Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Субсидії-2019: монетизація, нові правила виплат і підрахунок доходів НБУ

21.01.2019 | 12:08

 Уряд затвердив нові правила виплати субсидій. З січня 2019 року почнеться монетизація – виплата субсидій у грошовій формі. За останній рік це третє рішення про зміну роботи системи субсидій. Мета – зробити їх більш адресними.
На фоні зростання тарифів населення надчутливо реагує на зміну правил оформлення субсидій. У людей накопичився чималий перелік запитань до управління соцзахисту: як працюватиме монетизація; чи вистачить коштів у бюджеті на субсидії? що робити у випадку виникнення суперечливих ситуацій? Відповіді на ці та інші запитання роз’яснює (як-то кажуть, на пальцях) начальник управління соціального захисту населення Чортківської РДА Володимир ЦВЄТКОВ.

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Сергій Савчук: Для учнів Малої академії наук України представили переваги генерації «зеленої» електроенергії із вітчизняної біомаси

21.03.2019 | 11:15

 

 У м. Корюківка на Чернігівщині Голова Держенергоефективності Сергій Савчук разом із керівництвом компанії «Кліар Енерджі», журналістами та учнями Малої академії наук України здійснили візит на успішно діючу ТЕС на біомасі з електричною потужністю 3,5 МВт.

more...

Голова райдержадміністрації Оксана Чайчук взяла участь у відеонараді

21.03.2019 | 10:31

 

 21  березня  голова  райдержадміністрації Оксана Чайчук  взяла участь у відеонараді, яку провела заступник голови облдержадміністрації Світлана Беспоповцева.  У нараді взяли участь: заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод, виконуюча обов’язки начальника відділу культури, туризму, національностей та релігій Марія Мельник, виконуюча обов’язки директора районного комунального будинку культури ім. К.Рубчакової Людмила Майданик. Учасники засідання заслухали питання щодо організації завершального етапу культурно-мистецького дитячо-юнацького фестивалю «Вставай сонце».

more...

Голова райдержадміністрації Оксана Чайчук взяла участь у засіданні Чортківської Госпітальної ради

20.03.2019 | 14:01

 

 Сьогодні голова райдержадміністрації Оксана Чайчук відвідала Чoрткiвcький дeржaвний мeдичний кoлeдж, де відбулося засідання Чортківської Госпітальної ради. Засідання пройшло під керівництвом голови Чортківської Госпітальної ради, Заслуженого лікаря України, директора Чортківського державного медичного коледжу Любомира Білика та за участі членів даної ради.

more...

Відбулося засідання комісії в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації

20.03.2019 | 10:41

 

 Сьогодні в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Йосифи Овод за участі заступника голови районної ради Петра Пушкаря засідала комісія з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та про включення інформації про пільговика до ЄДАРПу за фактичним місцем проживання.

more...

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

19.03.2019 | 17:17

 

 Вітаю, пане Міністре! Чи не могли б ви мені відповісти на декілька запитань щодо виконання рішення суду? Маю на руках рішення суду і не знаю, що робити з ним далі.

З повагою, Олександр Рева

more...

Керівники району беруть участь у Раді регіонального розвитку Тернопільської області

19.03.2019 | 12:29

 

 Сьогодні, 19 березня, голова райдержадміністрації Оксана Чайчук спільно із своїми заступниками Іваном Заболотним та Йосифою Овод беруть участь у засіданні Ради регіонального розвитку Тернопільської області під головуванням прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.
На порядку денному - обговорення та затвердження перспективного плану області на 2019-2021 роки.

more...

Сергій Савчук: Понад півмільйона сімей-учасників програми «теплих кредитів» вже заощаджують до 70% на комунальних рахунках

19.03.2019 | 08:11

 

 ТОП-3 області за найбільшим обсягом залучених «теплих кредитів»  населенням і ОСББ за 2014-2018 рр.:

more...

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак перебував з робочим візитом у Чорткові

18.03.2019 | 16:51

 

 Сьогодні, 18 березня, у Чорткові перебуває міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак. Під час поїздки Остап Михайлович разом з головою Тернопільської обласної державної адміністрації Степаном Барною та його заступником Ігорем Вонсом оглянули очисні каналізаційні споруди у місті Чорткові.
Міністра зустрічали перші особи Чортківського району, а саме: голова районної державної адміністрації Оксана Чайчук, депутат Тернопільської обласної ради Любомир Білик, міський голова Володимир Шматько, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, представники поліції, інші.

more...

Відбувся спільний виїзний прийом громадян

18.03.2019 | 16:37

 

 18.03.2019 р. в приміщенні Колиндянської ОТГ та Великочорнокінецької сільської ради відбувся спільний виїзний прийом громадян за участю начальника управління соціального захисту населення Чортківської РДА Цвєткова В.Д. та  голови комісії з припинення діяльності Чортківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Сташківа М.Ф., відповідно до затвердженого головою Чортківської РДА графіка проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань готівкової виплати субсидій та індексації пенсій.

more...

Архів новин

  

ІНТЕРВ'Ю голови Чортківської райдержадміністрації Оксани Чайчук для газети Чортківського району "Голос народу"

28.02.2019 | 15:24

 

 Керівник виконавчої гілки влади Чортківщини Оксана Чайчук – єдина жінка на чолі району за всю історію його існування. Через тиждень на черговій сесії районної ради вона буде звітувати про виконання програми розвитку Чортківщини за минулий рік. Тоді ж мають затвердити програму на 2019-й. В інтерв’ю Чортків.City голова райдержадміністрації розповіла про ремонт доріг, хід реформ, пошуки інвестора та інше.

 

 

 

 

 

 

 

Фото Ореста Лижечки

more...

Архів привітань

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема