Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

05.12.2018 | 14:44

 
 18 грудня 2018 року о 10.00 годині в приміщенні районного комунального будинку культури  імені Катерини Рубчакової відбудеться захід для дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, дітей учасників бойових дій в зоні АТО, внутрішньо переміщених сімей та дітей з особливими потребами,   присвячений Дню Святого Миколая.

more...

В УСІХ НА ВУСТАХ!

25.05.2018 | 12:08

   Субсидіантів  по осені рахують…

Уряд частенько приголомшує нас, громадян України, нововведеннями в чинному законодавстві, реформами і т. п. Й ось тепер у всіх на слуху – зміни до порядку надання субсидій… Що це – чергове затягнення тугіше пасків ачи зашморг на шиї, чи все-таки – плюс в економії коштів? Але чиїх? Субсидія – зиск чи вимушена економія?..

Спробуємо розібратися. Щоби вникнути в усі нюанси надання субсидій, за розтлумаченням ми, кореспонденти районки, звернулися до начальника Управління  соціального захисту населення Чортківської РДА Володимира ЦВЄТКОВА.

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

20.03.2018 | 11:18
more...

Інформація про план проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по Чортківському району

06.03.2018 | 15:30
 План з проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по ДП "Чортківський лісгосп" і ДП "Тернопільський лісгосп" в межах Чортківського району: more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів, відділів та управлінь райдержадміністрації

10.12.2018 | 12:15

 
 Під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Йосифи Овод відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів, відділів та управлінь райдержадміністрації, районних установ та організацій. Розпочато нараду із питання щодо реалізації у районі заходів Стратегії державної політики з питань здорового та активного довголіття населення на період до 2022 року.  На завершення заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод підбила підсумки наради та дала ряд доручень.

more...

День прав людини

10.12.2018 | 09:23

 
 В понеділок, 10 грудня весь світ відзначає День прав людини (Human Rights Day), офіційно встановлений на Пленарному зборах Генеральної Асамблеї ООН у грудні 1950 року. Так, всім державам і громадським організаціям було запропоновано відзначати цей день.
Загальна декларація прав людини є видатним документом в історії людства. Цим документом закріплено, що права людини – невід’ємний елемент людської особистості і людського буття.

more...

Укрзалізниця знищує економіку області, - Степан Барна гостро підняв питання забезпечення Тернопільщини вагонами і тягачами

10.12.2018 | 08:57

 
 Основні галузі, а це аграрна й гірничодобувна, які формують економіку області, сьогодні зазнають значних збитків через те, що Укрзалізниця не може забезпечити їх вагонами та тягачами. Вони потрібні для того, щоб вивозити на експорт сировину та забезпечувати внутрішню потребу у ній. Саме це стало основним предметом дискусії під час спеціальної виїзної наради за участі заступника міністра аграрної політики та продовольства України Віктора Шеремети.

more...

Відбулося засідання з питань розвитку малого та середнього підприємництва при Чортківській райдержадміністрації

08.12.2018 | 14:00

 
 8 грудня у малому залі адмінбудинку відбулося засідання ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва при Чортківській районній державній адміністрації.
Основне питання порядку денного - державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (Постанова від 30.09.2015 року №2493 зареєстровано МЮУ 06.11.2015 року №378/27823).
.

more...

У рамках відзначення Дня Збройних сил України відбулося покладання квітів та запалення свічів до могил Героїв Чортківщини, які загинули під час виконання своїх військових обов’язків перед Україною

07.12.2018 | 17:39

 
 Голова райдержадміністрації Оксана Чайчук, перший заступник райдержадміністрації Іван Заболотний, заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник та головний спеціаліст відділу документообігу, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації Ганна Бурак відвідали в знак вшанування пам’яті Героїв могили Івана Сторчака, Руслана Коцюка, Дениса Громового, Романа Рущака, Романа Ільяшенка, Ігора Штуника.

more...

Голова райдержадміністрації взяла участь у навчанні бійців територіальної оборони

07.12.2018 | 15:23

 
 7 грудня голова райдержадміністрації Оксана Чайчук спільно із першим заступником райдержадміністрації Іваном Заболотним взяли участь у навчанні бійців територіальної оборони Чортківського району. Тренування проходили у рамках Єдиного всеукраїнського стрілецького дня на полігоні в селі Біла поблизу Тернополя.

more...

У Чорткові відзначили День місцевого самоврядування!

07.12.2018 | 12:28

 
 Сьогодні, 7 листопада в глядацькій залі Чортківського районного комунального будинку культури ім.К. Рубчакової відзначили День місцевого самоврядування.

У заході взяли участь: голова Чортківської райдержадміністрації Оксана Чайчук, депутат обласної ради Любомир Білик, заступник голови районної ради Петро Пушкар, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Тетяна Яблонь,  міський голова Володимир Шматько, депутати району та міста,  сільські та селищні голови, секретарі, окремі керівники підприємств, установ та організацій району, працівники виконавчого апарату районної ради та районної державної адміністрації, представники військомату, поліції та інші.

more...

Перший заступник голови РДА Іван Заболотний взяв участь у відеонараді

07.12.2018 | 10:49


 Сьогодні перший заступник голови районної державної адміністрації Іван Заболотний  взяв участь у відеонараді, яку провів перший заступник голови облдержадміністрації Іван Крисак.  Від району присутніми були начальник  філії «Чортківський райавтодор» Володимир Мельник, начальник відділу з питань цивільного захисту населення та розвитку інфраструктури  райдержадміністрації Борис Гусак.  Учасники засідання заслухали питання з експлуатаційного утримання доріг.
 

more...

“Цікаво про професії” в Родинному домі

07.12.2018 | 09:32

 Діти — наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов'язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей діток, забезпечити їм належний рівень навчання, виховання та дотримання прав дитинства. Але нажаль не всім дітям поталанило мати щасливе і безтурботне дитинство в сімейному колі .

more...

Військова служба за контрактом — запорука гідного життя

07.12.2018 | 09:29

 
  Служба за контрактом — це дуже нелегкий, відповідальний вибір. Але це може змінити життя людини, самовиразитись у важкому сьогоденні.
Активну роз'яснювальну роботу з цього приводу ведуть фахівці Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості спільно із районним військовим комісаріатом. З цією метою, 05 грудня 2018 року відбувся черговий семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України для безробітних громадян віком від 18 до 60 років.

more...

Архів новин

  

 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема