Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Субсидії-2019: монетизація, нові правила виплат з 01 травня 2019 року

01.05.2019 | 09:08

 Уряд затвердив нові правила виплати субсидій, з 01 травня 2019 року. Мета – зробити їх більш адресними.
На фоні зростання тарифів населення надчутливо реагує на зміну правил оформлення субсидій. У людей накопичився чималий перелік запитань до управління соцзахисту: як працюватиме монетизація; чи вистачить коштів у бюджеті на субсидії? що робити у випадку виникнення суперечливих ситуацій? Відповіді на ці та інші запитання роз’яснює (як-то кажуть, на пальцях) начальник управління соціального захисту населення Чортківської РДА Володимир ЦВЄТКОВ.

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Чортківській районній державній адміністрації

23.07.2019 | 11:47

 Сьогодні, 23 липня, в райдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Чортківській районній державній адміністрації.

more...

Соціальна адаптація учасників АТО

23.07.2019 | 10:20

 

 З метою організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, пов'язаних з професійною діяльністю та підвищенням конкурентоспроможності учаників АТО, 19 липня 2019р. фахівцями Чортківської районної філії проведено інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО, які перебувають на обліку.

more...

За перше півріччя 2019 року державні виконавці Тернопільщини стягнули майже 41 мільйон гривень аліментів

23.07.2019 | 08:50

 

 Майже 41 мільйон гривень аліментів стягнули державні виконавці Тернопільщини у першому півріччі 2019 року.  Нагадаємо, пакети законів #ЧужихДітейНеБуває, які посилили відповідальність за несплату аліментів, вступили в дію у лютому та серпні минулого року.

more...

До уваги пенсіонерів!

23.07.2019 | 08:38

        

 Чортківський   відділ   обслуговування   громадян   (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській    області  повідомляє: 24 липня 2019 року з 9 : 00 до 10 : 00 буде працювати  «гаряча телефонна лінія» 2 13 01.
         

more...

В селі Великі Чорнокінці відбувся захід приурочений 100-річчю народження славного земляка Петра Хамчука «Бистрого» - командира УПА

22.07.2019 | 08:32

 

 20 липня біля могили Борцям за волю України в селі Великі Чорнокінці відбувся захід, приурочений 100-річчю народження славного земляка Петра Хамчука «Бистрого» - командира УПА.
У спільній молитві вшанувати пам’ять великого борця за волю українського народу зібрались народний депутат України VIII скликання Олег Барна, заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод, голова Колиндянської ОТГ Роман Клапків, патріотична громадськість краю, гості з Борщівщини та Києва, ветерани.

more...

Оздоровлення сімей учасників АТО

22.07.2019 | 08:24

 

 З метою оздоровлення сімей учасників АТО за сприянням заступника голови райдержадміністрації Йосифи Овод 22 липня відправлено сім’ї  з дітьми даної категорії в Закарпаття.

more...

Оскарження рішення, дії або бездіяльності державного реєстратора юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. Вимоги щодо оформлення скарги.

19.07.2019 | 15:52

 З 2016 року запроваджено дворівневу процедуру адміністративного оскарження рішень державних реєстраторів шляхом внесення змін  до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" від 15.05.2003 року № 755 – IV (далі – Закон).

more...

У Тернопільській області створено Управління державної служби якості освіти

19.07.2019 | 14:24

 

 4 липня 2019 року зареєстровано як юридичну особу публічного права Управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області (далі — Управління).
Система забезпечення якості освіти відповідно до статті 41 Закону України «Про освіту» складається з внутрішньої та зовнішньої систем забезпечення якості освіти, а також системи забезпечення якості в діяльності органів управління та установ, що здійснюють зовнішнє забезпечення якості освіти.

more...

Проведено нараду при керівнику апарату райдержадміністрації

19.07.2019 | 12:34

 

 Сьогодні, 19 липня, відбулася нарада при керівнику апарату райдержадміністрації Людмилі Мельник. На нараді були присутні керівники і працівники відділів апарату райдержадміністрації.

more...

Яка відповідальність за вчинення булінгу?

19.07.2019 | 12:15

 

 Раніше відповідальності за вчинення булінгу в Україні не існувало. У січні цього року набув чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню). Відповідно, тепер за такі дії загрожує адміністративна відповідальність.
За цькування неповнолітньої чи малолітньої особи передбачений штраф у розмірі від 850 до 1700 гривень або громадські роботи на термін від 20 до 40 годин.

more...

Архів новин

  

ІНТЕРВ'Ю голови Чортківської райдержадміністрації Оксани Чайчук для газети Чортківського району "Голос народу"

28.02.2019 | 15:24

 

 Керівник виконавчої гілки влади Чортківщини Оксана Чайчук – єдина жінка на чолі району за всю історію його існування. Через тиждень на черговій сесії районної ради вона буде звітувати про виконання програми розвитку Чортківщини за минулий рік. Тоді ж мають затвердити програму на 2019-й. В інтерв’ю Чортків.City голова райдержадміністрації розповіла про ремонт доріг, хід реформ, пошуки інвестора та інше.

 

 

 

 

 

 

 

Фото Ореста Лижечки

more...

Архів привітань

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема