Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

27.04.2018 | 17:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

300 млн грн на «Доступне житло» та 200 млн грн на іпотеку для ВПО та учасників АТО/ООС – зміни до Держбюджету-2019

12.11.2019 | 12:05

 
 Змінами до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» збільшено на 300 млн гривень обсяг фінансування за програмою «Доступне житло» та передбачено додатково 200 млн гривень на фінансування нової бюджетної програми, що спрямовується на надання довгострокових іпотечних кредитів на придбання житла внутрішньо переміщеним особам, учасникам проведення антитерористичної операції та/або учасникам проведення операції Об’єднаних сил.

more...

Уряд закликав народних депутатів до конструктивного діалогу щодо Бюджету-2020

12.11.2019 | 12:00

 

 Прем'єр-міністр Олексій Гончарук під час Погоджувальної Ради у Верховній Раді України, яка відбулася 11 листопада, закликав народних депутатів до конструктивного діалогу щодо проекту Державного бюджету на 2020 рік.
Прем'єр-міністр України зазначив, що Уряд компенсував відсутність прямого фінансування по окремих бюджетних програмах шляхом асиметричних рішень та, водночас, забезпечує реалізацію пріоритетів: освіта, медицина, соціальна сфера, спорт тощо.

more...

Голова Тернопільської ОДА Ігор Сопель зустрівся з ветеранами АТО

12.11.2019 | 10:57

 
 12 листопада голова Тернопільської ОДА прийняв ветеранів АТО. Військові на зустрічі із Ігорем Сопелем підняли цілий комплекс питань, що потребують вирішення. Було порушено питання виділення земельних ділянок, оздоровлення та реабілітації учасників бойових дій на Сході України, надання матеріальної допомоги сім'ям загиблих. Окремо було обговорено проблему розвитку територіальної оборони та патріотичного виховання молоді.

more...

Участь у засіданні колегії обласної державної адміністрації

12.11.2019 | 10:50
 
 Сьогодні, 12 листопада,  перший заступник голови Чортківської райдержадміністрації Іван Заболотний бере участь у засіданні колегії обласної державної адміністрації.
На порядок денний винесено ряд питань, а саме:
про стан соціально-економічного розвитку області за 9 місяців 2019 року;
про стан охорони праці та виробничого травматизму в області;
про стан роботи із зверненнями громадян, які надійшли в обласну державну адміністрацію впродовж 9 місяців 2019 року. more...

Відбулося засідання комісії в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації

12.11.2019 | 09:45

 
 Сьогодні в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації під керівництвом заступниці голови райдержадміністрації Йосифи Овод за участі заступника голови районної ради Петра Пушкаря засідала комісія з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та про включення інформації про пільговика до ЄДАРПу за фактичним місцем проживання.

more...

До уваги пенсіонерів!

12.11.2019 | 08:02

 
 Чортківський відділ обслуговуваня громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській   області повідомляє: 13 листопада  2019 року з 10.00 год. до 13.00 год. буде працювати  «гаряча телефонна лінія» 2 18 60.
Начальник Чортківського відділу обслуговуваня громадян Михайло Сташків (сервісний центр) надасть відповіді на запитання.
 
 
 
Начальник Чортківського відділу обслуговуваня громадян (сервісний центр)          Михайло Сташків

more...

Відвідали благодійну організацію "Дім милосердя" та інклюзивно-ресурсний центр Чортківської районної ради

11.11.2019 | 17:10

 

 Сьогодні, 11 листопада, заступниця голови районної державної адміністрації Йосифа Овод разом з директором Чортківського районного центру соціальних служб для сім`ї дітей та молоді Євгенією Деренюк та керуючою справою виконавчого апарату районної ради Тетяною Яблонь відвідали благодійну організацію "Дім милосердя" та інклюзивно-ресурсний центр Чортківської районної ради.

more...

Мінсоцполітики вперше за багато років повністю забезпечить потреби осіб з інвалідністю у засобах реабілітації

11.11.2019 | 15:19

 

 Міністерство соціальної політики вперше за багато років повністю забезпечить потреби осіб з інвалідністю у засобах реабілітації (ТЗР) в 2019 році. На це з Державного бюджету-2019 року буде додатково спрямовано майже 787 млн грн, що дозволить виготовити додатково близько 250 тис. виробів для осіб та дітей з інвалідністю.

more...

Перший заступник голови РДА Іван Заболотний провів нараду з керівниками структурних підрозділів, відділів та управлінь райдержадміністрації

11.11.2019 | 12:50

 

 Сьогодні у малому залі адмінбудинку перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний провів розширену нараду за участі заступника голови райдержадміністрації Йосифи Овод, керівника апарату райдержадміністрації Людмили Мельник, керуючої справами виконавчого апарату районної ради Тетяни Яблонь, керівників структурних підрозділів, апарату райдержадміністрації, районних управлінь та організацій.

more...

Участь керівників району у відеонараді

11.11.2019 | 09:10

 

 Сьогодні, 11 листопада, відбулась відеонарада під керівництвом голови обласної державної адміністрації Ігоря Сопеля, у якій від району взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, заступниця голови райдержадміністрації Йосифа Овод, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій і установ та інші зацікавлені особи.

more...

Архів новин

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема