Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

20.01.2020 | 11:15

 

 У зв’язку зі зростанням захворюваності на  грип та ГРВІ в районі  урочисті заходи з нагоди 101-ї річниці Дня Соборності України відмінено.

more...

20.01.2020 | 09:23

 22 січня – в День Соборності України о 13.00 годині на мості через річку Збруч ( смт.Гусятин) проходитиме акція єднання делегацій Тернопільської і Хмельницької областей.

Оргкомітет

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Делегація Тернопільщини перебуває з робочою поїздкою в Литві

21.01.2020 | 17:01

 

 Делегація Тернопільщини, до складу якої увійшли представники управління освіти і науки, управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу облдержадміністрації, Тернопільського національного педагогічного університету, перебуває з робочою поїздкою в Литовській Республіці.

more...

Зустріч із представниками ТОВ «Нива Біла»

21.01.2020 | 16:28

 Сьогодні, 21 січня, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний спільно із заступником голови районної ради Петром Пушкарем, жителями села Базар та сільським головою Надією Тацій зустрілись із представниками ТОВ «Нива Біла» в особі заступника головного директора Скотта Кована.

more...

Жителів Тернопільщини запрошують до участь у Національному проєкті «Гордість і слава України»

21.01.2020 | 15:45

 

 З метою гідного представлення світовій спільноті єдності української нації, сили національного духу та вшанування здобутків наших співвітчизників УІВЦ «Галактика» проводить Національно-патріотичний проект «Гордість і слава України». Поділитися своїми досягненнями на сторінках Книги пошани запрошують керівників підприємств, структур, організацій та окремих особистостей.

more...

Відбулося спільне позачергове засідання місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

21.01.2020 | 12:01

 

 У зв’язку зі зростанням захворюваності на грип та ГРВІ на Чортківщині сьогодні, 21 січня,  у малій залі засідань адмінбудинку відбулося спільне позачергове засідання місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Чортківській районній державній адміністрації та при Чортківській міській раді під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного. У засіданні взяли участь: заступниця голови райдержадміністрації Йосифа Овод, заступник голови районної ради Петро Пушкар, заступник голови міської ради Роман Тимофій, начальник управління освіти, молоді та спорту міської ради Людмила Поліщук, начальник відділу освіти райдержадміністрації Ірина Гулька та інші члени комісій.

more...

Кабінет Міністрів затвердив перелік опорних лікарень в усіх регіонах країни

21.01.2020 | 08:54

 

 15 січня Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження «Про затвердження переліку опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах на період до 2023 року». Це дозволить покращити доступність медичної допомоги, сконцентрувати інвестиційні ресурси та розбудувати мережу надання медичних послуг в Україні.

more...

Представникам ветеранських та громадських організацій про переваги отримання інформації з питань пенсійного забезпечення у електронному вигляді

21.01.2020 | 08:47

 

 Про переваги отримання послуг Фонду у електронному вигляді та особливості реалізації конституційного права на пенсійне забезпечення деяких категорій громадян фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області розповіли представникам «Чортківської спілки учасників АТО», Монастириського районного осередку Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» та Тернопільської районної ради фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

more...

Нові сервіси Пенсійного фонду України

20.01.2020 | 15:00

 

 Пенсійний фонд України активно впроваджує дистанційні форми обслуговування громадян, які сприяють відсутності виникнення потреби особистого відвідування сервісних центрів, що дає можливість уникнути черг та значно мінімізувати часові витрати як громадян, так і працівників пенсійної служби.

more...

Перерахунок пенсійних виплат з 1 січня 2020 року

20.01.2020 | 12:59

 

 У зв’язку із зростанням мінімальної заробітної плати у 2020 році до рівня 4723 грн., з 1 січня 2020 року перераховано мінімальний розмір пенсійних виплат для непрацюючих пенсіонерів, які досягли віку 65 років та мають страховий стаж не менше 30 років для жінок та 35 років для чоловіків.

more...

Стан захворюваності на грип в районі обговорили на нараді

20.01.2020 | 12:10

 

 Сьогодні у малому залі адмінбудинку перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний провів розширену нараду за участі голови районної ради Віктора Шепети, заступниці голови райдержадміністрації Йосифи Овод, керівниці апарату райдержадміністрації Людмили Мельник, керівників структурних підрозділів, апарату райдержадміністрації, районних управлінь та організацій. 

more...

Легальна праця – запорука успіху та гарантій

20.01.2020 | 09:40

 

 15 січня 2020 року у Чортківській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості  відбулось чергове  засідання клубу для безробітних  “Шлях до успіху” на тему: “Легальна праця – запорука успіху та гарантій” за участю провідного юрисконсульта районної філії Ірини Григорук.
 

more...

Архів новин

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема