Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Чортківське об`єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області інформує / 2018 рік

Відбувся виїзний прийом у села Пробіжна і Товстеньке та зустріч з трудовим колективом сільських рад, медичними працівниками Проіжнянського геріатричного центру і підприємцями — боржниками.


 
 Голова комісії з припинення діяльності Чортківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Михайло Сташків, разом з головним спеціалістом сектору забезпечення наповнення бюджету Світланою Мазур, 12 грудня 2018 року, провели віїзний прийом у селах Пробіжна і Товстеньке, в яких проживає 764 пенсіонери.
 Одночасно відбулась зустріч з трудовими колективами цих сільських рад і медичними працівниками Пробіжнянського геріатричного центру.  Також, на зустріч з пенсійниками були запрошені підприємці - боржники по сплаті єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду України.
 Фахівці Фонду надали роз’яснення підприємцям стосовно норм законодавства в частині повноти та своєчасності сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та впливу сплаченого єдиного внеску на розмір майбутньої пенсії. Роз'яснили про необхідність  погашення заборгованості перед Пенсійним фондом України.
Михайло Сташків наголосив на визначальній ролі страхового стажу, необхідного для реалізації права на пенсійне забезпечення, та зауважив, що кожен повинен дбати про набуття стажу заздалегідь, щоб отримати після виходу на заслужений відпочинок гідну пенсію. При цьому він зазначив, що страховий стаж зараховується лише за умови легального працевлаштування і сплати внесків у розмірі, не меншому за встановлений законодавством мінімальний (сьогодні це 819,06 грн). Повідомив про можливість відстеження персональної інформації про нараховану зарплату, сплачені внески та зарахований стаж на Веб-порталі Пенсійного фонду, порекомендував зареєструватися на ньому та користуватися онлайн-сервісом смс-інформування.
 Під час виїзного прийому обговорили шляхи співпраці щодо подальшого наближення пенсійних послуг до громадян та вдосконалення якості обслуговування мешканців району.
 Кожному з відвідувачів було надано  детальні відповіді на індивідуальні запитання з питань пенсійного забезпечення та поради у разі виникнення потреби в роз’ясненнях тих чи інших питань звертатись до фахівців пенсійної служби за телефоном «гарячої» лінії.
  Всі відвідувачі отримали буклети по питаннях пенсійного забезпечення і легального заробітку.


Чортківське об'єднане управління
Пенсійного фонду України                                                                                     
 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема