Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

В УСІХ НА ВУСТАХ!

25.05.2018 | 12:08

   Субсидіантів  по осені рахують…

Уряд частенько приголомшує нас, громадян України, нововведеннями в чинному законодавстві, реформами і т. п. Й ось тепер у всіх на слуху – зміни до порядку надання субсидій… Що це – чергове затягнення тугіше пасків ачи зашморг на шиї, чи все-таки – плюс в економії коштів? Але чиїх? Субсидія – зиск чи вимушена економія?..

Спробуємо розібратися. Щоби вникнути в усі нюанси надання субсидій, за розтлумаченням ми, кореспонденти районки, звернулися до начальника Управління  соціального захисту населення Чортківської РДА Володимира ЦВЄТКОВА.

more...

27.04.2018 | 17:12

 

more...

20.03.2018 | 11:18
more...

Інформація про план проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по Чортківському району

06.03.2018 | 15:30
 План з проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по ДП "Чортківський лісгосп" і ДП "Тернопільський лісгосп" в межах Чортківського району: more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Зростання ціни на газ – вимушений крок, щоб Україна могла далі розвиватися

22.10.2018 | 11:51

 

 Багато хто пам’ятає той час, коли Україна переживала кризові 90-ті. Стрімка інфляція, затримки з виплатою заробітної плати, високий рівень безробіття, потім перше різке знецінення української гривні – долар тоді зріс з 3-х до 5-ти гривень.
У 2018 році в Україну знову могла б повернутися в 90-ті. У 2006-2013 роках були взяті мільярдні доларові кредити, які не були тодішньою владою спрямовані на розвиток економіки, а були розтриньканні і витрачені на «проїдання». За цей час борг України був нарощений більш ніж на 50 млрд. доларів. Це річний бюджет України!

more...

7 основних змін у програмі житлових субсидій

22.10.2018 | 10:54

 

 

 За результатами першого етапу верифікації субсидіантів Уряд вдосконалив умови оформлення урядової допомоги у сплаті житло-комунальних послуг. Відповідні зміни внесені Кабінетом Міністрів України в Постанову №329.
З 1 жовтня 2018 року при розрахунку житлової субсидії не враховуються до сукупного доходу сплачені аліменти та спеціальна бюджетна дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби, яка в рік складає до 2500 гривень за голову.

more...

Голова РДА Оксана Чайчук взяла участь у відеонараді

22.10.2018 | 10:04

 
  Сьогодні голова районної державної адміністрації Оксана Чайчук взяла участь у щотижневій відеонараді, яку провів голова  облдержадміністрації Степан Барна  з керівниками районних державних адміністрацій. Присутніми були перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Мельник, заступник голови районної ради Петро Пушкар, представники об`єднаних територіальних громад, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій і установ та інші зацікавлені особи.

more...

«Пакунки малюка» отримали уже 30 тисяч родин

22.10.2018 | 09:33

 

  

 30 тисяч родин по всій країні вже отримали «Пакунок малюка». Урядову ініціативу для підтримки родин з дітьми було запроваджено з 1 вересня. «Пакунок» - це додаткова допомога від держави батькам новонароджених, в якому є найнеобхідніші для малюка речі. Пакунок отримує кожна родина, в якій народжується дитина. Дитина з перших днів життя має отримати усе необхідне, не зважаючи на рівень матеріального забезпечення батьків. На сьогодні «пакунки малюка» отримують 23 регіони, Донецька та Луганська області наразі ведуть документальне оформлення щодо отримання таких пакунків.

more...

Віддати шану герою

22.10.2018 | 08:10

 
  20 жовтня в селі Криволука Чортківського району відбулось освячення надгробного пам’ятника загиблому учаснику АТО Івану Сторчаку, який загинув 12 серпня 2017 року захищаючи територіальну цілісність і незалежність України на території Донецької області у с. Водяне Волноваського району.
Віддати шану вірному захисникові Батьківщини, помолитися за спасіння його душі, на місце його поховання прибули голова Чортківської райдержадміністрації Оксана Чайчук, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод, народний депутат України Олег Барна, депутати обласних та районних рад, директори аграрних підприємств, родичі та близькі загиблого, духовенство, громадськість села та бойові побратими.

more...

Про початок опалювального сезону 2018-2019 року в Чортківському районі

19.10.2018 | 16:12

 Сьогодні голова районної державної адміністрації Оксана Чайчук підписала розпорядження №276-од "Про початок опалювального сезону 2018-2019 року в Чортківському районі".
Даний документ видано відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи метеорологічну ситуацію із пониження середньодобової температури навколишнього середовища на території Чортківського району.
Отож, з 22 жовтня 2018 року розпочнеться опалювальний сезон в закладах охорони здоров’я, освіти, культури, установах та організаціях, інших об’єктах соціальної сфери та житлових приміщеннях, при умові відсутності боргів за спожиті теплоносії.

more...

Засідав клуб жінок учасників АТО Чортківщини

19.10.2018 | 13:05

 

 19 жовтня в Чортківському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді засідав клуб жінок учасників АТО Чортківщини. На зустріч завітали голова районної державної адміністрації Оксана Чайчук та заступник голови райдержадміністрації  Йосифа Овод.  У невимушеній обстановці присутні обговорили  проблемні питання та визначили шляхи їх вирішення, ділилися  життєвим досвідом.

more...

Перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний взяв участь у відеонараді

19.10.2018 | 12:01

 

 19  жовтня перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний взяв участь у відеонараді, яку провів перший заступник голови облдержадміністрації Іван Крисак.  Присутніми були начальник  філії «Чортківський райавтодор» Володимир Мельник, начальник відділу з питань цивільного захисту населення та розвитку інфраструктури  райдержадміністрації Борис Гусак. Учасники засідання заслухали питання, що стосується експлуатаційного утримання доріг.

more...

Степан Барна на бізнес-саміті «Шовковий шлях»: Зовнішньоторговельний оборот товарами області з Китаєм за півроку склав майже 12,5 млн. доларів

19.10.2018 | 11:41

 

 Протягом кількох днів у м. Чжанцзяцзе Китайської Народної Республіки триватиме бізнес-саміт «Шовковий шлях 2018». Участь у ньому беруть і представники Тернопільщини, зокрема голова облдержадміністрації Степан Барна. Власне, участь делегації з Тернопільщини на бізнес-саміті в Китаї стала можливою завдяки Юрію Котику, голові Міжнародної громадської організації «Культурно-дослідницький центр України та Китаю «LanHua».

more...

Про оголошення Дня жалоби у Чортківському районі

19.10.2018 | 10:58

 

 Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та на виконання розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 19 жовтня 2018 року №791-од «Про оголошення Дня жалоби у Тернопільській області», у зв’язку із трагічною загибеллю викладачів та студентів у Керченському політехнічному коледжі, з метою вшанування пам’яті загиблих:
1. Оголосити у Чортківському районі 19 жовтня 2018 року Днем жалоби.
2. На знак скорботи за загиблими у День жалоби приспустити Державний Прапор України із траурною стрічкою на адміністративних будівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств та закладів, державних підприємств, установ, організацій на території району.
3. Виконавчим комітетам сільських рад відмінити проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань.

Голова районної державної                                  
          адміністрації                                                                        О.Т.ЧАЙЧУК

more...

Архів новин

  

 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема