Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Оголошено конкурс

20.04.2021 | 08:37

  Чортківська районна державна адміністрація (організатор перевезень), відповідно до статті 44 Закону України «Про автомобільний транспорт» (зі змінами) та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081 (зі змінами), оголошує конкурс для визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з організації забезпечення роботи і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з організації та проведення конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Чортківського району.

more...

Алгоритм дій у випадку диверсійно – терористичної загрози

15.09.2020 | 08:54

   Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Здебільшого причиною вибухів є порушення вимог безпеки під час поводження із легкозаймистими та вибуховими речовинами на об'єктах підвищеної небезпеки, в місцях з масовим перебуванням людей, адміністративних та житлових будинках тощо. У той же час існують загрози вибухів, спричинених терористичною діяльністю.

more...

Увага! Працюють «гарячі лінії» для жителів Тернопільщини

03.04.2020 | 16:01

 

 У Тернопільській області працюють гарячі телефонні лінії для  звернень громадян з питань профілактики поширення коронавірусу та щодо отримання медичної допомоги у випадку появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19:
- «103» та (0352) 25-10-71 (в робочі дні з 8:00 до 17:15 год.)
- цілодобова «гаряча лінія» у м. Тернопіль: 098 441 59 81

more...

03.04.2020 | 15:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відвідали музей

20.04.2021 | 15:50

  20 квітня заступник голови райдержадміністрації Степан Новінчук спільно із головою районної ради Марією Чупрій, начальником гуманітарного відділу райдержадміністрації Галиною Чайківською та головою Нагірянської громади Ігорем Кіндратом відвідали музей у селі Ягільниця, Чортківського району.

more...

Провели нараду щодо проведення призову громадян

20.04.2021 | 12:52

 Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Михайло  Демчук спільно із заступницею голови райдержадміністрації Галиною Молчановою провели нараду із головами територіальних громад, військовими комісарами, представниками правоохоронних органів, спеціалістами військово-облікової роботи по проблемному питанню, яке виникло  в ході проведення призову громадян на строкову військову службу до лав Збройних Сил України в новоутвореному Чортківському районі весною 2021 року. 

more...

Всесвітній день безпеки та охорони праці на робочому місці 2021 – Передбачати, готуватися та реагувати на кризи - ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ

19.04.2021 | 16:57
  Пандемія COVID-19 змусила уряди, роботодавців, робітників та
населення в цілому зіткнутися з безпрецедентними проблемами щодо вірусу та
багатьох наслідків, які він справив на світ праці. Всесвітній день безпеки та
здоров»я на роботі буде присвячений стратегіям зміцнення національних
систем безпеки та здоров»я на роботі (БЗР) для підвищення стійкості для
подолання криз зараз і в майбутньому, спираючись на отримані уроки та досвід
зі світу праці.
more...

Сплата пенсійного збору при першій реєстрації авто

19.04.2021 | 16:35

  Придбали легковий автомобіль, що підлягає першій реєстрації в Україні територіальними органами МВС України - не забудьте сплатити пенсійний збір. Хто є платниками, а кого законодавство звільняє від сплати - розповідають фахівці Чортківського місцевого центру з надання БВПД.

more...

Спадкування: що варто знати спадкоємцям

19.04.2021 | 16:31

      «Ніколи не кажіть, що знаєте людину, якщо не ділили  з нею спадок», - казав швейцарський письменник Лафатер. І він мав рацію, адже спори між спадкоємцями дуже поширене явище.
Консультацію з питання спадкового права надає фахівчиня Чортківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Богданна Цаплап.

more...

Відбулося засідання оргкомітету з відзначення 35-х роковин Чорнобильської катастрофи

19.04.2021 | 16:12

  Сьогодні заступник голови райдержадміністрації Степан Новінчук провів засідання оргкомітету з питань організації заходів, приурочених 35-м роковинам Чорнобильської катастрофи, у якому взяли участь працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, громадських чорнобильських організацій та інші члени оргкомітету. В ході зібрання було обговорено ряд організаційних питань.

more...

Заступник голови райдержадміністрації Степан Новінчук провів засідання комісії

19.04.2021 | 12:28

  19 квітня відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, житлових субсидій та про включення інформації про пільговика до ЄДАРПу за фактичним місцем проживання, яку провів заступник голови райдержадміністрації, голова комісії Степан Новінчук, за участі заступника голови районної ради Зоряни Сасанчин та членів комісії.

more...

ЗМІНИ В ОРГАНІЗАЦІЇ ВИПЛАТИ І ДОСТАВКИ ПЕНСІЙ ТА ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ

19.04.2021 | 10:54

  Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільської області повідомляє, що Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 „Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”.

more...

Голова Чортківської районної державної адміністрації підписав розпорядження

19.04.2021 | 08:42
  Про стан військового обліку на території Чортківського району у 2020 році та завдання щодо його поліпшення у 2021 році. more...

Михайло Демчук зустрівся із учасниками бойових дій

16.04.2021 | 12:51

  Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Михайло  Демчук зустрівся з воїнами-афганцями. Під час зустрічі були обговорені  нагальні проблеми, які наразі хвилюють учасників бойових дій - оформлення земельної ділянки, а також піднімалися  питання щодо пенсійного, соціального та медичного забезпечення.

more...

Архів новин

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема