Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

12.11.2018 | 14:17
more...

В УСІХ НА ВУСТАХ!

25.05.2018 | 12:08

   Субсидіантів  по осені рахують…

Уряд частенько приголомшує нас, громадян України, нововведеннями в чинному законодавстві, реформами і т. п. Й ось тепер у всіх на слуху – зміни до порядку надання субсидій… Що це – чергове затягнення тугіше пасків ачи зашморг на шиї, чи все-таки – плюс в економії коштів? Але чиїх? Субсидія – зиск чи вимушена економія?..

Спробуємо розібратися. Щоби вникнути в усі нюанси надання субсидій, за розтлумаченням ми, кореспонденти районки, звернулися до начальника Управління  соціального захисту населення Чортківської РДА Володимира ЦВЄТКОВА.

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

20.03.2018 | 11:18
more...

Інформація про план проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по Чортківському району

06.03.2018 | 15:30
 План з проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по ДП "Чортківський лісгосп" і ДП "Тернопільський лісгосп" в межах Чортківського району: more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Потрібно на 100% забезпечити субсидіями тих, хто їх реально потребує. Якщо цієї позиції не буде в Держбюджеті 2019 року, я його не підпишу – Президент на Раді регіонального розвитку

12.11.2018 | 16:42

 
 «В контексті питання про тарифи є невідкладні тактичні завдання, які треба вирішити протягом місяців та тижнів. Я спілкувався з Урядом і моя принципова позиція – захистити людей і вдосконалити та розширити систему субсидій, збільшити кошти на її виконання», - підкреслив Президент Петро Порошенко під час виступу на засіданні Ради регіонального розвитку.
«Принципова позиція – жодна бідна і жодна незахищена людина точно не має постраждати. Жодна бідна і жодна незахищена людина не має платити більше», - наголосив Президент.

more...

Наступний рік має стати роком нових можливостей і посилення напрацьованого позитиву, – Володимир Гройсман

12.11.2018 | 16:39

 
 Наступний рік має стати роком нових можливостей і посилення тих позитивних тенденцій, які Україна фіксує 10 кварталів поспіль. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час роботи Ради регіонального розвитку, яка зібрала представників регіональної влади з усієї країни.
«Сьогодні всі сфери національної економки мають потенціал для зростання. Ми на правильному шляху. Але треба доводити реформи до завершення, відкриття можливостей. Нам потрібно зробити економіку сильною, побудувати систему – від громади до центру – доброзичливу до інвестування», - сказав Володимир Гройсман.

more...

Децентралізація має стати незворотною – Президент (відео)

12.11.2018 | 16:35

 
 Президент Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку наголосив, що впровадження реформи децентралізації довело її економічну та політичну ефективність, і тому вона має стати незворотною.
«Децентралізація, як і інші важливі реформи, про які тут сьогодні будемо детально говорити, має стати точно незворотною. Не можна будь-кому дати навіть маленький шанс на реванш. Чотири роки поступового впровадження довели її економічну та політичну ефективність для громад та громадян», - наголосив Глава держави.
«Її ефективність зайвий раз переконує нас в тому, що наступному поколінню українців ми передамо успішну європейську Україну.

more...

Знайди своє покликання

12.11.2018 | 15:38

 
 
 8 листопада 2018 року відбулося чергове засідання клубу для учнівської молоді у формі тренінгу на тему "Знайди своє покликання" за участю студентів 3 курсу Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. О.Барвінського спеціальності «Соціальна робота».
Активними учасниками тренінгового заняття стали учні дев’ятого та десятого класів місцевої школи № 6.

more...

Заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод взяла участь у відеонараді

12.11.2018 | 13:03

 
  Сьогодні,12 листопада, заступник голови райдержадміністрації – голова районної призовної комісії Йосифа Овод взяла участь у відеонараді з керівництвом Тернопільської облдержадміністрації щодо організаційного забезпечення та якісного проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил та інших військових формувань України.

more...

Голова райдержадміністрації Оксана Чайчук бере участь у Раді регіонального розвитку в Києві

12.11.2018 | 10:43

 
 У Києві розпочалося засідання Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка. Участь у Раді бере голова  Чортківської райдержадміністрації Оксана Чайчук.
На порядку денному розглядаються такі питання: «Консолідація заради розвитку», зокрема питання нової політики розвитку, правової держави, верховенства права, української армії, української ідентичності;

more...

Заступник голови районної державної адміністрації Іван Заболотний взяв участь у щотижневій відеонараді

12.11.2018 | 09:50

 
 Сьогодні перший заступник голови районної державної адміністрації Іван Заболотний взяв участь у щотижневій відеонараді, яку провів перший заступник голови обласної державної адміністрації Іван Крисак з керівниками районних державних адміністрацій, головами районних рад та головами об’єднаних територіальних громад області. Присутніми були голова районної ради Віктор Шепета, заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник, представники об`єднаних територіальних громад, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій і установ та інші зацікавлені особи. 

more...

Відбулася робоча зустріч

12.11.2018 | 08:57

 
 10 листопада 2018 року в приміщенні сільської ради села Горішня Вигнанка відбулася робоча зустріч виконуючої обов`язки селищного голови Олександри Рончковської з народним депутатом України Олегом Барною щодо вирішення проблем з водопостачанням.

more...

Обласний патріотично-мистецький фестиваль «Вставай сонце» пройшов на Чортківщині

11.11.2018 | 18:30

 
 

 Сьогодні в районному комунальному будинку культури імені Катерини Рубчакової відбувся обласний патріотично-мистецький фестиваль «Вставай сонце». Проект реалізується у районах області за підтримки Президента України Петра Порошенка та Тернопільської облдержадміністрації.

more...

Відзначення Дня української писемності та мови у державній установі «Чортківська установа виконання покарань (№26)»

10.11.2018 | 15:40

                                                                 Як парость виноградної лози,
               Плекайте мову. Пильно й ненастанно
               Політь бур`ян. Чистіша від сльози
               Вона хай буде. Вірно і слухняно
               Нехай вона щоразу служить вам,
               Хоч і живе своїм живим життям.
                                                  Максим Рильський

9 листопада 2018 року засудженим які відбувають покарання у господарській обслузі  Чортківській УВП (№26), засудженим до довічного позбавлення волі,  неповнолітнім ув’язненим, працівниками соціально – виховної та психологічної служби установи була прочитана лекція  про історію виникнення даного свята, і про значення рідної мови для кожного українця.

         

more...

Архів новин

  

 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема