Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Увага! Працюють «гарячі лінії» для жителів Тернопільщини

03.04.2020 | 16:01

 

 У Тернопільській області працюють гарячі телефонні лінії для  звернень громадян з питань профілактики поширення коронавірусу та щодо отримання медичної допомоги у випадку появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19:
- «103» та (0352) 25-10-71 (в робочі дні з 8:00 до 17:15 год.)
- цілодобова «гаряча лінія» у м. Тернопіль: 098 441 59 81

more...

До уваги жителів Чортківського району!

03.04.2020 | 15:44
 
 В умовах режиму надзвичайної ситуації, пов’язаної з поширенням коронавірусу та оголошеним карантином до 11.05.2020 року, в управлінні соціального захисту населення Чортківської районної державної адміністрації працює телефонна «гаряча» лінія за номером: 2-34-88 для надання роз’яснень громадянам Чортківського району more...

03.04.2020 | 15:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Близько 8,5 млн грн отримав Тернопільський обласний центр екстреної медичної допомоги за лікування пацієнтів із COVID-19

26.05.2020 | 17:42

 

 Тернопільський обласний центр екстреної медичної допомоги отримав 8 453 729 грн за квітень за пакетом “Екстрена медична допомога пацієнтам з підозрою або встановленим захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19”. Сума отримана виходячи із кількості зареєстрованих пацієнтів в області станом на 30 квітня – 695 осіб, помноженої на тариф – 12 163,64 грн за одного пацієнта.

more...

З робочим візитом на Чортківщині перебував заступник голови облдержадміністрації Ігор Гайдук

26.05.2020 | 14:24

 

 Сьогодні з робочим візитом в Чортківському районі перебував заступник голови облдержадміністрації Ігор Гайдук, який разом із новопризначеним головою Чортківської райдержадміністрації Арсеном Марчишаком побували на території студентського гуртожитку Чортківського державного медичного коледжу, де на даний час тривають роботи з реконструкції спортивного майданчика за кошти державного фонду регіонального розвитку.

more...

Літні оздоровчі табори Тернопільщини готуються до роботи (відео)

26.05.2020 | 14:10

 

 Дитячі табори Тернопільщини, призначені для відпочинку дітей пільгових категорій, готуються до початку роботи, повідомив начальник управління сім’ї та молоді Ігор Чорний.
У цих закладах завершується ремонт, а персонал має пройти протипожежні навчання.

more...

Нарада з керівниками правоохоронних органів району

26.05.2020 | 13:58

 

 Сьогодні, 26 травня,  у рамках робочого візиту  до Чортківського району, заступник голови облдержадміністрації Ігор Гайдук спільно з новопризначеним головою райдержадміністрації Арсеном Марчишаком провели нараду  з керівниками правоохоронних органів району.

more...

Ігор Гайдук представив новопризначеного голову Чортківської райдержадміністрації

26.05.2020 | 12:01

 

 Чортківський район отримав нового керівника, якого сьогодні представив заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Ігор Гайдук. Згідно з розпорядженням Президента України головою Чортківської райдержадміністрації призначено Арсена Марчишака.

more...

Міграційна служба Тернопільщини послаблює карантинні заходи

25.05.2020 | 12:25

 

 Відповідно до рішення Уряду, з 25 травня Державна міграційна служба України послаблює обмеження, встановлені у зв’язку із запровадженням в Україні карантину.

more...

791 особа на Тернопільщині видужала від COVID-19

25.05.2020 | 11:10

 

 За останню добу на Тернопільщині вперше підтверджено 6 випадків зараження вірусом COVID-19.  Про це повідомляють в ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України».

more...

Як організувати роботу дитячих садків на період карантину

25.05.2020 | 10:50

 

 До дитсадків не впускатимуть дітей та працівників із температурою вище 37,2 0С, приміщення необхідно дезінфікувати та провітрювати, а з дітьми варто проводити більше часу на свіжому повітрі. Про це йдеться у тимчасових рекомендаціях щодо організації роботи дитячих садків на період карантину через COVID-19. Рекомендації підписано Головним державним санітарним лікарем та опубліковано на сайті МОЗ.

more...

23 травня – День Героїв України!

23.05.2020 | 08:10

 

 День Героїв – це свято величі духу українських вояків-борців за волю України, лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, Січових Стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН, символ незборимості Української Нації. Борці за волю України, які гинули в боротьбі з ворогом, залишилися нескореними, їх гаслом було: "Здобудеш Українську державу або загинеш у боротьбі за неї".

У нинішніх українських реаліях це свято – не лише данина пам’яті героям минувшини, а й день шани героїв новітніх, які сьогодні віддають свої життя за соборність та незалежність нашої Батьківщини.

Цей день є символом незборимості української нації, свідченням твердої волі українського народу йти накресленим Героями шляхом боротьби до найвищої мети – незалежності, розквіту і слави Української Самостійної Соборної Держави.

Маємо пом’янути їх душі та взяти за взірець їхнє самовіддане служіння в ім’я Вітчизни.
Слава Україні! Героям Слава!

З повагою,
Іван ЗАБОЛОТНИЙ

Перший заступник голови Чортківської районної державної адміністрації

more...

Співчуття з приводу смерті голови Кременецької районної ради Володимира Стефанського

22.05.2020 | 21:09

 

 Чортківська районна державна адміністрація висловлює щирі співчуття родині, близьким, друзям та колегам з приводу передчасної смерті голови Кременецької районної ради – Володимира Стефанського.

more...

Архів новин

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема