Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

27.04.2018 | 17:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Біометрична посвідка на постійне проживання в Україні: кому, коли і як обміняти

21.10.2019 | 14:40

 

 На Тернопільщині постійно проживають 2632 іноземців – це особи, які мають іноземне громадянство, але отримали дозвіл на імміграцію в Україну і наділені тими ж правами та обов’язками, що й українці (окрім виборчого). Основним документом, що підтверджує їхній легальний статус в Україні – це посвідка на постійне проживання.

more...

Співпраця з ОТГ

21.10.2019 | 14:33

 

 З метою налагодження подальшої плідної співпраці з об`єднаними територіальними громадами Чортківського району, директор Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Михайло Шевчук, 17 жовтня поточного року провів робочу зустріч з головою Заводської ОТГ Людмилою Павлінською, під час якої обговорювалися питання організації громадських робіт, в тому числі соціального спрямування, створення нових робочих місць, перспективи розвитку інфраструктури території громади, надання соціальних послуг незайнятому населенню  та роботодавцям ОТГ. За словами голови громади однією з проблем є підбір працівників для виконання робіт, в тому числі тимчасового характеру. Сторони діалогу дійшли висновку , що для вирішення цього питання необхідно  об`єднання  зусиль роботодавців та служби зайнятості.

more...

Участь у відео - нараді

21.10.2019 | 10:54

 

 Сьогодні, 21 жовтня, заступниця голови районної державної адміністрації Йосифа Овод взяла участь у щотижневій відеонараді, яку провів тимчасово виконувач обов’язків голови обласної державної адміністрації Іван Крисак з керівниками районних державних адміністрацій.

more...

Області мають актуалізувати перспективні плани формування територій

21.10.2019 | 09:58

 

 З 86 ОТГ, в яких ЦВК призначено перші місцеві вибори на 22 грудня 2019 року, понад 50 ОТГ не передбачені перспективними планами формування територій громад областей, затвердженими Урядом. Що не дозволить цим громадам перейти на прямі міжбюджетні відносини з державою і бути визнаними спроможними.

more...

Україна та Швейцарія мають широкі можливості для поглиблення співпраці у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики

21.10.2019 | 08:16

 

 Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та Посол Швейцарії в Україні Клод Вільд обговорили можливості для поглиблення співпраці двох країн у сфері енергоефективності, «чистої» енергетики та енергетичної утилізації сміття.

more...

Лекційні заняття з питань протидії торгівлі людьми

18.10.2019 | 15:38

 

 Сьогодні, 18 жовтня, з метою ефективного проведення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми було проведено лекційні заняття для учнів Заболотівської ЗОШ I-II ст., Скородинська  ЗОШ I-II ст., Базарської ЗОШ I-III ст., Пробіжнянської ЗОШ I-III ст., Білівської ЗОШ I-III ст., Полівецької філії Джуринського опорного закладу ЗСО I-III ст. У ході лекцій було роз’яснено проблеми торгівлі людьми, її форми та шляхи допомоги.

more...

#ПраваЗахисників: оплата послуг ЖКГ

18.10.2019 | 14:19

 

 Знижку на оплату житлово-комунальних послуг мають право отримати учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, ветерани війни та прирівняні до них особи. Знижка надається для оплати користування житлом, комунальних послуг, вартості палива.

more...

Про початок опалювального сезону 2019-2020 року в Чортківському районі

18.10.2019 | 11:49

 

 Сьогодні перший заступник голови районної державної адміністрації Іван Заболотний підписав розпорядження № 267-од "Про початок опалювального сезону 2019-2020 року в Чортківському районі".

more...

Держенергоефективності оприлюднило результати моніторингу комерційного обліку тепла і води в регіонах України

18.10.2019 | 09:10

 

 За результатами проведеного Держенергоефективності моніторингу комерційного обліку тепла і води, у 24 регіонах та м. Києві вже оснащено лічильниками:

more...

Маємо сформувати комплексне бачення, щоб отримати якісну Державну стратегію регіонального розвитку до 2027 року, - Альона Бабак

18.10.2019 | 08:43

 

 Державна стратегія регіонального розвитку 2021-2027 має розроблятись на основі оцінки та аналізу актуальних проблем і тенденцій регіонів.
Про це сказала Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак під час координаційної зустрічі з експертами, організованою Програмою «U-LEAD з Європою».

more...

Архів новин

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема