Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

15.05.2019 | 09:30

 

  30 травня (четвер), о 10.00 год. в районному комунальному будинку культури імені Катерини Рубчакової відбудеться захід до Міжнародного Дня захисту дітей. Для відпочинку дітей буде концертна програма, виступи дитячих колективів та працюватиме виставка у фойє. Також для дітей буде організовано солодкий стіл.

Запрошуємо дітей та їх батьків, опікунів і піклувальників взяти участь у святі.

more...

Субсидії-2019: монетизація, нові правила виплат з 01 травня 2019 року

01.05.2019 | 09:08

 Уряд затвердив нові правила виплати субсидій, з 01 травня 2019 року. Мета – зробити їх більш адресними.
На фоні зростання тарифів населення надчутливо реагує на зміну правил оформлення субсидій. У людей накопичився чималий перелік запитань до управління соцзахисту: як працюватиме монетизація; чи вистачить коштів у бюджеті на субсидії? що робити у випадку виникнення суперечливих ситуацій? Відповіді на ці та інші запитання роз’яснює (як-то кажуть, на пальцях) начальник управління соціального захисту населення Чортківської РДА Володимир ЦВЄТКОВ.

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

1000 атестатів вже видано енергоаудиторам для проведення енергетичної сертифікації будівель та обстеження інженерних систем

27.05.2019 | 11:52

 

 У співпраці із 43  закладами вищої освіти ми продовжуємо формувати ринок висококваліфікованих енергоаудиторів для сертифікації енергоефективності будівель.
Із початку травня ц. р. енергоаудиторам видано вже 79 атестатів для проведення енергетичної сертифікації будівель та обстеження інженерних систем.

more...

Відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Чортківській районній державній адміністрації

27.05.2019 | 11:25

 

 27 травня в райдержадміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації Оксани Чайчук за участі першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Чортківській районній державній адміністрації.

more...

Розвиток електротранспорту – інвестиція у заміщення імпортних нафтопродуктів в Україні

27.05.2019 | 09:00

 

 На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, відкриваючи 4-у Міжнародну виставку електромобілів та гібридів «PLUG-IN UKRAINE» у виставковому центрі  «ACCO International» у Києві.

more...

Звіт народного депутата України Олега Барни «Україна понад усе!»

27.05.2019 | 08:41

 

 26 травня у районному комунальному будинку культури імені Катерини Рубчакової відбулася зустріч народного депутата України Олега Барни з мешканцями Чортківського району.
На зустрічі були присутні голова райдержадміністрації Оксана Чайчук,заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод, керівники установ і організацій, мешканці міста та району.

more...

40-річчя відсвяткував Ягільницький народний музей

27.05.2019 | 08:32

 

 «Музей – це минуле, це історія, це душа, це серце наших предків, а для нас – величавий храм, куди ми повинні входити з побожністю, а виходити з найглибшим поважанням і гарячою любов’ю до всього того, чим жили наші батьки, діди, прадіди, що ми повинні нести з собою, як заповіт, і чому повинні учитися і всі ми, і покоління наших нащадків, поки стоїть земля і світить сонце».
У кожного народу є такі таємничі, загадкові джерела, припавши до яких, людина набирається сили, відновлює дух, стає собою. Ці незвичайні джерела – пам'ять народу.
Ягільниця-аурою муз оспівана. 3000 років до нашої ери почалось її залюднення, а перша письмова згадка датується 1448 роком.
Історія Ягільниці зібрана у семи залах Ягільницького народного музею, який сьогодні святкую своє 40-річчя.

more...

Відкриття пам’ятника Герою України Сергію Кульчицькому

27.05.2019 | 08:22

 

 

Тільки той народ,
який вшановує своїх героїв,
може стати великим.


26 травня в приміщенні Чорнокінецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відкрито і освячено пам’ятник українському військовому, генерал-майору, начальнику управління бойової та спеціальної підготовки Головного управління Національної гвардії України, Герою України Сергію Кульчицькому.

more...

Ще 5 тис. родин отримали відшкодування за «теплими кредитами», залученими у травні цього року

27.05.2019 | 08:10

 

 Держенергоефективності відшкодувало 27 млн грн для близько 5 тис. родин, які стали учасниками програми «теплих кредитів» у травні цього року.
 

more...

Заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

24.05.2019 | 12:07

 
 Сьогодні, 24 травня,  під головуванням заступника голови райдержадміністрації Йосифи Овод за участі членів комісії, до складу якої входять керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління соціального захисту населення, управління пенсійного фонду, представники відділу районної поліції та інших відомств відбулося чергове засідання постійно діючої комісії з питань захисту прав дитини Чортківської районної державної адміністрації, основною метою якої є захист прав дитини.

more...

Степан Кубів на Міжнародному інвестфорумі: Тернопільщина є хабом бізнесу, інновацій та інвестицій (відео)

24.05.2019 | 11:45

 
 Тернопільщина є хабом бізнесу, хабом інновацій, хабом інвестицій. На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів під час відкриття Міжнародного інвестиційного форуму, що розпочався 23 травня у Збаражі.

more...

Перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний взяв участь у відеонараді

24.05.2019 | 11:37

    
  24 травня перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний взяв участь у відеонараді, яку провів перший заступник голови облдержадміністрації Іван Крисак.  Від району присутніми були начальник відділу з питань цивільного захисту населення та розвитку інфраструктури  райдержадміністрації Борис Гусак. Учасники засідання заслухали питання  щодо стану  проведення ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування.
    

more...

Архів новин

  

ІНТЕРВ'Ю голови Чортківської райдержадміністрації Оксани Чайчук для газети Чортківського району "Голос народу"

28.02.2019 | 15:24

 

 Керівник виконавчої гілки влади Чортківщини Оксана Чайчук – єдина жінка на чолі району за всю історію його існування. Через тиждень на черговій сесії районної ради вона буде звітувати про виконання програми розвитку Чортківщини за минулий рік. Тоді ж мають затвердити програму на 2019-й. В інтерв’ю Чортків.City голова райдержадміністрації розповіла про ремонт доріг, хід реформ, пошуки інвестора та інше.

 

 

 

 

 

 

 

Фото Ореста Лижечки

more...

Архів привітань

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема