Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

До уваги жителів краю

15.08.2018 | 16:46

 Урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та 27-ї річниці проголошення Незалежності України

23 серпня (четвер)

З 10.00 – 12.00 год. – урочисте підняття та освячення Державного Прапора України на границях Чортківського району, а саме: с. Звиняч (11.00 год.), с.Джурин (10.00 год.),  с.Товстеньке (11.00 год.), с.Давидківці (10.00 год.),  с.Свидова (11.00 год.), с.Горішня Вигнанка (на в’їзді в м.Чортків) (10.00 год).

15.00 год. – святковий концерт з нагоди Дня Незалежності України «Уклін тобі, рідна Україно!» в будинку культури села Джурин.

17.00 год. – чемпіонат району з футболу: ФК «Джурин» - ФК «Ромашівка» (футбольне поле села Джурин).

Упродовж заходу буде працювати виставка військової зброї, народно-прикладного мистецтва та польова кухня. 

Запрошуємо усіх бажаючих.

more...

В УСІХ НА ВУСТАХ!

25.05.2018 | 12:08

   Субсидіантів  по осені рахують…

Уряд частенько приголомшує нас, громадян України, нововведеннями в чинному законодавстві, реформами і т. п. Й ось тепер у всіх на слуху – зміни до порядку надання субсидій… Що це – чергове затягнення тугіше пасків ачи зашморг на шиї, чи все-таки – плюс в економії коштів? Але чиїх? Субсидія – зиск чи вимушена економія?..

Спробуємо розібратися. Щоби вникнути в усі нюанси надання субсидій, за розтлумаченням ми, кореспонденти районки, звернулися до начальника Управління  соціального захисту населення Чортківської РДА Володимира ЦВЄТКОВА.

more...

27.04.2018 | 17:12

 

more...

20.03.2018 | 11:18
more...

Інформація про план проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по Чортківському району

06.03.2018 | 15:30
 План з проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по ДП "Чортківський лісгосп" і ДП "Тернопільський лісгосп" в межах Чортківського району: more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

В райдержадміністрації ведеться робота з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора та 27-ї річниці Дня Незалежності України

15.08.2018 | 14:34

 Сьогодні голова райдержадміністрації Оксана Чайчук спільно із заступником голови районної ради Петром Пушкарем провели засідання організаційного комітету з підготовки і відзначення в районі 27-ої річниці Незалежності України, Дня Державного Прапора України та проведення ХI обласного дитячого пісенно-хореографічного фестивалю «Дивоцвіт». Присутні обговорили остаточний сценарій свята та внесли корективи в проведення заходів. Зокрема, на засіданні оргкомітету вирішено:

more...

Пенсійний фонд України впроваджує нові стандарти обслуговування громадян

15.08.2018 | 12:37

 Поліпшення якості обслуговування громадян – одне з ключових завдань органів Пенсійного фонду України, для виконання якого створюються доступні сервіси, впроваджують сучасні технології та нові можливості комунікації з громадянами.
Ролик про нові онлайн сервіси – смс і QR :

more...

Лілія Гриневич: Цьогоріч на вступній кампанії електронна система працювала без збоїв, однак реєстрацію часом гальмували помилки вступників

15.08.2018 | 09:37

 Під час вступної кампанії-2018 система реєстрації електронних кабінетів працювала без збоїв, тож і вступники, і приймальні комісії могли комфортно в ній працювати. На цьому наголосила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час прес-конференції, що відбулася 9 серпня 2018 року в МОН.
«Я хочу зауважити, що, мабуть, найбільш приємною новацією вступу цьогоріч була справно працююча система ЄДЕБО, яка не підвисала і дала можливість як вступникам, так і приймальним комісіям спокійно та комфортно працювати з нею. Торік ми запроваджували систему з коліс, у дуже швидких темпах, тож виникали певні проблеми. Однак цього року ми показали, що коли система налагоджена, то вона працює нормально, технічних збоїв практично не було», – зазначила Лілія Гриневич.

more...

Вимоги до документів, що подаються для державної реєстрації прав

15.08.2018 | 08:04

 Державна реєстрація права власності та інших речових прав на нерухоме майно, в тому числі державна реєстрація обтяжень нерухомого майна, проводиться на підставі документів визначених статтею 27 Закону України «Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (далі – Закон).

more...

Відбулося засідання конкурсної комісії з визначення опорного закладу загальної середньої освіти

14.08.2018 | 17:56

 14 серпня під керівництвом співголів конкурсної комісії – голови райдержадміністрації Оксани Чайчук та голови районної ради Віктора Шепета відбулося засідання конкурсної комісії з визначення опорного навчального закладу району. Конкурс проводився з метою покращення умов для забезпечення рівного доступу осіб, у тому числі з особливими освітніми потребами, до якісної освіти, впровадження допрофільної підготовки і профільного навчання, поглибленого вивчення окремих предметів, допрофесійне навчання незалежно від місця їх проживання, раціонального і ефективного використання наявних ресурсів, створення єдиної системи виховної роботи.

more...

Участь у відеонараді

14.08.2018 | 15:01

 Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний взяв участь у відеонараді, яку провів заступник голови облдержадміністрації Ігор Вонс з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати. На нараду запрошувались керівники робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

more...

Чортківщина пам’ятає своїх Героїв…

14.08.2018 | 14:49

 Вчора минув рік, відколи на буремному сході України перестало битись серце нашого земляка Івана Сторчака. У зв'язку з цим, голова районної державної адміністрації Оксана Чайчук разом із керівником апарату райдержадміністрації Людмилою Мельник відвідали могилу загиблого учасника АТО. На могилі Героя пом’янули молитвою та запалили лампадки.

more...

Монетизація субсидій: Заяви на повернення коштів прийматимуть ще до 31 серпня

14.08.2018 | 11:10

 Департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації нагадує: всім одержувачам субсидій, які мали зекономлену субсидію на опалення природнім газом або електроенергією станом на 01.05.2018, та ще не написали відповідної заяви на повернення коштів, варто поквапитися. Адже термін прийому заяв завершується наприкінці серпня. 

more...

Уряд восени планує запустити на "Укрзалізниці" перші локомотиви по кооперації з General Electric

14.08.2018 | 08:05

 Восени Україна розраховує ввести в експлуатацію перші локомотиви, які будуть вироблені і укомплектовані для ПАТ "Укрзалізниця" по коопераційному договору з американським гігантом General Electric. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України.
"Восени починаємо отримувати новий рухомий склад - по планах спільного виробництва General Electric», - повідомив Володимир Гройсман. - Ми багато втратили (рухомого складу) на окупованій території. Але компанія задіяна, справи йдуть".

more...

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

13.08.2018 | 17:25

 Пане міністре, 2 роки відслужив в АТО. Знаю, що можу отримати земельну ділянку. Куди для цього звертатися?
                                                                                                                               

more...

Архів новин

  

 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема