Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

16.01.2019 | 14:59
more...

16.01.2019 | 08:36

 

more...

В УСІХ НА ВУСТАХ!

25.05.2018 | 12:08

   Субсидіантів  по осені рахують…

Уряд частенько приголомшує нас, громадян України, нововведеннями в чинному законодавстві, реформами і т. п. Й ось тепер у всіх на слуху – зміни до порядку надання субсидій… Що це – чергове затягнення тугіше пасків ачи зашморг на шиї, чи все-таки – плюс в економії коштів? Але чиїх? Субсидія – зиск чи вимушена економія?..

Спробуємо розібратися. Щоби вникнути в усі нюанси надання субсидій, за розтлумаченням ми, кореспонденти районки, звернулися до начальника Управління  соціального захисту населення Чортківської РДА Володимира ЦВЄТКОВА.

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

20.03.2018 | 11:18
more...

Інформація про план проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по Чортківському району

06.03.2018 | 15:30
 План з проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по ДП "Чортківський лісгосп" і ДП "Тернопільський лісгосп" в межах Чортківського району: more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Під керівництвом голови райдержадміністрації Оксани Чайчук відбулася розширена нарада

21.01.2019 | 12:59

 

 Сьогодні під керівництвом голови райдержадміністрації Оксани Чайчук за участі голови районної ради Віктора Шепети, першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного, заступника голови райдержадміністрації Йосифи Овод, керівника апарату райдержадміністрації Людмили Мельник відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів, апарату райдержадміністрації, районних управлінь та організацій.
На нараду завітав і народний депутат України Олег Барна, який зауважив, що  відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації має доводити до відома зацікавлених осіб  інформацію про неурядові проекти та гранти, в яких можна брати участь й таким чином розвивати інфраструктуру району, промисловість.

more...

Оголошується конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2020 році

21.01.2019 | 12:46

 
 На засіданні регіональної комісії, яке відбулось 14 січня 2019 року прийнято рішення про оголошення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2020 році.
Прийом пропозицій триватиме  з 15 січня до 28 лютого 2019 року.

more...

День Соборності України

21.01.2019 | 10:30
 

 22 січня 1918 року в приміщенні Центральної Ради у Києві підписано Четвертий універсал, яким Українську Народну Республіку проголошено суверенною і незалежною державою.
У цей же день 22 січня 1919 року проголошено договір про возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. В цей день над святковим синьо-жовтим Софійським майданом у Києві лунало величне: «Віднині зливаються в одно віками відділені одна від одної частини України – Галичина, Буковина, Закарпаття і придніпрянська Україна – в одну Велику Україну. more...

Голова районної державної адміністрації Оксана Чайчук взяла участь у відеонараді

21.01.2019 | 09:51

 
 Сьогодні голова районної державної адміністрації Оксана Чайчук взяла участь у відеонараді, яку провів  голова облдержадміністрації Степан Барна  з керівниками районних державних адміністрацій. Присутніми були перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод, голова районної ради Віктор Шепета, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій і установ та інші зацікавлені особи.

more...

До уваги громадян! В селах району прийматимуть приватні нотаріуси

21.01.2019 | 08:44

Графік роботи «виїзних громадських приймалень» на І квартал 2019 року із залученням приватних нотаріусів області!
 З метою організації доступності населення до нотаріальних послуг та поліпшення роботи з надання таких послуг для громадян в сільській місцевості Тернопільської області наказом Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області від 14.12.2018 № 463/45 затверджено графік роботи «виїзних громадських приймалень» на І квартал 2019 року із залученням приватних нотаріусів області.

more...

Перевірили в якому стані перебувають лебеді на річці Серет в селі Сосулівка

21.01.2019 | 08:28

 

 Сьогодні, 20 січня,  голова райдержадміністрації Оксана Чайчук та голова сільської ради села Сосулівка Василь Павлюк перевірили, в якому стані насправді перебувають лебеді, які зимують на річці. Місцеві мешканці завжди їх підгодовують. Нарахували 21 лебідь. Для пернатих головне—це мілководдя. Нічого страшного не відбувається: птахи не голодують, і їх ніхто не вбиває.
Нагадаємо: останнім часом у мережі Інтернет та у ЗМІ поширюються чутки, що у селі Сосулівка Чортківського району вбивають і виловлюють лебедів.

more...

Святкування Водохреща у Зарваниці

19.01.2019 | 20:03

 

 Зарваниця - місце, наповнене Божою любов'ю, яке єднає нас у молитві! У Марійському духовному центрі на місці джерела, переказують, колись з'явилась Мати Божа. Відтоді, кажуть, ця вода оздоровлює.
Аби прийняти у джерельній воді купіль Святої Анни в Зарваниці, сьогодні, 19 січня, голова райдержадміністрації Оксана Чайчук, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний та начальник відділу з питань цивільного захисту населення та розвитку інфраструктури райдержадмніністрації Борис Гусак долали сотні кілометрів.

more...

Серце оживає, коли в ньому поселюється любов

18.01.2019 | 16:01

 

 18 січня в Бучацькій єпархії УГКЦ за участю голови райдержадміністрації Оксани Чайчук, заступника голови райдержадміністрації Йосифи Овод, Преосвященного Владики Димитрія Григорака, дітей із благодійної організації "Дім милосердя" відбулася Свята Різдвяна вечеря.

more...

Представлено нового керівника Чортківського районного відділу Управління ДМС України в Тернопільській

18.01.2019 | 08:36

 

 Сьогодні колективу Чортківського районного відділу Управління ДМС України в Тернопільській області було представлено нового керівника Ростислава Долинчука.
З новопризначеною посадою привітала голова Чортківської райдержадміністрації Оксана Чайчук та побажала добрих показників, успіхів, якісної та успішної роботи.

more...

Голова райдержадміністрації Оксана Чайчук провела виїзну зустріч з мешканцями сіл Полівці та Джурин

17.01.2019 | 17:10
 
 Голова райдержадміністрації Оксана Чайчук зустрілася з представниками сіл Полівці та Джурин
17 січня в рамках проведення виїзних зустрічей, з метою визначення стану розвитку громад та пріоритетних завдань для вирішення у 2019-2021 роках голова райдержадміністрації Оксана Чайчук відвідала Полівецьку та Джуринську сільські ради.
more...

Архів новин

  

 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема