Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Субсидії-2019: монетизація, нові правила виплат з 01 травня 2019 року

01.05.2019 | 09:08

 Уряд затвердив нові правила виплати субсидій, з 01 травня 2019 року. Мета – зробити їх більш адресними.
На фоні зростання тарифів населення надчутливо реагує на зміну правил оформлення субсидій. У людей накопичився чималий перелік запитань до управління соцзахисту: як працюватиме монетизація; чи вистачить коштів у бюджеті на субсидії? що робити у випадку виникнення суперечливих ситуацій? Відповіді на ці та інші запитання роз’яснює (як-то кажуть, на пальцях) начальник управління соціального захисту населення Чортківської РДА Володимир ЦВЄТКОВ.

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

30 вересня закінчується збір журналістських робіт на тему децентралізації для участі в конкурсі

16.09.2019 | 16:29

  До 30 вересня Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» збирає роботи представників регіональних ЗМІ (он-лайн, друкованих, радіо, ТБ).
Конкурс проводиться Мінрегіоном – детальна інформація ТУТ.

more...

З 1 жовтня функція виплати житлових субсидій переходить з центрального рівня на місцевий

16.09.2019 | 16:28

 
 Про те, що станом на 1 вересня 2019 року в Тернопільській області понад 45 тисяч домогосподарств отримують житлові субсидії, повідомив директор департаменту соціального захисту населення Тернопільської облдержадміністрації Вадим Боярський під час брифінгу для місцевих ЗМІ у понеділок, 16 вересня.

more...

Захід до Всесвітнього дня надання першої медичної допомоги

16.09.2019 | 15:50
 
 Сьогодні, 16 вересня, на Площі Героїв Євромайдану  відбувся захід, організований сімейною медициною Чортківщини спільно з Всесвітньою організацією Червоного Хреста (присвячено Всесвітньому дню надання першої медичної допомоги). more...

16 вересня на Тернопільщині оголошено Днем жалоби

16.09.2019 | 14:37

  
 У зв’язку із загибеллю під час виконання бойового завдання у зоні проведення операції об’єднаних сил майора Михайла Цимбалістого, 16 вересня у Тернопільській області оголошено Днем жалоби. Відповідне розпорядження підписав т.в. о. голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак.

more...

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного відбулася розширена нарада

16.09.2019 | 13:02

 
   Сьогодні під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного за участі голови районної ради Віктора Шепети, заступника голови райдержадміністрації Йосифи Овод, керівника апарату райдержадміністрації Людмили Мельник відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів, апарату райдержадміністрації, районних управлінь та організацій.

        

more...

Уряд розглянув проект Держбюджету-2020 і вніс його до Верховної Ради

16.09.2019 | 12:35

 
 15 вересня, Уряд розглянув і затвердив проект Державного Бюджету на 2020 рік, який буде переданий до Парламенту вчасно відповідно до вимог законодавства.
«У нас було тільки два тижні, щоб опрацювати цей документ, тому це перший варіант. Він ґрунтується на макропоказниках, які були затверджені ще весною.

more...

До уваги!

16.09.2019 | 11:41
more...

Відбулась відеонарада

16.09.2019 | 09:38

 
 Сьогодні, 16 вересня, відбулась відеонарада під керівництвом тимчасово виконувача обов’язків голови адміністрації Івана Крисака, у якій від району взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний,  заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник, голова районної ради Віктор Шепета, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій і установ, голови об’єднаних територіальних громад та інші зацікавлені особи.

more...

В Чортківській РК ДЮСШ відбулося спортивне свято присвячене Дню фізичної культури і спорту

16.09.2019 | 08:26

 
 Щорічно у другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури та спорту. Це свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, тренерів, ветеранів спорту.
З нагоди цього свята 13 вересня в спортивному залі РК ДЮСШ відбулося спортивне свято присвячене Дню фізичної культури і спорту, в якому взяли участь вихованці спортивної школи.

more...

15 вересня – День працівника лісу в Україні

15.09.2019 | 09:18

                                      
   Шановні працівники лісового господарства району!
          Прийміть в цей чудовий, осінній день найщиріші слова вітання з професійним святом.

          Ваша благородна праця, спрямована на примноження і раціональне використання лісових багатств нашої держави, що виплекані багатьма поколіннями українських лісівників. Створені Вашими працьовитими руками зелені шати надійно захищають землю від водної та вітрової ерозії, сприяють екологічному та естетичному поліпшенню довкілля.

        Переконаний, Ваш професіоналізм, уміння та працелюбність сприятимуть гідному виконанню поставлених завдань на благо процвітання України.
Щиро бажаю благополуччя, щоб реалізовувались Ваші кращі задуми і була щасливою доля.

         Удачі, достатку і здоров'я, мудрості і терпіння, злагоди, успіхів, творчої праці, віри у прекрасне Майбутнє України.


З повагою
Іван ЗАБОЛОТНИЙ
перший заступник
голови райдержадмінстрації


more...

Архів новин

  

ІНТЕРВ'Ю голови Чортківської райдержадміністрації Оксани Чайчук для газети Чортківського району "Голос народу"

28.02.2019 | 15:24

 

 Керівник виконавчої гілки влади Чортківщини Оксана Чайчук – єдина жінка на чолі району за всю історію його існування. Через тиждень на черговій сесії районної ради вона буде звітувати про виконання програми розвитку Чортківщини за минулий рік. Тоді ж мають затвердити програму на 2019-й. В інтерв’ю Чортків.City голова райдержадміністрації розповіла про ремонт доріг, хід реформ, пошуки інвестора та інше.

 

 

 

 

 

 

 

Фото Ореста Лижечки

more...

Архів привітань

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема