Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

До уваги жителів краю

15.08.2018 | 16:46

 Урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та 27-ї річниці проголошення Незалежності України

23 серпня (четвер)

З 10.00 – 12.00 год. – урочисте підняття та освячення Державного Прапора України на границях Чортківського району, а саме: с. Звиняч (11.00 год.), с.Джурин (10.00 год.),  с.Товстеньке (11.00 год.), с.Давидківці (10.00 год.),  с.Свидова (11.00 год.), с.Горішня Вигнанка (на в’їзді в м.Чортків) (10.00 год).

15.00 год. – святковий концерт з нагоди Дня Незалежності України «Уклін тобі, рідна Україно!» в будинку культури села Джурин.

17.00 год. – чемпіонат району з футболу: ФК «Джурин» - ФК «Ромашівка» (футбольне поле села Джурин).

Упродовж заходу буде працювати виставка військової зброї, народно-прикладного мистецтва та польова кухня. 

Запрошуємо усіх бажаючих.

more...

15.08.2018 | 11:52

 Запрошуємо на  ХI обласний дитячий пісенно-хореографічний фестиваль «Дивоцвіт», який відбудеться в селі Ягільниця Чортківського району

У програмі фестивалю:

26 серпня (неділя)


14:00 год. – площадка №1 ( біля автобусної зупинки) виступ військового духового оркестру навчального центру Національної гвардії України ( м.Золочів);
14:30 год. – святкова хода за участю мистецьких колективів району;
15:00 год. – урочиста академія приурочена 27–їй річниці Незалежності України, за участю учасника «Голос країни», «Битва хорів» Ростислава Кушини, відомого акордеоніста Юрія Дякунчака, відомих виконавців Ростислава та Світлани Фединець, військового духового оркестру навчального центру Національної гвардії України м.Золочів;
17:30 год. – відкриття ХІ обласного дитячого пісенно – хореографічного фестивалю «Дивоцвіт» (за участю кращих колективів області);
20:00 год. - виступ Народного артиста України Богдана Сташкова;
22:00 год. - виступ гурту «Гайдамаки».

На Вас чекає виставка майстрів народної творчості, дитячі розваги та смачна кухня.

more...

В УСІХ НА ВУСТАХ!

25.05.2018 | 12:08

   Субсидіантів  по осені рахують…

Уряд частенько приголомшує нас, громадян України, нововведеннями в чинному законодавстві, реформами і т. п. Й ось тепер у всіх на слуху – зміни до порядку надання субсидій… Що це – чергове затягнення тугіше пасків ачи зашморг на шиї, чи все-таки – плюс в економії коштів? Але чиїх? Субсидія – зиск чи вимушена економія?..

Спробуємо розібратися. Щоби вникнути в усі нюанси надання субсидій, за розтлумаченням ми, кореспонденти районки, звернулися до начальника Управління  соціального захисту населення Чортківської РДА Володимира ЦВЄТКОВА.

more...

27.04.2018 | 17:12

 

more...

20.03.2018 | 11:18
more...

Інформація про план проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по Чортківському району

06.03.2018 | 15:30
 План з проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по ДП "Чортківський лісгосп" і ДП "Тернопільський лісгосп" в межах Чортківського району: more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

«Пакунок малюка»: що безкоштовно отримають батьки новонароджених малюків від держави

16.08.2018 | 15:17

 З 1 вересня 2018 року батьки новонароджених отримають додаткову допомогу від держави – «пакунок малюка». Кожна мама отримає в пологовому будинку для своєї дитини пакунок з найнеобхіднішими для малюка речами, а також інформаційні матеріали, що допоможуть батькам у питаннях найкращого догляду за дитиною.  Український Уряд переконаний, що дитина з перших днів життя має отримати усе необхідне, не зважаючи на рівень матеріального забезпечення батьків.

more...

Олег Валов: Рішення ЦВК — це спроба зірвати процес децентралізації в Україні

16.08.2018 | 10:40

 Процес розгляду питання стосовно проведення перших виборів до об'єднаних територіальних громад, фактично, призупинено прийнятим 9 серпня Центральною виборчою комісією рішенням №122. Так прокоментував дане рішення ЦВК заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Валов.
«Наразі ЦВК вирішила звернутися до комітету Верховної Ради за відповідним роз’ясненням. Необхідність такого звернення у ЦВК обґрунтували тим, що закон «Про всеукраїнський референдум», ухвалений 2012 року, рішенням Конституційного Суду від 26 квітня 2018 року визнано неконституційним.

more...

МІП представило комунікаційні проекти до Дня незалежності

16.08.2018 | 09:48

 15 серпня 2018 року у прес-центрі ІА «Укрінформ» відбулася публічна презентація комунікаційних проектів до 27-ї річниці незалежності України, організована Департаментом суспільних комунікацій КМДА.

more...

Вступну кампанію до закладів профосвіти подовжено до 1 жовтня, - МОН

16.08.2018 | 08:45

 До 1 жовтня заклади профосвіти можуть проводити додатковий прийом вступників на місця регіонального та державного замовлення. Про це йдеться в листі Міністерства освіти і науки, який був надісланий департаментам (управлінням) освіти і науки обласних, Київської міської державної адміністрації.

more...

У Зарваниці готуються до відкриття унікальної культової споруди «Українського Єрусалима» (відео)

16.08.2018 | 08:10

 Унікальний комплекс «Український Єрусалим» – це копії найбільших християнських пам’яток Святої Землі. Серед них Голгофа, Оливний город, сходи Покаяння, які вели до замку Пилата.
Усе місце оточене мурами, які відображають оборонні мури Єрусалима. Але основним об’єктом усього комплексу є копія Гробу Господнього. Справа знаходяться Левові (Леонські) ворота та Вежа Давида, яку ніхто не міг здобути.

more...

В райдержадміністрації ведеться робота з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора та 27-ї річниці Дня Незалежності України

15.08.2018 | 14:34

 Сьогодні голова райдержадміністрації Оксана Чайчук спільно із заступником голови районної ради Петром Пушкарем провели засідання організаційного комітету з підготовки і відзначення в районі 27-ої річниці Незалежності України, Дня Державного Прапора України та проведення ХI обласного дитячого пісенно-хореографічного фестивалю «Дивоцвіт». Присутні обговорили остаточний сценарій свята та внесли корективи в проведення заходів. Зокрема, на засіданні оргкомітету вирішено:

more...

Пенсійний фонд України впроваджує нові стандарти обслуговування громадян

15.08.2018 | 12:37

 Поліпшення якості обслуговування громадян – одне з ключових завдань органів Пенсійного фонду України, для виконання якого створюються доступні сервіси, впроваджують сучасні технології та нові можливості комунікації з громадянами.
Ролик про нові онлайн сервіси – смс і QR :

more...

Лілія Гриневич: Цьогоріч на вступній кампанії електронна система працювала без збоїв, однак реєстрацію часом гальмували помилки вступників

15.08.2018 | 09:37

 Під час вступної кампанії-2018 система реєстрації електронних кабінетів працювала без збоїв, тож і вступники, і приймальні комісії могли комфортно в ній працювати. На цьому наголосила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час прес-конференції, що відбулася 9 серпня 2018 року в МОН.
«Я хочу зауважити, що, мабуть, найбільш приємною новацією вступу цьогоріч була справно працююча система ЄДЕБО, яка не підвисала і дала можливість як вступникам, так і приймальним комісіям спокійно та комфортно працювати з нею. Торік ми запроваджували систему з коліс, у дуже швидких темпах, тож виникали певні проблеми. Однак цього року ми показали, що коли система налагоджена, то вона працює нормально, технічних збоїв практично не було», – зазначила Лілія Гриневич.

more...

Вимоги до документів, що подаються для державної реєстрації прав

15.08.2018 | 08:04

 Державна реєстрація права власності та інших речових прав на нерухоме майно, в тому числі державна реєстрація обтяжень нерухомого майна, проводиться на підставі документів визначених статтею 27 Закону України «Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (далі – Закон).

more...

Відбулося засідання конкурсної комісії з визначення опорного закладу загальної середньої освіти

14.08.2018 | 17:56

 14 серпня під керівництвом співголів конкурсної комісії – голови райдержадміністрації Оксани Чайчук та голови районної ради Віктора Шепета відбулося засідання конкурсної комісії з визначення опорного навчального закладу району. Конкурс проводився з метою покращення умов для забезпечення рівного доступу осіб, у тому числі з особливими освітніми потребами, до якісної освіти, впровадження допрофільної підготовки і профільного навчання, поглибленого вивчення окремих предметів, допрофесійне навчання незалежно від місця їх проживання, раціонального і ефективного використання наявних ресурсів, створення єдиної системи виховної роботи.

more...

Архів новин

  

 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема