Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Увага! Працюють «гарячі лінії» для жителів Тернопільщини

03.04.2020 | 16:01

 

 У Тернопільській області працюють гарячі телефонні лінії для  звернень громадян з питань профілактики поширення коронавірусу та щодо отримання медичної допомоги у випадку появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19:
- «103» та (0352) 25-10-71 (в робочі дні з 8:00 до 17:15 год.)
- цілодобова «гаряча лінія» у м. Тернопіль: 098 441 59 81

more...

До уваги жителів Чортківського району!

03.04.2020 | 15:44
 
 В умовах режиму надзвичайної ситуації, пов’язаної з поширенням коронавірусу та оголошеним карантином до 11.05.2020 року, в управлінні соціального захисту населення Чортківської районної державної адміністрації працює телефонна «гаряча» лінія за номером: 2-34-88 для надання роз’яснень громадянам Чортківського району more...

03.04.2020 | 15:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

6 червня - День журналіста України!

05.06.2020 | 16:41

 

 Шановні журналісти!
Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем журналіста України!
День журналіста – свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем занурюватись у вирій подій, першими дізнаватися про їхній перебіг і створювати об'єктивну картину нашого життя.
Нині інформаційний простір є відкритим і доступним джерелом інформації. Саме Ви, представники масової інформації, оперативно інформуєте краян про новини соціально-економічного, політичного та культурного життя краю, про важливі події у нашій державі.
Ваша щоденна плідна праця дуже потрібна українському суспільству, тож нехай кожен день дарує вам приємні емоції від отриманих результатів!
У цей святковий для Вас день бажаю збільшення читацької аудиторії, професійного вдосконалення, розширення кола друзів, а також міцного здоров`я, особистого щастя, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, сміливих проектів та наполегливості у досягненні нових висот на ниві журналістики.

З глибокою пошаною,
Арсен Марчишак
Голова Чортківської районної
державної адміністрації

more...

Про чергове послаблення карантину в Чортківському районі йшлося під час комісії ТЕБ та НС

05.06.2020 | 16:01

 

 Сьогодні відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Чортківській районній державній адміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації Арсена Марчишака за участі  заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного. В ході засідання присутні заслухали питання порядку денного, зокрема, про послаблення протиепідемічних заходів, спричинених коронавірусом SARS-СоV-2 на території Чортківського району та про приведення у належний стан та ремонт джерел протипожежного водопостачання на території Чортківського району.

more...

Відбувся вебінар «Підготовка до співбесіди з роботодавцем»

05.06.2020 | 14:51

 

 Завершальним етапом в пошуку роботи і найважливішим є співбесіда з роботодавцем.  Як підготуватися та як вдало її пройти?! Саме ці питання обговорювалися на вебінарі «Підготовка до співбесіди з роботодавцем» у Чортківській районній філії Тернопільсьго обласного центру зайнятості.

more...

Робоча зустріч з приводу перевезення пасажирів у Чортківському районі та місті Чорткові в умовах виходу з карантину

05.06.2020 | 14:09

 

 Сьогодні відбулась робоча зустріч під керівництвом голови райдержадміністрації Арсена Марчишака за участі заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного, начальника відділу з питань цивільного захисту населення, розвитку інфраструктури, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Бориса Гусака з директором ТОВ «Чортківське АТП – 16142» Володимиром Ворончаком, заступником директора ТОВ «Чортківське АТП – 16142» Орестом Цимбалою,  в.о. начальника управління комунального господарства міської ради Василем Воціховським, начальником відділу з благоустрою та закупівель управління комунального господарства міської ради Володимиром Юрчишиним з приводу пасажирських перевезень. Мова йшла про перевезення пасажирів у Чортківському районі та місті Чорткові в умовах виходу з карантину. 
 

more...

5-го червня - Всесвітній день довкілля

05.06.2020 | 11:01

 

 Сьогодні з ініціативи ООН відзначається Всесвітній день довкілля, який цьогоріч присвячений збереженню біорізноманіття.
Всесвітній день довкілля заснований згідно з рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 15 грудня 1972 року в день відкриття Конференції ООН з проблем навколишнього середовища.

more...

Автофіксації порушень ПДР

05.06.2020 | 10:31

 

 1 червня почала працювати автофіксація порушень правил дорожнього руху. Поки система фіксує тільки перевищення швидкості на 20 км / год, однак постановою передбачено широкий перелік порушень, які в подальшому будуть фіксуватися автоматично.

more...

Програма діяльності уряду потребує доопрацювання з урахуванням пандемії коронавірусу – Президент

05.06.2020 | 09:24

 

 Програма діяльності Кабінету Міністрів потребує доопрацювання, оскільки вона була розроблена ще до пандемії коронавірусу та не враховує запровадження обмежувальних заходів і втрат економіки, зазначив Президент України Володимир Зеленський під час спілкування з представниками ЗМІ у межах робочої поїздки до Хмельницької області.

more...

Всеукраїнську благодійну акцію "Серце до серця" продовжили до 30 вересня

04.06.2020 | 15:37

 

 Радою Всеукраїнського благодійного фонду вирішено продовжити акцію до 30 вересня задля її успішного проведення та  результатів, що дадуть змогу купити нове обладнання в дитячі лікарні, зокрема для реанімаційних відділень.

more...

Зустріч з батьками-вихователями дитячого будинку сімейного типу с.Палашівка

04.06.2020 | 14:38

  З метою підтримки сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених  батьківського виховання спеціалістами служби у справах дітей райдержадміністрації  спільно з  працівниками Чортківського районного центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді сьогодні, 04 червня, проведено бесіду з батьками-вихователями дитячого будинку сімейного типу с.Палашівка щодо подальшого виховання дітей даної категорії. Звернуто увагу на поведінку  дітей  у позашкільний час, на проведення їх дозвілля. 

more...

ІЗ РОБОЧИМ ВІЗИТОМ НА ТОВ «ОРГАНІКА»

04.06.2020 | 11:57

 

 03 червня голова райдержадміністрації Арсен Марчишак спільно з першим заступником голови райдержадміністрації Іваном Заболотним у рамках робочої поїздки відвідали Товариство з обмеженою відповідальністю «Органіка» в селі Нагірянка, де зустрілися з директором Ігорем Ольшаковським.

more...

Архів новин

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема