Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

08.02.2019 | 15:13

 

  20 лютого 2019 року о 14.00 год. біля пам’ятника Небесній сотні (поблизу церкви  Святої Покрови) відбудеться захід присвячений Дню загальнонаціональної жалоби за загиблими під час протистояння в Україні, 5-ій річниці пам'яті Небесної сотні.

more...

Субсидії-2019: монетизація, нові правила виплат і підрахунок доходів НБУ

21.01.2019 | 12:08

 Уряд затвердив нові правила виплати субсидій. З січня 2019 року почнеться монетизація – виплата субсидій у грошовій формі. За останній рік це третє рішення про зміну роботи системи субсидій. Мета – зробити їх більш адресними.
На фоні зростання тарифів населення надчутливо реагує на зміну правил оформлення субсидій. У людей накопичився чималий перелік запитань до управління соцзахисту: як працюватиме монетизація; чи вистачить коштів у бюджеті на субсидії? що робити у випадку виникнення суперечливих ситуацій? Відповіді на ці та інші запитання роз’яснює (як-то кажуть, на пальцях) начальник управління соціального захисту населення Чортківської РДА Володимир ЦВЄТКОВ.

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

В райдержадміністрації відбулася зустріч з керівництвом ПАБ «Січ»

19.02.2019 | 18:01

 

 Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний зустрівся з керівництвом ПАБ «Січ». Мова йшла про співфінансування поточного ямкового ремонту дороги місцевого значення Джурин-Попівці на відрізку дороги Палашівка-Базар.

more...

В Україні запрацювала нова форма сімейного виховання – патронат над дитиною

19.02.2019 | 14:17

 

 18 лютого 2019 року директором Чортківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено бесіду з жителями с.Джурин Чортківського району на базі сільської ради, ФАПу та ЗОШ І-ІІІ ст., щодо пошуку людей, які бажають стати патронатними вихователями на період, впродовж якого рідна сім’я подолає складні життєві обставини і діти зможуть повернутися в рідну сім’ю.

more...

Зустріч із сім’ями загиблих учасників АТО

19.02.2019 | 11:12

 

 Сьогодні працівниками Чортківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено соціальну роботу з  сім’ями загиблих учасників АТО.  Під час проведення бесіди  жінки отримали консультаційні, соціально-педагогічні послуги.

more...

Перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний взяв участь у відеонараді

19.02.2019 | 10:58

 

 Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний взяв участь у відеонараді, яку провів перший заступник голови облдержадміністрації Іван Крисак. Присутнім був головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту населення та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Олександр Цурганов та начальник філії «Чортківський райавтодор» Володимир Мельник. Учасники засідання заслухали питання, що стосується експлуатаційного утримання доріг.

more...

До 90 – річчя Організації українських націоналістів відбулась історико-краєзнавча конференція

18.02.2019 | 19:10

 

 Сьогодні, 18 лютого, з нагоди відзначення 90 – річчя Організації українських націоналістів у читальній залі Чортківської районної центральної бібліотеки відбулася історико-краєзнавча конференція.
В роботі якої взяли участь: заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод, заступник голови районної ради Петро Пушкар, в.о начальника відділу культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації Марія Мельник, громадські діячі та студентська молодь.

more...

Відбулася робоча нарада по фактам незаконної вирубки лісів

18.02.2019 | 18:30

 

 Сьогодні голова райдержадміністрації Оксана Чайчук провела робочу нараду щодо фактів незаконної вирубки лісів. У нараді взяли участь: перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, начальника Чортківського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Ігор Вільчинський, начальник відділу з питань цивільного захисту населення та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Борис Гусак, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Ярослав Бабій, директор Чортківського державного підприємства «Чортківське лісове господарство» Василь Фреяк, представник поліції   та податкової служби.

more...

Комісія обстежила матеріально-побутові умови проживання

18.02.2019 | 14:29

 Сьогодні комісія з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та про включення інформації про пільговика до ЄДАРПу за фактичним місцем проживання обстежила матеріально-побутові умови проживання багатодітної сім`ї, що у селі Джурин. Комісію очолювала заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод.

more...

До уваги сімей учасників АТО – ООС!!!

18.02.2019 | 14:06

 

 Вже протягом 4 років в області організовується безкоштовне оздоровлення дітей з Ваших сімей за кордоном. Дітей даної категорії оздоровлено в Польщі, Молдові та Литві. Оздоровлення проходить в літній період, тривалість його від 10 днів.

more...

Участь у відеонараді

18.02.2019 | 10:02

 

 Сьогодні голова районної державної адміністрації Оксана Чайчук взяла участь у відеонараді, яку провів  голова облдержадміністрації Степан Барна  з керівниками районних державних адміністрацій. Присутніми були перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод, голова районної ради Віктор Шепета, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, представники об`єднаних територіальних громад,  організацій і установ та інші зацікавлені особи.

more...

Ювілейний концерт Павла Дворського із синами відбувся у Чорткові

18.02.2019 | 09:00

 

 Його творчий шлях засіяний народною любов’ю. Його — співака, композитора, народного артиста України — знають і очікують у багатьох куточках світу, адже в репертуарі задушевні і щирі пісні, які об’єднують українців.
Сьогодні, 16 лютого, на святковий концерт в районний комунальний будинок культури завітали: голова райдержадміністрації Оксана Чайчук, депутати Тернопільської обласної ради Василь Вислоцький, Василь Градовий, Володимир Заліщук, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, освітяни, творча інтелігенція, викладачі навчальних закладів.

more...

Архів новин

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема