Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Управління соціального захисту населення

Інформація про додаткову відпустку із збереженням заробітної плати строком 14 календарних днів на рік учасників антитерористичної операції


        
       Учасникам бойових дій , інвалідам війни, статус яких визначений Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (із змінами), надається пільга щодо використання чергової щорічної відпустки у зручний для них час, а також одержання додаткової відпустки із збереженням заробітної плати строком 14 календарних днів на рік, що зафіксовано у ст.77-2 Кодексу законів про працю України та у ст.16-2 Закону України «Про відпустки».
          Додаткова відпустка окремим категоріям учасників бойових дій, інвалідам війни надається незалежно від відпрацьованого в році часу, один раз протягом календарного року на підставі заяви працівника та посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни. Вона не переноситься ( не продовжується) на дні тимчасової непрацездатності працівника чи святкові і неробочі дні, що припали на її період. Не використана у поточному році така відпустка на наступний рік не переноситься.
         Право на таку відпустку працівник може реалізувати упродовж календарного року, конкретний період та черговість її надання визначаються за погодженням між працівником і роботодавцем із збереженням заробітної плати, така відпустка здійснюється за рахунок коштів підприємств, установ, організацій, тощо.
            Водночас не було внесено змін до статті 23 Закону України «Про відпустки». У зв’язку з цим Міністерством соціальної політики України розроблено проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку оплати відпустки окремим категоріям ветеранів війни», яким запропоновано внести відповідні зміни до ст.23 Закону України «Про відпустки», що передбачатимуть оплату відпустки окремим категоріям ветеранів війни за рахунок коштів підприємств, призначених на оплату праці.
 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема