Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Чортківське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області

До уваги страхувальників


Підвищення ефективності роботи Фонду соціального страхування залежить від високого рівня платіжної та звітної дисципліни платників страхових внесків та цільового використання страхових коштів.
На сьогоднішній день, Фондом соціального страхування України значно спрощено процедуру взаємодії та постановки на облік платників страхових внесків, здійснюється постійний контроль щодо збору коштів, формування та ведення інформаційної системи відомостей про застрахованих осіб, забезпечення звітності, здійснення контролю за повнотою та своєчасністю справляння внесків, зменшення кількості перевірок щодо сплати внесків до Фонду, тощо.
Починаючи з 01.08.2017 Чортківським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільскій  області забезпечується виконання функцій та завдань, визначених Законом України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування».
Виконуючи статутні обов'язки щодо забезпечення надходження страхових внесків та інших надходжень до бюджету Фонду, працівниками відділення проводиться постійна співпраця з органами Державної фіскальної служби, державними реєстраторами та органами Пенсійного фонду.
           Працівники відділення розуміють усю міру відповідальності за стан наповнення бюджету Фонду і докладають усіх зусиль, щоб страхувальники постійно та своєчасно вносили свою частку в загальнодержавну скарбницю, забезпечуючи гарантію соціального захисту тієї частини населення, яка його потребує.

Сектор обліку страхувальників та доходів Чортківського відділення
 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема