Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Алгоритм дій у випадку диверсійно – терористичної загрози

15.09.2020 | 08:54

   Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Здебільшого причиною вибухів є порушення вимог безпеки під час поводження із легкозаймистими та вибуховими речовинами на об'єктах підвищеної небезпеки, в місцях з масовим перебуванням людей, адміністративних та житлових будинках тощо. У той же час існують загрози вибухів, спричинених терористичною діяльністю.

more...

Увага! Працюють «гарячі лінії» для жителів Тернопільщини

03.04.2020 | 16:01

 

 У Тернопільській області працюють гарячі телефонні лінії для  звернень громадян з питань профілактики поширення коронавірусу та щодо отримання медичної допомоги у випадку появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19:
- «103» та (0352) 25-10-71 (в робочі дні з 8:00 до 17:15 год.)
- цілодобова «гаряча лінія» у м. Тернопіль: 098 441 59 81

more...

03.04.2020 | 15:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Голова райдержадміністрації Володимир Шипітко провів нараду із представниками дорожніх організацій

05.03.2021 | 14:13

  Сьогодні голова Чортківської райдержадміністрації Володимир Шипітко провів нараду із представниками дорожніх організацій, які обслуговують автомобільні дороги загального користування державного та місцевого значення, що проходять територією новоутвореного Чортківського району (колишній Борщівський, Заліщицький, Бучацький, Монастириський та Гусятинський райони).

more...

Краще вмерти стоячи, ніж жити на колінах" Роман Шухевич

05.03.2021 | 11:35

  Сьогодні, 5 березня, ми відзначаємо 71-річницю з Дня смерті Героя України,головнокомандувача Української Повстанської Армії,політичного та державного діяча,Романа Шухевича,який поклав своє життя за те, щоби зробити державу України самостійною,Соборною та вільною.

more...

Відбулася робоча нарада

05.03.2021 | 10:41

  Сьогодні голова Чортківської райдержадміністрації Володимир Шипітко спільно із своїм заступником Михайлом Демчуком провели робочу нараду за участі начальника управління соціального захисту населення Чортківської райдержадміністрації Любові Морозко щодо забезпечення матеріально-технічної бази управління соціального захисту населення Чортківської РДА,  а також віддалених робочих місць.

more...

Триває процес реорганізації районних державних адміністрацій

05.03.2021 | 09:15

  Продовжує працювати комісія з реорганізації Гусятинської, Борщівської, Бучацької, Заліщицької та Монастириської районних державних адміністрацій шляхом приєднання до Чортківської районної державної адміністрації.

more...

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ!

04.03.2021 | 15:17

  Постановою Кабінету Міністрів України від 28.10.2020р. №1035 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» передбачено, що з 01 березня 2021 року заяви з необхідними документами приймаються уповноваженими посадовими особами виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади виключно з формуванням електронної справи з використанням програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада»».

more...

Звернулися жителі села Сновидів за підтримкою

04.03.2021 | 12:47

  Сьогодні до першого заступника голови Чортківської райдержадміністрації Михайла Демчука звернулися жителі села Сновидів (колишній Бучацький район) за підтримкою щодо захисту їхніх прав та інтересів в Золотопотіцькій селищній об’єднаній  територіальній громаді новоутвореного Чортківського району.

more...

Чортківська центральна міська лікарня отримала нове обладнання за державні кошти

04.03.2021 | 10:37

  - Здоров’я людей і тривалість життя є надзвичайно важливим. Тому завдання керівників усіх рівнів забезпечити належне  надання медичних послуг, – наголосив голова Чортківської райдержадміністрації Володимир Шипітко. Керівник району особисто проконтролював передачу комп'ютерного томографа SOMATOM Mgo Топ (64 зрізи) виробник SIMEVS вартістю якого  - 18 400 000 грн, який 3 березня було доставлено у Чортківську центральну міську лікарню.

more...

У Чортківському районі розпочато вакцинування від COVID-19

04.03.2021 | 09:16

  Сьогодні   у  Чортківську лікарню надійшла  перша партія  вакцин (150 доз) від COVID-19 AstraZeneca (Covishield). Із процесом вакцинування ознайомився голова Чортківської райдержадміністрації Володимир Шипітко. Перші щеплення отримують медичні працівники. Вакцинування здійснює мобільна бригада лікарів та медичних сестер, які пройшли відповідне навчання.

more...

Володимир Шипітко здійснив робочу поїздку в Гусятинську райдержадміністрацію

03.03.2021 | 18:37

  Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 16 січня 2021 року № 34/01.02-01 продовжує працювати комісія з реорганізації Гусятинської, Борщівської, Бучацької, Заліщицької та Монастириської районних державних адміністрацій шляхом приєднання до Чортківської  районної державної адміністрації.

more...

Голова Чортківської райдержадміністрації Володимир Шипітко взяв участь у засіданні колегії обласної державної адміністрації

03.03.2021 | 16:23

  Сьогодні голова Чортківської райдержадміністрації Володимир Шипітко взяв участь у засіданні колегії обласної державної адміністрації, яка відбулася у режимі відеозв’язку.
Порядком денним було передбачено питання «Про виконання обласного бюджету за 2020 рік».
Як зазначив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш, в умовах пандемії було складно виконувати бюджет.

more...

Архів новин

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема