Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Управління соціального захисту населення

Довідка про розгляд звернень громадян в управлінні за І півріччя 2020 року


В управлінні соціального захисту населення Чортківської районної державної адміністрації  забезпечується належне виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», посилено персональну відповідальність заступників начальника управління - керівників структурних підрозділів та інших службових осіб управління, відповідальних за належну організацію роботи зі зверненнями громадян.
З метою забезпечення  прийому громадян в управлінні прийнято та оприлюднено  наказ від 11.02.2020 № 9-од «Про забезпечення особистого прийому громадян в управлінні», яким затверджено графік роботи «гарячої» телефонної лінії керівництвом управління та графік прийому громадян в управлінні. Прийом громадян в управлінні здійснюється щоденно (крім вихідних днів) з 08:00 год. до 17:15 год. Крім того, відповідно до наказу  управління від 01.04.2020 № 15-од «Про розгляд звернень громадян» в умовах  запровадженого в районі  карантину  забезпечено безконтактний режим прийому документів громадян, зокрема поштовим зв’язком,  в електронному вигляді через сайт: https://www.msp.gov.ua/main/Eservices.html або через скриньки, які розміщені в управлінні.
За  І півріччя 2020 року до управління надійшло 21 письмове звернення. Варто зазначити, що  найбільш актуальними були звернення з  призначення, перерахунку субсидій - 12;  призначення різних видів допомог  – 6; виплату матеріальної допомоги – 2; виплату допомоги при народженні дитини – 2 та  надання статусу постраждалого  учасника Революції Гідності. Вирішено позитивно – 10 звернень, дано роз’яснення - 3 заявникам та відмовлено в задоволенні  8 заявникам.   Повторних та колективних звернень до управління не надходило.
Впродовж  І півріччя 2020 року на особистому  прийомі в управлінні прийнято 277 осіб.
На «гарячу» телефонну лінію управління у звітному періоді  звернулось 24 громадяни  району.  Усім заявникам дано вичерпні роз’яснення.
Найчастіше на особистому прийомі та «гарячій» телефонній лінії управління звучали  питаня  щодо  призначення, перерахунку субсидій. Серед інших, також домінують - виплата монетизованих пільг та субсидій, призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, допомоги  одиноким матерям,  надання пільг, виплати метеріальної допомоги та ін.
У звітному періоді  до управління звертались такі верстви населення як: пенсіонери, особи з інвалідністю всіх категорій, багатодітні сім'ї,  одинокі матері, батьки дітей з інвалідністю, безробітні та інші. Найбільше звернень надходило з сіл: Пробіжна, Ридодуби, Білобожниця, Кривеньке,  Горішня Вигнанка та Тарнавка.  
Для покращення обслуговування соціально незахищених верств населення та з метою проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи  з питань соціального захисту населення, у ЗМІ розміщено 5 статей.
На апаратних нарадах, які проводить начальник управління, щомісяця аналізується стан розгляду звернень громадян. За результатами нарад даються відповідні доручення щодо покращення цієї роботи та вирішення порушених питань.

 

Начальник управління                                           Володимир ЦВЄТКОВ
 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема