Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

03.12.2019 | 09:19

 

 6 грудня (п`ятниця) о 09.00 годині біля районного комунального будинку культури ім.К.Рубчакової відбудеться флешмоб з нагоди відзначення Дня української хустки.
 6 грудня (п’ятниця) об 11.00 год. на території військової частини захід до Дня Збройних Сил України.
В програму увійдуть: урочиста частина, покладання квітів, концертна програма.
18 грудня (середа) о 10.00 годині в районному комунальному будинку культури імені Катерини Рубчакової відбудеться захід для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.
                                                                                                                                    

                                                                                                                                  Оргкомітет

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Від початку року в пологових області вручили 4334 свідоцтва про народження дітей

06.12.2019 | 10:12

 

 На Тернопільщині цьогоріч понад 89 % свідоцтв про народження дітей молодим батькам вручили безпосередньо у пологових. Загалом, від початку 2019-го в закладах охорони здоров’я області свій перший документ отримали 4334 малюки.

more...

Мінрегіон працює над розробкою Концепції державної житлової політики, — Альона Бабак

06.12.2019 | 09:50

 

 Мінрегіон працює над розробкою Концепції державної житлової політики, яка визначатиме пріоритети та конкретні кроки щодо вирішення системної проблеми забезпечення житлом людей, які цього потребують. Про це повідомила Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак під час презентації плану діяльності міністерства на 2019-2024 роки.

more...

Шановні ветерани, військовослужбовці - захисники України!

06.12.2019 | 08:14

 

 6 грудня весь український народ відзначає день народження своїх Збройних сил.
Сьогодні ми глибоко шануємо всіх, хто боронив і продовжує боронити честь та свободу рідної землі, хто зміцнює обороноздатність країни, підвищує безпеку та авторитет держави! Від вас залежить наш спокій і наше мирне та вільне майбутнє!
Український народ довіряє вам – своїм військовим, адже ви забезпечуєте надійну оборону, недоторканність та територіальну цілісність Вітчизни, і за це вам щира вдячність!
Зичу вам здоров’я та сил, миру та спокою, добра та достатку вашим оселям! Незламної волі, успіхів, нехай серця наповнюють почуття гордості та патріотизму за свою справу та на благо українського народу!

З повагою,
Іван ЗАБОЛОТНИЙ
перший заступник голови
Чортківської районної
державної адміністрації

more...

Перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний провів районну комісію з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат

05.12.2019 | 17:10

 

 Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного сьогодні, 05 грудня, відбулося засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та забезпечення своєчасної сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів та ефективного використання бюджетних коштів.

more...

Працювала комісія для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників

05.12.2019 | 15:47

 

 Сьогодні, 05 грудня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного відбулося засідання комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників.

more...

Всеукраїнський тиждень права

05.12.2019 | 14:02

 

 В Україні щороку у грудні, починаючи з 2008 року, проводиться Всеукраїнський тиждень права з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини. Тиждень права – це масштабний захід, який об’єднує правників, органи влади, громадський сектор, міжнародних партнерів задля просвіти у сфері прав людини.

more...

Новели в аникорупційному законодавстві

05.12.2019 | 10:43

 

 З 18.10.2019 року набув чинності Закон України від 02.10.2019 № 140-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції", яким внесено зміни в т.ч. і до Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон).

more...

Регіональна комісія з питань реабілітації розглянула 30 заяв щодо надання відповідного статусу

05.12.2019 | 10:28

 

 Комісія з питань реабілітації на своєму черговому засіданні розглянула 30 заяв щодо надання відповідного статусу.
Як повідомив голова комісії Святослав Липовецький, 22 заяви отримали позитивне рішення, а 8 справ вирішено повернути на доопрацювання.

more...

ОГОЛОШЕННЯ

05.12.2019 | 10:17

 

 З 29 листопада 2019 року до 29 грудня 2019 року триватиме громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території земельної ділянки, орієнтовною площею 13,6749 га, що розташована за межами населеного пункту на території Косівської сільської ради Чортківського району, Тернопільської області.

more...

5 - грудня День працівників статистики

05.12.2019 | 10:03

 Шановні працівники статистики!

 Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята.
Важко уявити життя нашої держави без органів статистики, які роблять вагомий вклад у соціально-економічний розвиток країни. Саме ви, збираючи, опрацьовуючи, зберігаючи та аналізуючи статистичну інформацію, даєте можливість розробляти перспективні плани, програми поступального розвитку усіх галузей життя.
Прийміть найкращі побажання здоров'я, успіхів, благополуччя, довголіття, щастя, добра та плідної праці.


З повагою,
Іван ЗАБОЛОТНИЙ
Перший заступник голови
Чортківської райдержадміністрації

more...

Архів новин

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема