Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Чортківське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області

Аналіз використаних коштів соціального внеску – гарантія соціальних виплат застрахованим особам


Чортківське відділення управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області   направляє свої  зусилля на забезпечення  виконання накладених законодавством обов’язків у сфері соціального захисту населення .
Одним з основних завдань Фонду є фінансування витрат страхувальників на виплату матеріального забезпечення по тимчасовій непрацездатності , вагітності і пологах  та витрат на поховання .
Так, витрати на оплату листків  з тимчасової непрацездатності в 1 півріччі 2018 року  склали  1 млн. 574,442тис. грн., по вагітності і пологах 840,665 тис. грн.
Спеціалістами відділення проведено детальний аналіз чисельності листків з тимчасової непрацездатності. Проведеним аналізом встановлено, що суми витрат по тимчасовій непрацездатності страхувальників району є досить високими в порівнянні з іншими районами області. Тому відділення  звернулось до керівників та голів комісій по соціальному страхуванні окремих страхувальників,  зокрема  відділ освіти Чортківської районної державної адміністрації, управління освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради, відділ освіти, молоді та спорту Білобожницької сільської ради, управління соціального захисту населення Чортківської райдержадміністрації, Державного навчального закладу «Чортківське ВПУ», Чортківської станції екстренної (швидкої) допомоги, Комунального підприємства «Чортківське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Чортківської міської ради, Чортківської філії товариства з обмеженою відповідальністю «СЕ Борднетце-Україна та інші з пропозицією проаналізувати стан справ з тимчасовою непрацездатністю в їх колективах та надати роз’яснення працівникам про те, що лікарняний листок надається застрахований особі  виключно для проведення лікування та найскорішого повернення до активного трудового життя, а не для вирішення своїх побутових, господарських та інших питань.
З такими ж пропозиціями ми звертаємось і до медичних працівників від яких залежить виписка листків по тимчасовій непрацездатності , тому що виконання дохідної частини бюджету Фонду, залежить від своєчасності і повноти сплати єдиного соціального внеску , а це в свою чергу впливає  на своєчасність  оплати лікарняних листків, адже дані  кошти       вкрай потрібні хворим людям.
Чортківське відділення управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області готове до співпраці із страхувальниками  та застрахованими особами району по цих та інших питаннях , які відносяться до нашої  компетенції . Наша адреса: м. Чортків , вул. Залізнична,62-А , а також за телефонами:  (03552) 2-02-08, 2-02-44.


Начальник відділення               Л.В.Борова
 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема