Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Алгоритм дій у випадку диверсійно – терористичної загрози

15.09.2020 | 08:54

   Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Здебільшого причиною вибухів є порушення вимог безпеки під час поводження із легкозаймистими та вибуховими речовинами на об'єктах підвищеної небезпеки, в місцях з масовим перебуванням людей, адміністративних та житлових будинках тощо. У той же час існують загрози вибухів, спричинених терористичною діяльністю.

more...

Увага! Працюють «гарячі лінії» для жителів Тернопільщини

03.04.2020 | 16:01

 

 У Тернопільській області працюють гарячі телефонні лінії для  звернень громадян з питань профілактики поширення коронавірусу та щодо отримання медичної допомоги у випадку появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19:
- «103» та (0352) 25-10-71 (в робочі дні з 8:00 до 17:15 год.)
- цілодобова «гаряча лінія» у м. Тернопіль: 098 441 59 81

more...

03.04.2020 | 15:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

27.01.2021 | 09:47
  Голокост – це біль, трагедія та найтяжчий злочин проти людства. Це страшне і нелюдське явище, яке відбувалося в період 1933-1945-х років і що отримало назву — Голокост, призвело до умисного винищення практично однієї третини євреїв, а також незліченної кількості представників інших нацменшин, породжене ненавистю і фанатизмом, затятим расизмом і принизливими забобонами, які панували тоді в фашистської Німеччини.
more...

Відпрацьовано механізм виплати заробітної плати працівникам територіальних центрів, які не були передані у власність ОТГ до 1 січня, - Володимир Труш

27.01.2021 | 08:00

    26 січня голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш, у великому залі засідань Чортківської районної ради,  провів робочу нараду в якій взяли участь голови райдержадміністрацій  та об’єднаних територіальних громад  Чортківського району, керівники окремих структурних підрозділів та інші уповноваженні особи.
Основне питання порядку денного -  врегулювати питання виплати заробітної плати працівникам територіальних центрів, які надають соціальні послуги населенню. Це стосується установ, які мали бути передані у власність територіальних громад до 1 січня, однак поки цього не відбулося.

more...

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!

26.01.2021 | 15:22
  Фонд соціального страхування України інформує про головне, а саме:
more...

Децентралізація: до кінця січня всі об’єкти соціального значення мають бути передані від районів громадам

26.01.2021 | 15:01

   Мінрегіон продовжує відстежувати процес передачі майна з районного рівня у комунальну власність територіальних громад. За інформацією від областей, наразі в країні щодо 88% соціальних об’єктів вже прийняті рішення територіальними громадами про взяття їх на баланс.

more...

ПРАВА ДИТИНИ В УКРАЇНІ

26.01.2021 | 10:28

  Кожен член суспільства має права. Оскільки дитина є повноцінним членом суспільства, вона також має свої права, деякі особливості реалізації яких обумовлені виключно тим фактом, що її фізична та розумова незрілість потребує спеціальної охорони і піклування, включаючи належний правовий захист. В залежності від віку дитини, законодавством передбачено різний обсяг та механізми реалізації її прав. Повноцінний та дієвий захист прав дитини є обов’язком держави.

more...

Покрокова інструкція для мешканців Тернопільщини: як змінити постачальника газу

25.01.2021 | 14:48
  Із запровадженням ринку газу українці мають змогу змінювати постачальника, обираючи того, який пропонує паливо дешевше або пропонує більш якісні послуги. more...

Голова райдержадміністрації Арсен Марчишак провів робочу нараду

25.01.2021 | 12:27

  25 січня голова райдержадміністрації Арсен Марчишак провів робочу нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації щодо реорганізації райдержадміністрації та передачі окремих повноважень територіальним громадам, а також піднімалися й інші нагальні питання.

more...

Присвоєння почесного звання «Заслужений працівник охорони здоров‘я України»

25.01.2021 | 12:11

  Чортківська районна державна адміністрація щиро вітає виконувача обов’язків директора державної установи "Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України"  ЧАЙЧУК Оксану Тимофіївну з присвоєнням почесного звання «Заслужений працівник охорони здоров’я України» (Указ Президента України 24/2021 від 22.01.2021.)

more...

На межі Тернопільської та Хмельницької області з’єднали 50-ти метровий прапор

23.01.2021 | 09:32

  22 січня відзначають 102-річницю проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Традиційний спільний захід за участі представників Тернопільської та Хмельницької областей відбувся на символічній межі двох областей.

more...

Право неповнолітньої особи на виїзд закордон

22.01.2021 | 12:08

  Під час планування подорожі за кордон із дітьми батьки часто стикаються із певними законодавчими питаннями. Зокрема, чи потрібен дозвіл одного чи двох батьків; як бути, якщо батьки розлучені; яким є термін дії дозволу батьків на виїзд дитини за кордон тощо.
Фізична особа, яка досягла 16 років, має право на вільний самостійний виїзд за межі України (частина третя статті 313 Цивільного кодексу України).

more...

Архів новин

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема