Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Грошове забезпечення тих, хто служить в АТО, зросло до 16-19 тис грн

17.01.2017 | 08:34

 За підсумками 2016 року Тернопільщина досить вдало виконала завдання із залучення на контрактну службу до Збройних сил України. Про це під час наради в Тернопільській ОДА повідомив т.в.о. військового комісара Тернопільського ОВК полковник Олександр Скумбрій.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

ДО УВАГИ СУБ?ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ!

23.02.2018 | 15:22

    В приміщенні Чортківської районної державної адміністрації  27 лютого 2018 року відбудеться засідання ради з питань розвитку малого і середнього підприємництва  з питань Мораторію на перевірки  у 2018 році: хто і як буде перевіряти суб’єкти підприємницької діяльності, а також  про державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (Постанова від 30.09.2015 року № 2493 зареєстровано МЮУ 06.11.2015 року № 378/27823) за участю представників Управління Держпраці у Тернопільській області, Чортківської об’єднаної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби України в Тернопільській області, Чортківського УДСНС України в Тернопільській області, представника УДПСС в Чортківському районі.

more...

Відбулася комісія в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації

23.02.2018 | 14:52

         23 лютого заступник голови райдержадміністрації Іван Віват взяв участь у засіданні комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та про включення інформації про пільговика до ЄДАРПу за фактичним місцем проживання.

more...

Зустріч з колективом Чортківського державного медичного коледжу

23.02.2018 | 13:05

     21 лютого 2018 року відбулася зустріч начальника Чортківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області, Михайла Сташківа, з колективом Чортківського державного медичного коледжу.

more...

Маємо створити всі умови, щоб українські вчені не покидали країну – Президент на зустрічі з обдарованою молоддю

23.02.2018 | 11:24

   Президент Петро Порошенко під час зустрічі з обдарованою молоддю наголосив на необхідності створення умов, щоб українські вчені не покидали Україну і не виїжджали працювати за кордон.

more...

У відео-нараді при заступнику голови обласної державної адміністрації Юрію Юрику обговорили питання формування спроможної мережі лікувально-профілактичних закладів первинної медико-санітарної допомоги

23.02.2018 | 08:08

 22 лютого заступник голови райдержадміністрації Іван Віват взяв участь у відео-нараді, яку провів заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Юрик з питань формування спроможної мережі лікувально-профілактичних закладів первинної медико-санітарної допомоги.

more...

«День відкритих дверей» в Чортківському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України

23.02.2018 | 08:00

   Молодь — це наше майбутнє. А чи задумується молодь над своїм майбутнім?
Що думає молоде покоління про пенсію? Адже для того, щоб заробити на пенсію, необхідно отримувати легальний заробіток.
  

more...

Заступник голови райдержадміністрації Іван Віват провів засідання організаційного комітету

22.02.2018 | 16:20

 Сьогодні заступник голови райдержадміністрації Іван  Віват провів засідання організаційного комітету щодо  проведення заходів із вшанування пам’яті та 68-ї річниці з дня загибелі генерала та Головнокомандувача Української повстанської армії Романа Шухевича (Тараса Чупринки).
У 1945 році у с. Заболотівка було облаштовано повстанську криївку, з якої Тарас Чупринка здійснював інспектування підрозділів УПА-Південь. У пам’ять про ці події у вище зазначеному селі споруджено погруддя легендарному командиру. Щороку патріотична громадськість Чортківщини збирається на цьому місці у день народження та день смерті легендарного командира УПА Тараса Чупринки.

more...

Із засідання колегії районної державної адміністрації

22.02.2018 | 14:20

22 лютого перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний провів засідання чергової колегії районної державної адміністрації, у роботі якої взяли участь запрошені члени колегії,  керівники структурних підрозділів, відділів та управлінь райдержадміністрації.

more...

Пенсія військовим з 1 січня зросте в середньому на 1,5 тисячі гривень

22.02.2018 | 12:04

 Уряд розпочав підняття військових пенсій ще до ухвалення спеціального закону. 21 лютого на засіданні Кабінету Міністрів ухвалено  постанову про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби та деяким іншим категоріям осіб. Документ розроблений Міністерством соціальної політики на виконання доручення прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Таким чином уряд виконує свою обіцянку з початку цього року переглянути пенсії військовослужбовцям.

more...

Усі школярі навчатимуться в інтерактивних класах

22.02.2018 | 11:58

 Уряд схвалив новий державний стандарт початкової освіти, який буде запроваджено в школах з вересня 2018 року. Українські діти повинні отримувати якісну та конкурентну освіту, що дозволить їм бути успішними. Нинішньої осені першачки підуть в якісно нову школу.
Розбудова якісно нового рівня життя в Україні, здійснення економічного прориву вимагає якісних змін у системі освіти – від дитячого садочка до вищого навчального закладу, сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду. Він підкреслив, що покоління, які приходять на зміну нинішнім, це – нові люди з іншим мисленням та іншими можливостями. І вони вимагають інших стандартів освіти.

more...

Архів новин

  

 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема