Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Вітання голови райдержадміністрації Оксани Чайчук з Днем державної служби

23.06.2018 | 08:30

Шановні державні службовці!

 Сердечно вітаю Вас із професійним святом -Днем державної служби!
Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій держави - відповідальна справа, від виконання якої залежить успіх політичних, економічних та соціальних перетворень, благополуччя людей, їх відношення до влади.
Упевнені, що ваші старанність, завзяття і великий практичний досвід слугуватимуть на користь людям, а професіоналізм та сумлінне виконання своїх функціональних обов’язків формуватимуть позитивний імідж і авторитет державної влади.
Зичимо Вам здоров’я, мудрості, витримки у всіх життєвих випробуваннях, добра і добробуту, заслуженої шани і вдячності людей.
Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку, а поруч завжди будуть талановиті однодумці та колеги, вірні друзі.

З повагою


Оксана ЧАЙЧУК,                                                            
голова Чортківської районної                                        
державної адміністрації
                                                               

more...

Сільські спортивні ігри Чортківщини

20.06.2018 | 09:57

 24  червня 2018 року відбудуться сільські спортивні ігри Чортківщини,  які проводитимуться в смт. Заводське  (спортивний комплекс). Початок змагань о 10.00 год.

more...

В УСІХ НА ВУСТАХ!

25.05.2018 | 12:08

   Субсидіантів  по осені рахують…

Уряд частенько приголомшує нас, громадян України, нововведеннями в чинному законодавстві, реформами і т. п. Й ось тепер у всіх на слуху – зміни до порядку надання субсидій… Що це – чергове затягнення тугіше пасків ачи зашморг на шиї, чи все-таки – плюс в економії коштів? Але чиїх? Субсидія – зиск чи вимушена економія?..

Спробуємо розібратися. Щоби вникнути в усі нюанси надання субсидій, за розтлумаченням ми, кореспонденти районки, звернулися до начальника Управління  соціального захисту населення Чортківської РДА Володимира ЦВЄТКОВА.

more...

27.04.2018 | 17:12

 

more...

20.03.2018 | 11:18
more...

Інформація про план проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по Чортківському району

06.03.2018 | 15:30
 План з проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по ДП "Чортківський лісгосп" і ДП "Тернопільський лісгосп" в межах Чортківського району: more...

Грошове забезпечення тих, хто служить в АТО, зросло до 16-19 тис грн

17.01.2017 | 08:34

 За підсумками 2016 року Тернопільщина досить вдало виконала завдання із залучення на контрактну службу до Збройних сил України. Про це під час наради в Тернопільській ОДА повідомив т.в.о. військового комісара Тернопільського ОВК полковник Олександр Скумбрій.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Вітання Президента України з нагоди Дня державної служби

23.06.2018 | 11:45

 Шановні друзі!
Щиро вітаю вас зі 100-річчям державної служби в Україні та професійним святом – Днем державної служби.
Протягом цього тривалого періоду – від часів гетьманату Павла Скоропадського і дотепер – державна служба складно еволюціонувала під впливом активних державотворчих процесів. На початковому етапі було закладено основи державної служби, зокрема врегульовано статус державних службовців, визначено порядок призначення їх на посади, затверджено схему оплати праці.

more...

Урочистості до Дня державної служби

23.06.2018 | 10:39

 Щорічно 23 червня  державні службовці відзначають своє професійне свято. Цього року на Чортківщині  також відбулися урочисті заходи з цієї нагоди. У заходах взяли участь голова райдержадміністрації Оксана Чайчук, голова районної ради Віктор Шепета, заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник, державні службовці  Чортківського району.

more...

Вітання голови Тернопільської ОДА Степана Барни з нагоди Дня державної служби

23.06.2018 | 10:14

 Дорогі державні службовці!
Цього року державній службі виповнюється 100 років. Впродовж усіх цих років люди, які працювали у цій сфері, робили усе задля розвитку та розбудови держави. Сьогодні ми також працюємо задля того, щоб покращувати показники соціально-економічного розвитку краю й України в цілому, підвищувати рівень суспільної довіри та авторитету державного аппарату та втілювати високі європейські стандарти у життєдіяльності суспільства та держави.

more...

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман привітав державних службовців із професійним святом

23.06.2018 | 09:40

 Шановні колеги!
 Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з Днем державної служби!
Роль державної служби в період реформування більшості сфер нашого суспільства є вирішальною. В умовах переходу до нових управлінських методів, запровадження електронного урядування, підвищення прозорості прийняття рішень від державних службовців суспільство очікує злагодженої, ефективної та прозорої роботи.

more...

Керівництво району взяло участь у засіданні ради з питань розвитку малого і середнього підприємництва при райдержадміністрації

22.06.2018 | 11:33

 Сьогодні голова райдержадміністрації Оксана Чайчук разом з першим заступник голови райдержадміністрації Іваном Заболотним взяли участь у засіданні ради з питань розвитку малого і середнього підприємництва при райдержадміністрації. Порядок денний включав питання – незаконне звільнення працівників, підтримка фінансування малих і середніх підприємств державними банками, відшкодування єдиного внеску та створення нових робочих місць.  Головою даної ради є керівник ПП «Агро-спектр» Марія Горбаль.

more...

Оздоровлення сімей учасників АТО

22.06.2018 | 10:13

 З метою оздоровлення    сімей учасників антитерористичної операції Чортківського району  22   червня 2018  року  за сприянням голови райдержадміністрації  Оксани Чайчук та першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного  відправлено на відпочинок сім'ї  з дітьми даної категорії. Районним центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді заплановано  екскурсійно-оздоровчу поїздку в с. Микуличин Івано-Франківської області, під час якої, з 22-24 червня, планується оздоровити   20 дітей  та 16 осіб.

more...

Шановні Чортківчани!

22.06.2018 | 08:52

 Щороку 22 червня наш народ вшановує світлу пам'ять мільйонів українців, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.
Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в тій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму.
Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!

more...

До уваги перевізників, які використовують великовагові та/або великогабаритні транспортні засоби

22.06.2018 | 08:50

 Перевізник, який має намір використовувати великоваговий та/або великогабаритний транспортний засіб, зобов'язаний не пізніше ніж за три доби звернутися до уповноважених Укравтодором підприємств із заявою про видачу погодження маршруту. Дозвіл на рух великовагового та/або великогабаритного транспортного засобу після отримання погодження маршруту видається уповноваженим підрозділом Національної поліції через центри надання адміністративних послуг.

more...

У державній установі «Чортківська установа виконання покарань (№26)» проведено тактико – спеціальні навчань

22.06.2018 | 08:30

 20 червня 2018  на базі Чортківської установи виконання покарань (№26) Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиці  спільно з працівниками ДПРЧ - 6 Управління ДСНС України в Тернопільській області відбулись тактико – спеціальні навчання з  метою узгодження  дій на випадок пожежі в установі.
             

more...

Україна ратифікувала зміни до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод

21.06.2018 | 15:34

 20 червня 2014 року Україною як державою-учасницею Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (далі –  Конвенція) підписано Протоколи №15 до Конвенції, який було ратифіковано лише у жовтні 2017 року на підставі Закону України «Про ратифікацію Протоколів № 15 та № 16 до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод» від 05 жовтня 2017 року № 2156-VIII.

more...

Архів новин

  

 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема