Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Безоплатна правова допомога.

На Чортківщині проходить фестиваль документального


Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA – це подія, яка об’єднує людей з різних міст України за переглядом та обговоренням документального кіно, де піднімаються на поверхню актуальні проблеми порушення прав людей в суспільстві, проводяться паралелі між минувшиною та сьогоденням.
Так, 14 листопада 2019 року в Чортківському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулася спеціальна подія Мандрівного фестивалю Docudays UA, участь у якій взяли активні жителі не лише Чортківського, а й сусідніх районів Тернопільської області. Захід провів голова громадської організації «Гельсінська ініціатива-ХХІ» Олександр Степаненко, координатор мандрівного кінофестивалю на Тернопіллі, за підтримки Чортківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Захід розпочала директор Чортківського місцевого центру Марія Гамбаль презентацією діяльності місцевого центру та співпраці із нашими постійними партнерами, які активно беруть участь у правопросвітництві та забезпеченні доступу громадян до правової допомоги. Подякувала за спільну  роботу партнерським громадським організаціям, працівникам суду, органів пробації, центру зайнятості, відділів ДВС та ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, що взяли участь у заході.
Цікавою для краян була ілюстрована презентація Олександра Степаненка, присвячена життю та діяльності Володимира Електоровича, українського адвоката, громадського та політичного діяча, офіцера армії ЗУНР та УНР, в'язня сталінських тюрем і таборів, який працював та проживав в м.Чорткові.
Далі учасники переглянули документальні фільми: "Чорний суботник", "Без статусу.Україна". Опісля відбулося обговорення фільмів та дискусія з питання захисту прав людини в Україні, значення правової освіти та свідомості населення.
Для тих, хто має бажання взяти участь у фестивалі, до кінця грудня Docudays UA проводить покази у 22-х областях України. Детальніше із анонсами можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Мандрівного фестивалю Docudays UA  http://travelling.docudays.ua/
Окрема подяка за надане приміщення для проведення заходу Управлінню Державної казначейської служби України у Чортківському районі.
Нагадуємо, що за безоплатною правовою допомогою можна звернутися до Чортківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Чортків, вул. С. Бандери, 20; тел.: (03552) 2-09-50, або бюро правової допомоги за адресами:
м. Борщів, вул. Шевченка, 20 а, тел.: (03541) 2-28-80;
м. Бучач, майдан Волі, 1, тел.: (03544) 2-11-26;
смт. Гусятин, вул. Суходільська, 7, тел.: (03557) 2-18-90;
м. Заліщики, вул. С. Бандери, 38, тел.: (03554) 2-21-33;
м. Монастириська, вул. Шевченка, 12А, тел.: (03555) 2-12-72.
Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).
 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема