Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

15.04.2019 | 16:56

 24 квітня (середа) 2019 року у Чорткові по вул. Шевченка біля пам`ятного знаку жертв Чорнобильської катастрофи відбудеться поминальна панахида з нагоди 33-ї річниці аварії на ЧАЕС. Початок – о 12.00 год.

25 квітня (четвер) 2019 року о 10.00 годині у районному комунальному будинок культури ім. Катерини Рубчакової відбудеться благодійна акція «Подаруй дитині радість Великодня», спрямована на підтримку для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.                                                                         Запрошуємо дітей та їх батьків, опікунів і піклувальників взяти участь у святі Великоднього кошика.

11 травня (субота) 2019 року об 11.00 годині у районному комунальному будинку культури ім. Катерини Рубчакової, в рамках відзначення 100-річчя Чортківської офензиви відбудеться ІІ конкурс-фестиваль хорових колективів духовної музики Бучацької Єпархії УГКЦ «Боже, Україну, збережи».

more...

Субсидії-2019: монетизація, нові правила виплат і підрахунок доходів НБУ

21.01.2019 | 12:08

 Уряд затвердив нові правила виплати субсидій. З січня 2019 року почнеться монетизація – виплата субсидій у грошовій формі. За останній рік це третє рішення про зміну роботи системи субсидій. Мета – зробити їх більш адресними.
На фоні зростання тарифів населення надчутливо реагує на зміну правил оформлення субсидій. У людей накопичився чималий перелік запитань до управління соцзахисту: як працюватиме монетизація; чи вистачить коштів у бюджеті на субсидії? що робити у випадку виникнення суперечливих ситуацій? Відповіді на ці та інші запитання роз’яснює (як-то кажуть, на пальцях) начальник управління соціального захисту населення Чортківської РДА Володимир ЦВЄТКОВ.

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

24.04.2019 | 08:45

 

 Шановний Павле Дмитровичу! Маю до Вас питання. В мене - донька, якій зовсім скоро виповниться 18 років, вона навчається на першому курсі в університеті. Її батько справно платить аліменти,  але  запевняє, що коли їй виповниться 18-ть, припинить платити. Чи може донька розраховувати на його підтримку упродовж навчання?        
                                                                                                                        Світлана Шевченко

more...

Засідав оргкомітет

23.04.2019 | 17:01

 

 23 квітня відбулось засідання оргкомітету щодо організації Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України, який провела заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та міської ради, запрошених членів оргкомітету, духовенства та представників громадських організацій.

more...

Проводиться конкурс шкільних малюнків «Я маю право!»

23.04.2019 | 14:36

 

 З нагоди Дня захисту дітей Координаційною радою молодих юристів Тернопільської області при Головному територіальному управління юстиції у Тернопільській області з 15 квітня по 19 травня 2019 року проводиться регіональний етап Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Я маю право!».

more...

Із засідання спостережної комісії при райдержадміністрації

23.04.2019 | 12:07

 

 23 квітня під головуванням заступника голови райдержадміністрації Йосифи Овод відбулося засідання спостережної комісії при Чортківській райдержадміністрації. Засідання комісії проводилось за участю членів комісії та запрошених представників органів місцевого самоврядування.

more...

Відбулося засідання комісії в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації

23.04.2019 | 10:02

 

 Сьогодні, 23 квітня, в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Йосифи Овод та заступника голови районної ради Петра Пушкара засідала комісія з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та про включення інформації про пільговика до ЄДАРПу за фактичним місцем проживання.

more...

Безпека праці при проведенні весняно-польових робіт у сільському господарстві

23.04.2019 | 09:39

 

 Фонд соціального страхування України наполегливо рекомендує роботодавцям, керівникам сільськогосподарських підприємств, головам фермерських господарств, інженерам з охорони праці під час розпалу весняно-польових робіт посилити профілактичну роботу із запобігання виробничому травматизму; організувати роботу згідно з Правилами з охорони праці в сільськогосподарському виробництві; дотримуватись нормативних актів з охорони праці, а саме:

more...

У рамках святкування 100-ї річниці Чортківської офензиви, у нашому місті планують організувати військово-історичний фестиваль

22.04.2019 | 18:40

 

 За участі заступника голови райдержадміністрації Йосифи Овод, міського голови Володимира Шматька, заступника міського голови Романа Тимофія у приміщенні Чортківської міської ради відбувся оргкомітет щодо організації проведення 100-річчя Чортківської офензиви.

more...

Історична подія для усієї Тернопільщини - медичний університет отримав звання національного (фото)

22.04.2019 | 14:47

 
 З нагоди присвоєння Тернопільському медичному університету статусу національного у святковій залі зібралися викладачі та студентство закладу. Цього знаменного дня всі чекали давно, адже серед трьох вишів Тернополя лишень медичний не був удостоєний високого звання “національний”. Проте, у середу, 17 квітня Президент України Петро Порошенко підписав довгоочікуваний Указ.

more...

"За чисте довкілля"

22.04.2019 | 14:34

 
 Всеукраїнська акція «За чисте довкілля», що проходить у нашій державі вже не один рік, покликана заохотити кожного з нас, віддячити матінці природі за ті безцінні дари, якими вона сповнює наше життя, а також звернути увагу на проблеми оточуючого середовища. Така динаміка виснажує природні ресурси Землі, відновлення яких потребує тривалішого часу, аніж ми можемо надати.
Саме тому з метою очищення довкілля,19 квітня, до Всеукраїнської акції долучились держслужбовці управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

more...

Степан Барна про розширення меж природного національного парку «Дністровський каньйон»:це добрий крок, що дасть результат для всієї області (відео)

22.04.2019 | 13:19

 
 900 гектарів, на які збільшилася територія національного природного парку «Дністровський каньйон», дозволять не тільки розширити його територію, а й вирішити цілу низку проблем, в тому числі, й екологічного характеру. На цьому наголосив голова ТОДА Степан Барна під час брифінгу, на якому акцентував на важливості підписання Указу Президента України Петра Порошенка «Про зміну меж національного природного парку «Дністровський каньйон».

more...

Архів новин

  

ІНТЕРВ'Ю голови Чортківської райдержадміністрації Оксани Чайчук для газети Чортківського району "Голос народу"

28.02.2019 | 15:24

 

 Керівник виконавчої гілки влади Чортківщини Оксана Чайчук – єдина жінка на чолі району за всю історію його існування. Через тиждень на черговій сесії районної ради вона буде звітувати про виконання програми розвитку Чортківщини за минулий рік. Тоді ж мають затвердити програму на 2019-й. В інтерв’ю Чортків.City голова райдержадміністрації розповіла про ремонт доріг, хід реформ, пошуки інвестора та інше.

 

 

 

 

 

 

 

Фото Ореста Лижечки

more...

Архів привітань

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема