Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

17.07.2018 | 08:15
more...

В УСІХ НА ВУСТАХ!

25.05.2018 | 12:08

   Субсидіантів  по осені рахують…

Уряд частенько приголомшує нас, громадян України, нововведеннями в чинному законодавстві, реформами і т. п. Й ось тепер у всіх на слуху – зміни до порядку надання субсидій… Що це – чергове затягнення тугіше пасків ачи зашморг на шиї, чи все-таки – плюс в економії коштів? Але чиїх? Субсидія – зиск чи вимушена економія?..

Спробуємо розібратися. Щоби вникнути в усі нюанси надання субсидій, за розтлумаченням ми, кореспонденти районки, звернулися до начальника Управління  соціального захисту населення Чортківської РДА Володимира ЦВЄТКОВА.

more...

27.04.2018 | 17:12

 

more...

20.03.2018 | 11:18
more...

Інформація про план проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по Чортківському району

06.03.2018 | 15:30
 План з проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по ДП "Чортківський лісгосп" і ДП "Тернопільський лісгосп" в межах Чортківського району: more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

23.07.2018 | 16:02

 На початку липня ми домоглися прийняття в цілому другого пакету законів у рамках проекту Мін’юсту  ЧужихДітейНеБуває. Прийняті зміни покликані захистити економічні права найменших українців та убезпечити їх від можливого економічного насильства з боку дорослих.

Нагадаю: Закон вступить в силу через 30 днів після його підписанням Президентом.

more...

ВАЖЛИВО!!!

23.07.2018 | 12:45

 З 23 липня змінюється адреса електронної поштової скриньки ДФС

more...

Угода про Асоціацію з ЄС: можливості для жителів Тернопільщини (відео)

23.07.2018 | 11:49

 За перші 5 місяців цього року Україна збільшила експорт товарів до Європейського Союзу на 21,3%. Це майже на 13% більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
У Тернопільській області також збільшився обсяг зовнішньої торгівлі товарами на 23%, при цьому експорт товарів зріс на 35,2%, імпорт – на 11,4%.

more...

Президент підписав Закон щодо посилення соцзахисту постраждалих учасників Революції Гідності

23.07.2018 | 11:05

 Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 2443-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту постраждалих учасників Революції Гідності та деяких інших осіб». Закон спрямований на посилення соціальної захищеності учасників антитерористичної операції, учасників Революції Гідності та членів сімей загиблих з числа таких осіб.

more...

Керівництво району взяло участь у відеонараді

23.07.2018 | 09:48

 Сьогодні відбулась відеонарада під керівництвом голови облдержадміністрації Степана Барни, у якій від району взяли участь голова райдержадміністрації Оксана Чайчук, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник, заступник голови районної ради Петро Пушкар, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій і установ, представники об`єднаних територіальних громад району та інші зацікавлені особи.

more...

Можемо довести долю агровиробництва до 25% ВВП, – Володимир Гройсман

23.07.2018 | 08:25

 Доля агровиробництва у структурі ВВП країни наразі становить близько 18%, а може досягти 25% в разі продовження державної підтримки агровиробництв. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час перебування в одному з фермерських господарств Київщини.

more...

Відбулась робоча нарада по питанню використання коштів в галузі охорони здоров’я

20.07.2018 | 14:14

 Сьогодні голова райдержадміністрації Оксана Чайчук разом з заступником голови районної ради Петром Пушкарем, керівником апарату райдержадміністрації Людмилою Мельник, начальником фінансового управління Галиною Ізвєковою, начальником відділу охорони здоров’я Ігорем Швидюком  провела нараду щодо стану використання бюджетних коштів в закладах охорони здоров’я району протягом 2018 року.

more...

До уваги землевласників та землекористувачів!

20.07.2018 | 11:52

 З метою забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю, швидкого й ефективного реагування на будь-які незаконні дії стосовно протиправного захоплення майна аграріїв, в межах Тернопільської області діє оперативний штаб із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя, який створений  відповідно до розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 11.08.2017  №472-од.

more...

ДФРР має підтримувати розвиток регіонів, а не фінансувати ремонти, - Геннадій Зубко

20.07.2018 | 11:15

 Мінрегіон удосконалив підходи до підготовки, оцінювання та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які реалізуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Відповідна постанова була сьогодні підтримана на засіданні Уряду.

more...

Триває підготовка до ХІХ Всеукраїнського фестивалю лемківської культури

20.07.2018 | 10:22

 20 липня під головуванням голови райдержадміністрації  Оксани Чайчук за участі заступника голови районної ради Петра Пушкара та запрошених членів організаційного комітету, відбулося засідання оргкомітету  щодо участі художніх колективів району у ХІХ Всеукраїнському фестивалі лемківської культури. У ході засідання обговорено програму заходу, сценарний план,   здійснено розподіл обов’язків,  тощо.  На завершення  Оксана Тимофіївна дала ряд доручень щодо організаційних моментів даних заходів.

more...

Архів новин

  

 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема