Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

14.11.2019 | 08:43

 

 У четвер, 21 листопада, о 15.00 год. на центральному майдані міста – площі Героїв Євромайдану – відбудеться захід, приурочений Дню Гідності та Свободи.

22 листопада (п`ятниця), о 12.00 год. по вулиці Івана Франка у місті Чорткові, біля пам’ятника Катерини Рубчакової відбудеться поминальна панахида приурочена 100 – річчю з дня її смерті.

 23 листопада (субота), о 15 год. 30 хв. на міському кладовищі по вул. С.Бандери розпочнеться панахида за жертвами Голодомору 1932-1933 років в Україні, вчиненого тоталітарним репресивним сталінським режимом, а також голодоморів 1921-1922, 1946- 1947 років в Україні.
О 16-й год. оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання та акцію «Запали свічку», в рамках якої просять запалити на підвіконнях поминальні свічі.
Керівникам організацій, установ, підприємств, навчальним закладам у ці дні  на території району приспустити державні прапори.

Запрошуємо громадськість  Чортківщини взяти участь у заходах.

Оргкомітет
 

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету

18.11.2019 | 16:47

  18 листопада відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, у якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний та заступниця голови райдержадміністрації Йосифа Овод. Порядок денний передбачав наступний перелік питань:

more...

Заступниця голови райдержадміністрації Йосифа Овод взяла участь у засіданні президії районної ради

18.11.2019 | 15:47

  Сьогодні заступниця голови райдержадміністрації Йосифа Овод взяла участь у засіданні президії районної ради. На порядок денний було винесено наступний перелік питань: про внесення змін до рішення Чортківської районної ради від 20.09.2019 року № 574 «Про затвердження списку присяжних Чортківського районного суду Тернопільської області»; звіт про роботу комунального некомерційного підприємства «Чортківська центральна комунальна районна лікарня» у 2018 році;

more...

У Чорткові відкрито ЦНАП

18.11.2019 | 14:11

  Новий Центр надання адміністративних послуг функціонуватиме у приміщенні адміністративного будинку Чортківської міської ради. Участь в урочистому відкритті, яке відбулося сьогодні, взяли голова облдержадміністрації Ігор Сопель, голова міської ради Володимир Шматько, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, депутат Тернопільської обласної ради  Любомир Білик та інші запрошені.
 

more...

Євгена Баженкова поновлено на посаді директора виконавчої дирекції Фонду

18.11.2019 | 12:20

   Відповідно до рішення Печерського районного суду міста Києва від 08.11.2019 скасовано постанову правління Фонду соціального страхування України від 15.05.2018 «Про звільнення директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Є. Баженкова».

more...

Участь керівників району у відеонараді

18.11.2019 | 09:22

  Сьогодні, 18 листопада, відбулась відеонарада під керівництвом голови обласної державної адміністрації Ігоря Сопеля, у якій від району взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, заступниця голови райдержадміністрації Йосифа Овод, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій і установ та інші зацікавлені особи.

more...

Перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний вручив ключі від будинку дитині-сироті

15.11.2019 | 16:00

 

 Вручення ключів від квартир – справжнє свято для тих, хто отримав свою власну домівку, адже житло є хорошим стартом у доросле життя. Держава турбується про тих, хто потрапив у складні життєві обставини та допомагає дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, та особам з їх числа.
Сьогодні, 15 листопада, було вручено ще одні ключі від будинку особі, позбавленій батьківського піклування. Нагадаємо, що вже 5 дітей отримали житло. На сьогоднішній день залишилось ще двоє осіб даної категорії.

more...

17 листопада – День працівників сільського господарства

15.11.2019 | 15:19

                    

 Шановні працівники сільського господарства!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства.
Це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе важку і важливу турботу – працювати на землі і годувати країну,  адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави.

Уміле господарювання та наполегливість аграріїв Чортківщини гарантують безпеку і незалежність держави, забезпечують споживачів високоякісними продуктами місцевого виробництва.

Незважаючи на труднощі ви зберігаєте високий рівень професіоналізму, щодня займається господарством, соціальними питаннями, інфраструктурою, наповнюєте бюджет, вирішуєте конкретні проблеми людей, допомагаєте пенсіонерам і ветеранам, школам, лікарням, волонтерам, воїнам української армії і багатьом іншим. Робите все можливе для розвитку економіки нашого району та його процвітання.

Ваші натружені руки, мудре серце, професійний досвід дають кожній родині впевненість у завтрашньому дні.
Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, миру й злагоди, нових вагомих трудових здобутків в ім’я процвітання рідної Чортківщини.

З повагою,
Іван ЗАБОЛОТНИЙ
Перший заступник голови Чортківської районної державної адміністрації
  

more...

40 млн грн зекономлено на оплаті енергоносіїв у бюджетних установах в рамках 130 верифікованих ЕСКО-контрактів за останні 2,5 роки

15.11.2019 | 14:58

 

 На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, презентуючи 14 листопада на прес-конференції в Українському кризовому медіа-центрі успішний розвиток енергосервісу в країні і найголовніше - результати верифікації перших ЕСКО-договорів у бюджетній сфері.

more...

Участь першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного у засіданні постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі

15.11.2019 | 12:32

 

 Сьогодні під керівництвом голови комісії Михайла Демковича за участі першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного, голови  районної ради Віктора Шепети, заступника голови районної ради Петра Пушкара  відбулося засідання постійної комісії  районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі.

more...

Фізичні особи віднедавна можуть оголошувати себе банкрутами

15.11.2019 | 09:52

 

 Кодекс з процедур банкрутства запровадив нововведення - інститут банкрутства фізичних осіб.
З 21 жовтня будь-який громадянин України за певних умов може отримати статус банкрута. Зауважимо, в правовій історії України це сталося вперше.

more...

Архів новин

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема