Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Увага! Працюють «гарячі лінії» для жителів Тернопільщини

03.04.2020 | 16:01

 

 У Тернопільській області працюють гарячі телефонні лінії для  звернень громадян з питань профілактики поширення коронавірусу та щодо отримання медичної допомоги у випадку появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19:
- «103» та (0352) 25-10-71 (в робочі дні з 8:00 до 17:15 год.)
- цілодобова «гаряча лінія» у м. Тернопіль: 098 441 59 81

more...

До уваги жителів Чортківського району!

03.04.2020 | 15:44
 
 В умовах режиму надзвичайної ситуації, пов’язаної з поширенням коронавірусу та оголошеним карантином до 11.05.2020 року, в управлінні соціального захисту населення Чортківської районної державної адміністрації працює телефонна «гаряча» лінія за номером: 2-34-88 для надання роз’яснень громадянам Чортківського району more...

03.04.2020 | 15:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Чортківській районній державній

29.05.2020 | 17:58

 

 Сьогодні відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Чортківській районній державній адміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації Арсена Марчишака за участі першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного. В ході засідання присутні заслухали питання порядку денного, зокрема, про послаблення протиепідемічних заходів, спричинених коронавірусом SARS-СоV-2 на території Чортківського району.

more...

У Чорткові вшанували пам'ять Героя України, генерал-майора Сергія Кульчицького

29.05.2020 | 15:48

 

 Шоста річниця з дня загибелі Героя України, генерал-майора Сергія Кульчицького минає 29 травня. До погруддя українському патріотові, що у місті Чорткові, поклонитись та віддати честь прийшли голова райдержадміністрації Арсен Марчишак, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, військовий комісар Чортківського ОМВК Леонід Підручний, командир військової частини А1915 Микола Сандул, військовослужбовці, ветерани АТО та громадські діячі краю. Присутні поклали квіти шани до постаменту Героя та молитвою вшанували світлу пам'ять Людини, для якої любов до України та вірність присязі були життєвим кредо.

more...

Участь у відеонараді

29.05.2020 | 11:48

 

 Сьогодні голова районної державної адміністрації Арсен Марчишак взяв участь у відеонараді, яку провів  голова обласної державної адміністрації Володимир Труш з керівниками районних державних адміністрацій. Від району в он-лайн режимі також працювали перший заступник голови районної державної адміністрації Іван Заболотний, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник, голова районної ради Віктор Шепета, голова Заводської ОТГ Людмила Павлінська, голова Колиндянської ОТГ Роман Клапків, військовий комісар Чортківського ОМВК Леонід Підручний, начальник відділу освіти райдержадміністрації Ірина Гулька, начальник управління освіти молоді та спорту міської ради Людмила Поліщук та ін.  На початку засідання голова Тернопільської ОДА представив новопризначеного голову Кременецької райдержадміністрації Василя Ясіновського .

more...

Територіальні громади по всій Україні отримають новий рівень прав і можливостей – Президент

29.05.2020 | 10:39

 

 Децентралізація фактично виходить на фінішну пряму: уряд затвердив перспективні плани для всіх областей України. Вони стануть основою для формування територіальних громад та побудови успішної країни, у якій комфортно жити, заявив Президент України Володимир Зеленський.

more...

Сьогодні виповнюється шоста річниця з дня загибелі Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького

29.05.2020 | 08:15

 

 Сьогодні, 29 травня, виповнюється шоста річниця з дня загибелі Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького.
29 травня 2014 року бойовики збили вертоліт Мі-8 Національній гвардії України під Слов’янськом. Вертоліт доставив на гору Карачун продукти, воду та бронежилети українським військовим. Тоді загинуло 12 осіб – шість військовослужбовців Нацгвардії України, включаючи екіпаж гелікоптеру: генерал-майор Сергій Кульчицький, полковник Сергій Бульдович, майор Віталій Курилович, капітан Сергій Кравченко, прапорщики Валентин Білошкурський і Віктор Ліпський, та шість – працівників спецпідрозділу міліції. Дивом вижив один пілот.

more...

Частково відновити навчання та перевезення вирішили на засіданні ТЕБ та НС при Тернопільській ОДА

28.05.2020 | 19:00

 

 Регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській облдержадміністрації, що відбулася 28 травня, вирішила не відновлювати пасажирські перевезення в Шумському і Кременецькому районах, а також у Почаївському напрямку.

more...

На Тернопільщині на 28,2 % зменшилася кількість дітей в інтернатних закладах

28.05.2020 | 14:42

 

 З 1 січня 2019 року 1 травня 2020 року на 28,2 % зменшилася кількість дітей в інтернатних закладах в Тернопільській області.  Цього вдалося досягти завдяки проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».  Він передбачає реформування шести закладів на Тернопільщині.

more...

Затверджено перспективні плани 24 областей України

28.05.2020 | 12:38

 

 27 травня Кабінет Міністрів України затвердив з доопрацюванням перспективні плани формування територій громад Запорізької, Львівської та Одеської областей. Таким чином, затверджено перспективні плани формування територій громад 24 областей України.

more...

Про проведення заходів з питань призову йшлося на нараді

28.05.2020 | 11:48

 

 Сьогодні у малій залі засідань адмінбудинку під керівництвом голови райдержадміністрації Арсена Марчишака за участі першого заступника голови райдержадміністрації-голови міськрайонної призовної комісії Івана Заболотного, військового комісара Чортківського ОМВК Леоніда Підручного відбулася нарада щодо організації виконання планового завдання весняного призову громадян України на строкову військову службу.

more...

Президент підписав закон щодо компенсації працівникам медзакладів ПДФО, утриманого з їхніх доплат до заробітної платні

28.05.2020 | 11:14

 

 Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 591-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 13 травня 2020 року.

more...

Архів новин

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема