Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Чортківське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області

До уваги застрахованих осіб


 Як  пройти реабілітацію за рахунок коштів Фонду соціального страхування
Одним  із найголовніших  і найприорітетніших  завдань Фонду  соціального страхування  є не тільки   оплата листка непрацездатності (лікарняного), а й швидке повернення  застрахованої особи до роботи після  тривалої непрацездатності.
 Саме тому працюючий ,який гостро хворіє, може отримати послуги з відновлювального лікування  за рахунок коштів  Фонду.
 Що ж таке відновлювальне лікування ?
Відновлювальне  лікування – це продовження  стаціонарного лікування  у реабілітаційному відділенні  санаторно - курортного  закладу із спеціальним обладнанням  та  висококваліфікованим медичним персоналом. Таке  лікування  допомагає   хворим швидке (у середньому 24  дні ) повернути  працездатність після перенесених хвороб.
Хто  має право?
  На послуги  з відновлювального лікування за рахунок коштів Фонду соціального страхування  мають право усі застраховані особи (працюючі ) та члени  їх сімей (діти),у яких наявні показання і відсутні протипоказання для реабілітації.
Умови направлення на відновлювальне лікування?
Важливою умовою  для отримання  послуг з відновлювального лікування  за  рахунок коштів Фонду соціального страхування є соціальний прогноз, так  звана вірогідність того,що реабілітація піде на користь  і після неї застрахована особа приступить до праці,а не буде  змушена оформити інвалідність.
Які документи потрібні ?
1.Довідка страхувальника  з місця роботи.
2.Направлення або путівка до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу.
3.Виписка епікриз з історії хвороби.
4.Відкритий листок непрацездатності.
Процедура отримання послуг з відновлювального лікування  за рахунок коштів Фонду.
 З вищенаведеними документами застрахована особа  прибуває до санаторно-курортного закладу, проходить огляд і отримує повний комплекс відновлювального лікування.
  Після проходження реабілітації хворий отримує:
- виписний епікриз або «корінець » від путівки, який  повертається до лікувального закладу охорони здоров’я, що направив на реабілітацію;
- закритий листок непрацездатності, у якому вказується дата, з якої застрахована особа повинна приступити  до роботи. Цей  « лікарняний » працюючий несе на роботу.
Варто додати, що Фонд турбується про застрахованих осіб та членів їх сімей з народження. Саме тому застрахована особа з вагітністю у строки від 12 до 35 тижнів може пройти відновлювальне лікування за рахунок коштів Фонду.
     Станом  на  10.10.2017 року  Фонд пропонує пройти реабілітацію  в  наступних санаторно – курортних закладах: 
- м. Миргород, санаторій   «Березівські  мінеральні води»  за профілями  відновлювального   лікування  після хірургічного втручання  на органах сечостатевої системи та  лікування  порушень обміну  речовин;
- Трускавець курорт  санаторій  «Алмаз»  за профілем відновлювальне  лікування після хірургічного втручання  на органах сечостатевої системи;
- Закарпатська область   санаторій « Карпати»  за профілями  відновлювального лікування   після гострих церебральних порушень; після оперативних втручань  на органах травлення; після гострого інфаркту міокарду,  операцій на серці та магістральних судинах ; після  ортопедичних  операцій; лікування   порушень перебігу вагітності. 

Ми готові Вам допомогти, порадити та надати  послуги за адресою: 
 м. Чортків, вул. Ст. Бандери, 89- А,  або за телефоном: 3-16-49,  3-21-78.

 

 Відділ страхових виплат, матеріального  забезпечення, медичних та соціальних послуг Чортківського відділення управління Фонду соціального страхування України в Тернопільській області.
 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема