Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Чортківське об`єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області інформує / 2018 рік

Пенсійники обговорили з підприємцями про погашення заборгованості по сплаті єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду України.


 
 Начальник Чортківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Михайло Сташків разом з начальником Чортківського відділу обслуговування громадян Людмилою Філяк відвідали з робочим візитом  Заводську, Колиндянську та Білобожницьку об'єднані територіальні громади, зустрілись  з підприємцями і обговорили  питання погашення заборгованості  по сплаті єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду України.
   Під час візиту представники Фонду зустрілись з підприємцями-боржниками. Пенсійники наголосили присутнім на важливості сплати ЄСВ, пояснили, що внаслідок несплати або несвоєчасної сплати єдиного внеску виникає недоїмка, на яку нараховуються фінансові санкції. Наявність недоїмки зі сплати страхових внесків ( до 2011) або єдиного внеску ( з 2011року) не дозволяє зарахувати до страхового стажу періоди роботи в повному обсязі, і приватний підприємець ризикує залишитися без права на отримання пенсії та інших соціальних виплат.
  Підприємці, які не сплатили ЄСВ за 2017 рік і перший, другий,  третій квартал 2018 року , таким підприємцям, відповідно, страховий стаж за цей період зараховуватись не буде. При сплаті боргу треба обов'язково подати звітність.
  Людмила Філяк ознайомила присутніх з можливостями Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України як одного з основних способів надання інформації, дистанційного обслуговування громадян за допомогою сучасних електронних сервісів. Наголосила, що поряд з особистим кабінетом застрахованої особи на Веб-порталі створено і електронний кабінет платника. Ввійшовши на Веб-портал з допомогою електронної печатки, кожна юридична особа отримає можливість переглянути стан сплати єдиного внеску – чи є заборгованість або переплата, відслідковувати подання звітів щодо сум нарахованого єдиного внеску та інше. Крім того, по кожній застрахованій особі, яка перебуває в трудових відносинах з цією юридичною особою, є можливість сформувати довідку про трудовий та страховий стаж та довідку ОК-7 для правильного розрахунку лікарняних.
   Питання легалізації заробітної плати, зайнятості населення, додержання законодавства про оплату праці та забезпечення соціальних гарантій працюючих сьогодні є одним із найважливіших напрямів роботи Чортківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України
   Наповнення бюджету Пенсійного фонду – це першочергове завдання для кожного свідомого громадянина, адже пенсійний вік неодмінно настане у кожного. Саме в такий момент важливо мати соціальні гарантії від держави – вчасно отримати зароблену пенсію.


Чортківське об’єднане управління
Пенсійного фонду України                                                                
                                      
 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема