, які недобросовісно виконують свої обов’язки щодо виховання та утримання своїх дітей.
Що може стати причиною позбавлення батьківських прав?
Сімейний кодекс містить виключний перелік підстав позбавлення батьківських прав, якщо батьки:

more...

Сільські спортивні ігри Чортківщини

19.06.2018 | 09:08

 24  червня 2018 року відбудуться сільські спортивні ігри Чортківщини,  які проводитимуться в смт. Заводське  (спортивний комплекс). Початок змагань о 10.00 год.                

more...

ДО УВАГИ!!!

18.06.2018 | 16:28

 22 червня  2018 року, у п'ятницю, о 10.00 год, в малому залі адмінбудинку відбудеться засідання ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва при райдержадміністрації. На засіданні ради будуть присутні представники з управління Держпраці в Тернопільській області, Чортківського районного центру зайнятості. В разі виникнення запитань звертайтеся за посиланням  https://www.facebook.com/chortkiv.district.CES/

more...

Голова райдержадміністрації Оксана Чайчук провела засідання комісії з питань захисту прав дитини

18.06.2018 | 16:13

 Сьогодні під головуванням голови райдержадміністрації Оксани Чайчук за участі членів комісії, до складу якої входять керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління соціального захисту населення, управління пенсійного фонду, представники відділу районної поліції та інших відомств відбулося чергове засідання постійно діючої комісії з питань захисту прав дитини Чортківської районної державної адміністрації, основною метою якої є захист прав дитини.

more...

Відбулася розширена нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Оксани Чайчук

18.06.2018 | 14:12

 Сьогодні під керівництвом голови райдержадміністрації Оксани Чайчук відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів, відділів та управлінь райдержадміністрації, районних установ та організацій. У зібранні також взяли участь голова районної ради Віктор Шепета, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник. Під час наради розглянуто ряд важливих питань, які стосуються сфери життєдіяльності району.

more...

Архів новин

  

 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема