Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

27.04.2018 | 17:12

 

more...

ОГОЛОШЕННЯ!

27.04.2018 | 15:00

 До уваги представників інститутів громадянського суспільства!

Чортківська районна державна адміністрація, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996, інформує громадськість про наміри сформувати громадську раду при райдержадміністрації та запрошує бажаючі інститути громадянського суспільства (громадські, релігійні, благодійні організації, професійні спілки та їх об’єднання, творчі спілки, асоціації, організації роботодавців, недержавні засоби масової інформації та інші непідприємницькі товариства і установи, що легалізовані в установленому порядку і провадять діяльність на території України) увійти до складу ініціативної групи, з метою подальшої підготовки та проведення установчих зборів для формування громадської ради.
 Заяву про вступ до складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при Чортківській райдержадміністрації необхідно надати до 31 травня 2018 року за адресою: вул. Шевченка, 23, м.Чортків, 48500 (відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації).

more...

20.03.2018 | 11:18
more...

Інформація про план проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по Чортківському району

06.03.2018 | 15:30
 План з проведення лісогосподарських заходів у 2018 році по ДП "Чортківський лісгосп" і ДП "Тернопільський лісгосп" в межах Чортківського району: more...

Грошове забезпечення тих, хто служить в АТО, зросло до 16-19 тис грн

17.01.2017 | 08:34

 За підсумками 2016 року Тернопільщина досить вдало виконала завдання із залучення на контрактну службу до Збройних сил України. Про це під час наради в Тернопільській ОДА повідомив т.в.о. військового комісара Тернопільського ОВК полковник Олександр Скумбрій.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Консультує Міністр юстиції України

23.05.2018 | 10:07

Які закордонні паспорти зараз видають?

 Паспорт для виїзду за кордон виготовляється у формі книжечки, правий форзац якої містить безконтактний електронний носій – «чіп». 20 грудня 2016 року припинено прийом документів для оформлення паспортів без «чіпа» з інформацією про особу та її біометричних даних (відцифрованого обличчя, підпису та відбитків пальців особи).

 

more...

Проведено бесіду з неповнолітніми особами

23.05.2018 | 09:22

 22.05.2018 року Чортківським районним центром соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді було відвідано Чортківську установу виконання покарань ( № 26 ). З неповнолітніми  особами було проведено бесіду на тему: «Шлях до здорового життя».

more...

Здійснено перевірку виконкому Білівської сільської ради з питань виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади

23.05.2018 | 08:13

 Відповідно до розпорядження голови Чортківської районної державної адміністрації від 20 грудня 2017 року № 417-од «Про затвердження плану контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади» 22 травня під керівництвом керівника апарату райдержадміністрації Людмили Мельник відбувся виїзд робочої групи, де була здійснена перевірка виконкому Білівської сільської ради з питань виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади.

more...

На Чортківщині вшанували Героїв України

22.05.2018 | 16:06

 У третю неділю травня українці вшановують День пам’яті жертв політичних репресій. Цього дня згадують усіх, кому судилося покласти життя у боротьбі за незалежність України.
 22  травня на площі Героїв Євромайдану відбулися заходи з нагоди відзначення   80-х роковин великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років, Дня героїв, перепоховання  праху Тараса Шевченка на Чернечій горі у Каневі, де отці різних конфесій відслужили поминальні панахиди.

more...

Перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний взяв участь у відеонараді

22.05.2018 | 15:02

 22 травня перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний взяв участь у відеонараді, яку провів заступник голови облдержадміністрації Олег Валов. Від району присутніми були начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Вадим Петрів та завідувач інформаційно-аналітичного кабінету Чортківського КР ЦПМСД Андрій Гаврисьо. Учасники наради заслухали питання, яке стосується проектів будівництва (нове будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт, в тому числі виготовлення документації) комунальних закладів охорони здоров'я, що можуть реалізуватись за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток системи охорони здоров'я в сільській місцевості.

more...

Проведено нараду при керівнику апарату райдержадміністрації

22.05.2018 | 14:01

 Сьогодні відбулась нарада при керівнику апарату райдержадміністрації Людмили Мельник.  На нараді були присутні керівники та працівники відділів апарату райдержадміністрації. На порядку денному розглянули ряд питань,  зокрема,  питання виконавської дисципліни,  злагодженої співпраці та скоординованої діяльності усієї структури райдержадміністрації з апаратом.

more...

Лише за тиждень населення та ОСББ отримали 140 млн грн. «теплих кредитів», що більше ніж за весь травень минулого року!

22.05.2018 | 12:15

 Високий попит на Урядову програму підтримки при утепленні житла триває. Минулого тижня учасники програми залучили в державних банках 140 млн грн. «теплих кредитів», що перевищує показники за весь травень 2017 р., коли було одержано 120 млн грн. кредитів.

more...

ДО УВАГИ СУБ`ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ!!!

22.05.2018 | 11:35

 У червні місяці  2018 року планується проведення «Засідання  ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва при райдержадміністрації».

more...

В РДА відбулося відпрацювання плану евакуації населення в разі виникнення надзвичайної ситуації

22.05.2018 | 10:58

 Сьогодні голова райдержадміністрації Оксана Тимофіївна спільно з першим заступником голови райдержадміністрації Іваном Заболотним та начальником відділу з питань цивільного захисту населення та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Борисом Гусаком провели  з посадовими особами евакуаційних органів Чортківського району відпрацювання плану евакуації населення в разі виникнення надзвичайної ситуації на арсеналі боєприпасів (в/ч А 1915) та підготовки до проведення  тренування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Тернопільської області щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на арсеналах, базах зберігання озброєння Збройних Сил України (в/ч А 1915).

more...

Засідав організаційний комітет щодо проведення свята Дня захисту дітей

22.05.2018 | 09:24

 Сьогодні під головуванням голови райдержадміністрації  Оксани Чайчук  за участі керуючого справами виконавчого апарату районної ради Тетяни Яблонь  та запрошених членів організаційного комітету відбулося засідання оргкомітету  з питань підготовки та проведення районного свята до Дня захисту дітей.

more...

Архів новин

  

 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема