Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

17.07.2018 | 08:15
more...

В УСІХ НА ВУСТАХ!

25.05.2018 | 12:08

   Субсидіантів  по осені рахують…

Уряд частенько приголомшує нас, громадян України, нововведеннями в чинному законодавстві, реформами і т. п. Й ось тепер у всіх на слуху – зміни до порядку надання субсидій… Що це – чергове затягнення тугіше пасків ачи зашморг на шиї, чи все-таки – плюс в економії коштів? Але чиїх? Субсидія – зиск чи вимушена економія?..

Спробуємо розібратися. Щоби вникнути в усі нюанси надання субсидій, за розтлумаченням ми, кореспонденти районки, звернулися до начальника Управління  соціального захисту населення Чортківської РДА Володимира ЦВЄТКОВА.

more...

27.04.2018 | 17:12

 

more...

20.03.2018 | 11:18
more...

Інформація про план проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по Чортківському району

06.03.2018 | 15:30
 План з проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по ДП "Чортківський лісгосп" і ДП "Тернопільський лісгосп" в межах Чортківського району: more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулась робоча нарада по питанню використання коштів в галузі охорони здоров’я

20.07.2018 | 14:14

 Сьогодні голова райдержадміністрації Оксана Чайчук разом з заступником голови районної ради Петром Пушкарем, керівником апарату райдержадміністрації Людмилою Мельник, начальником фінансового управління Галиною Ізвєковою, начальником відділу охорони здоров’я Ігорем Швидюком  провела нараду щодо стану використання бюджетних коштів в закладах охорони здоров’я району протягом 2018 року.

more...

До уваги землевласників та землекористувачів!

20.07.2018 | 11:52

 З метою забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю, швидкого й ефективного реагування на будь-які незаконні дії стосовно протиправного захоплення майна аграріїв, в межах Тернопільської області діє оперативний штаб із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя, який створений  відповідно до розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 11.08.2017  №472-од.

more...

ДФРР має підтримувати розвиток регіонів, а не фінансувати ремонти, - Геннадій Зубко

20.07.2018 | 11:15

 Мінрегіон удосконалив підходи до підготовки, оцінювання та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які реалізуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Відповідна постанова була сьогодні підтримана на засіданні Уряду.

more...

Триває підготовка до ХІХ Всеукраїнського фестивалю лемківської культури

20.07.2018 | 10:22

 20 липня під головуванням голови райдержадміністрації  Оксани Чайчук за участі заступника голови районної ради Петра Пушкара та запрошених членів організаційного комітету, відбулося засідання оргкомітету  щодо участі художніх колективів району у ХІХ Всеукраїнському фестивалі лемківської культури. У ході засідання обговорено програму заходу, сценарний план,   здійснено розподіл обов’язків,  тощо.  На завершення  Оксана Тимофіївна дала ряд доручень щодо організаційних моментів даних заходів.

more...

Засідала спостережна комісія при райдержадміністрації

20.07.2018 | 09:05

 19 липня відбулося засідання спостережної комісії при райдержадміністрації під керівництвом  заступника голови комісії  Івана Калакайла за участі директора Чортківського районного центру соціальних   служб для сімї, дітей та молоді Деренюк Євгенії та членів комісії.

more...

Канадійка Руслана Вжесневська перебуває на Чортківщині

19.07.2018 | 17:35

 Чортківщина гостинно приймає учасників благодійної пішої ходи, організованої громадянкою Канади українського походження Русланою Вжесневською,  яка є президентом й засновником Міжнародного благодійного фонду Help Us Help The Children (HUHTC) та Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «Нове покоління». 19 липня пані Руслана разом з головою райдержадміністрації Оксаною Чайчук, заступником голови районної ради Петро Пушкарем та командою волонтерів з України, Канади і Швейцарії відвідала будинки сімейного типу, благодійну організацію «Дім Милосердя», Родинний дім «Введення в храм Причистої Діви Марії». Також учасників ходи привітав на рідній Чортківщині і народний депутат України Олег Барна.

more...

Дякую за підтримку України у протидії російському агресору – Президент про рішення послів країн ЄС

19.07.2018 | 10:05

 Президент Петро Порошенко повідомив, що у розвиток домовленостей на Саміті Україна-ЄС посли держав-членів ЄС схвалили рішення щодо запровадження індивідуальних санкцій проти 6 осіб, причетних до незаконного будівництва Керченського мосту.

more...

Робоча нарада під головуванням голови райдержадміністрації

19.07.2018 | 09:57

 Сьогодні, 19 липня, під головуванням голови райдержадміністрації Оксани Чайчук та за участі заступника голови районної ради Петра Пушкара, керівника апарату райдержадміністрації Людмили Мельник, голови Заводської селищної ради Людмили Павлінської та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації...

more...

Затверджено показник середньої заробітної плати за травень 2018 року

19.07.2018 | 08:15

 Затверджено показник середньої заробітної плати (доходу) в середньому на одну застраховану особу в сумі 7 769 гривень 16 копійок, який буде застосовуватись при визначенні коефіцієнта заробітної плати за травень 2018 року при призначенні пенсій відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

more...

Крок у майбутнє для дітей України

18.07.2018 | 18:25

 «Кожна дитина заслуговує на краще майбутнє»,  - каже канадійка  українського походження Руслана Вжесневська, яка є президентом та засновником Міжнародного благодійного фонду «HELP US HELP THE CHILDREN» (HUHTC) та Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «Нове Покоління», яка пішою ходою з Києва до Ворохти 650 км відправилась, щоб відзначити 25 років благодійних ініціатив організації в Україні та підвищення обізнаності про сучасні проблеми, що стоять перед сиротами в інтернатній системі.

more...

Архів новин

  

 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема